Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom durván megkülönbözteti...

Anyósom durván megkülönbözteti a gyerekeimet! Tegyek megjegyzést, bár azt úgyse értené vagy kérdezzek rá? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
A kislányom 4 és fél éves, a kisfiam 7 hónapos! Anyósomnak 1 éve halt meg a húga (mindig is fújt rájuk, az egész családra), a húgának a lánya, 3 hónapja "szült". Az unokahúga megmondta, ha lány lesz, neki nem kell, odaadja a barátnőjének! Lány lett. Bár nem adta oda, de a gyerek megjárta Tolnát-Baranyát csak vele ne legyen! Többet van a gyerek anyósomnál, a nagynénjénél, mint a saját anyjával! Ezek után teszi a megjegyzést, hogy a Lucácska bezzeg tudja, hogy hol lakom, mindamellett, hogy az unokahúgát (aki nem egyenes ági leszármazott) felköszöntötte születésnapján, de arra már nem futotta, hogy az unokáját felköszöntse névnapján! Csak annyit vártam, hogy adjon neki egy puszit, de erre se volt képes! Nem érdekli, mert fiú! Mit tegyek?
2015. márc. 25. 03:06
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, miert tetted idézőjelbe :"szült"? Netán császáros volt az anyuka? Az neked valami alacsonyabb rendű dolog?
2015. márc. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
100%
fuss neki még egyszer
2015. márc. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
100%

Írd már le értelmesen mi bajod van!

Ha pedig valakiből kijön egy gyerek, az szült! Nem pedig "szült".

2015. márc. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is zavaros a sztori. Melyik gyerekeddel kuvételez, mert ez lehet, hogy csak nekem, de nem jött le ☹ .
2015. márc. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
100%
Van két gyereked. Miért a másik anyuka lányát és a mama kapcsolatát írod le? Miért nem a saját lányodét? Ebből még egyáltalán nem derül ki, hogy a fiaddal valóban azért kivételez mert ő fiú és esetleg jobban csípi a lányokat...
2015. márc. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
96%
Nem igazán értem. A nagyon zavaros történetből nem az jön le, hogy a gyerekeidet különbözteti meg, hanem az hogy túlzottan törődik a butuska unokahúggal.
2015. márc. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
100%
Én neki futottam párszor, de feladtam......
2015. márc. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
3%
Látszik azért az iskolai átlag. Simán fel lehet fogni mi van, még ha zavaros is, de többeknek nem megy, csak a tipikus furkálódás. Nem is csodálkozom a sok munkanélkülin.
2015. márc. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
95%
Ja, vagy csak egy intelligencia szinten vagy a kerdozovel . :) Remelem ez is ertheto lesz szamodra
2015. márc. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
100%
18-as, akkor magyarázd el kérlek!
2015. márc. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!