Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Teljesen összezavarodtam. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen összezavarodtam. Mit lépjek elkelne pár jótanács?

Figyelt kérdés

2hete hagytam el a szerelmemet.

Sokat veszekedtünk s az ztobbi időben mintha a tisztelet is elmult volna egymás irányába...beleszoktunk a hétköznapok szürkeségébe s sokszor ugyéreztem hogy csak én igyekszem helyrehozni a bajainkat.


Tehát én szakitottam Vele s költöztem el.

Azota már bejött a munkahelyemre sirva mondta hogy sajnálja s hogy bánja és bántja az hogy igy alakultunk... Amikor1hete ezeket mondta akkor nagyon megtört volt...remeget...sirt...látszott hogy le is fogyott. Azota ismét találkoztunk 3napja... Kicsit összeszedettebben viselkedett s már az anyukája lakasába költözött.

3napja is elmondta higy szeret de mindketten beláttuk hogyha egyikönk sem enged akkor valoban semmi esélyünk együtt. Beszélgettünk. Ölelkeztünk... Azt mobdta ha nem is jövünk össze ne tünjek el..tudni akar rólam majd.



Azota veszettül szenvedek.

Hiányzik..

Eddig engem nem viselt meg a dolog de kezd fordulni a kocka.

Várom egész nap hogy bejöjjön a munkahelyemre .. Várom hogy hivjon... De semmi...


Tudom hogy meg kellene keresnem...de a büszkeségem nem engedi. Kicsit arra vagyom hogy Ő udvaroljon nekem...

Szeretem ..s nem tudom mitt egyek.

Mert félek hogyha még várok akkor késö lesz s vagy tullép rajtam vagy megismer mást.

Ujrakezdeni is félek...mert ha nem javitunk magunkon akkor ismét pokol lesz minden...



Annyira megölelném s ugy hiányzik..de a sérelmek is gyötörnek.


22L vagyok

Ő 30F


2016. szept. 1. 16:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Jaj anyukám, már megint te...

Jobb lesz ez így nektek, hidd el, te meg keress egy pszichológust vagy valamiféle szakembert, mert ez már nem volt normális, amit a gyakoris kérdéseid alapján leműveltetek együtt.

2016. szept. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az komoly, hogy mindazok után, amiekt leműveltél (mert még mindig felismerünk ám...), még mindig ment utánad.. Ráadásul még csak nem is ő dobott ki, szóval nem semmi mazochista papucs a srác. Lehet, azóta simán megjött az esze és mégsem kívánja magának azt a poklot, amit veled élt meg.


Szerintem hagyd a francba, ahol ennyi sérelem van, ott sosem lesz normális a kapcsolat. Aztán a következő szerencsétlent, akinek nincs elég emberismerete és ezért összejön veled, próbáld meg nem kikészíteni az elmebetegségeddel. Ennyit tehetsz.


Akik nem ismernék fel az íráskép és a sztorifoszlányok alapján, annak tessék, itt egy pár példa:


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szakit..


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szerel..


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcsa..


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parkap..


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parkap..

2016. szept. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Szergej55 ***** válasza:
100%
Röviden: jézusom.
2016. szept. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Arra azért kíváncsi lennék, milyen sérelmek gyötörnek, amikor te egymagad, segítség nélkül vágtad taccsra a kapcsolatotokat a viselkedéseddel. Kínoztad éveken keresztül a pszichopata hisztiddel és még neked vannak sérelmeid? Ez jó :D


Ezek után azt is megérdemelted volna, ha jól megver és az orrod előtt csal meg, a p.ofádba röhögve.


De még neked van büszkeséged meg sérelmeid :DDD Kész röhej vagy.

2016. szept. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azert O elegge csunyan beszelt velem olykor
2016. szept. 1. 17:11
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Csúnyán beszélt veled? Brühühü. Min csodálkozol? Maximálisan megérdemelted, magadnak kerested a bajt! Nap mint nap megkeserítetted az ember életét, nyilván elszakadt néha a cérna.. Bár neked semmi önkritikád, úgyhogy védd csak a büszkeséged és hagyd szerencsétlent békén.


Előre sajnálom a következő pasid, akit ugyanúgy ki fogsz idegelni, bár bízom benne, hogy az nem lesz ekkora balf.asz és tőle megkapod azt, amit ténylegesen megérdemelsz.

2016. szept. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Figyelj,probalj meg valtoztatni a viselkedeseden. En az osszes kerdesedet elolvastam,es latom te nagyon sok mindent rosszul csinaltal. Ha szereted ne hagyd hogy eltavolodjon meg jobban toled. De neked is tenned kell,akarnod kell hogy valtozon a kapcsolathoz valo hozza allasod. Becsult meg ezt a ferfit es kuzdj erte:)
2016. szept. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Oe.oke.

Rendben. Igazatok van. Megerdemlem


De ettol elvonatkoztatva most mondott valamit amit nem ertek.


Nagyon szerettem volna beszelni vele.

Jo urugy volt hogy tudtam, ma megy fogorvoshoz.

Felhivtam.

Felvette kedvesen. Kerdeztem hogy raer.e

Mobdta hogy eppen meg igen mert pobt most megy fogorvoshoz.

Mondtam hogy pont ezt akartan kerdezni.

Mire O "kimondottan csak a fogorvos miatt hivtal fel?"

Majd erre azt mondtam hogy "igen...najo nem. Nem tartalak fel"-majd letettem



Miert kerdezte hogy csak ezert hivtam.e fel?

Hulyenek nezett miatta vagy inkabb varta hogy kettonk miatt akartam vele beszelni?

2016. szept. 1. 17:29
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
az a legszomorúbb, hogy az ilyen lelkibeteg nőknek van MINDIG párjuk aki szereti őket és kapar utánuk.
2016. szept. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Szergej55 ***** válasza:
Én egy ilyennel egy hónapig jártam, az is a többszörösének tűnt. Soha többé.
2016. szept. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!