Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Tényleg bunkó voltam?

Tényleg bunkó voltam?

Figyelt kérdés
Ma nálunk járt a párom családja és anyósom kitalálta hogy ide költözik hozzánk és majd dajkálja a kislányunkat (3 hónapos) én meg végezzem a házimunkát. Ezt ő teljesen komolyan gondolta, mert már sokszor mondta hogy költözzünk hozzájuk. Eddig úgy tűnt megértette amit mondtam, de mégsem. Elmondtam neki szépen, hogy köszönöm szépen hogy segíteni szeretne, de én magamnak szültem és én fogom nevelni meg dajkálni a kislányunkat.Mire ő azzal jött, hogy de kell nekem a segítség. (nagyon jól boldogulok egyedül is). Mire mondtam neki hogy azzal hogy megszültem a lányunkat anya lettem, aki a gyereket akar nevelni, nem pedig háztartást vezetni. Erre a párom rám mordult és miután elmentek jól összevesztünk hogy én milyen bunkó vagyok, meg hogy mit képzelek magamról mikor ő csak segíteni akar. Mondtam neki hogy itt vagyunk ketten majd te segítesz ha kell, nem szeretném ha anyukád ide költözne. Erre felugrott az asztaltól hogy elege van belőlem és lefeküdt aludni. Most meg én érzem magam rosszul. Tényleg bunkó voltam?
2016. okt. 29. 20:00
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
27%
Másnak is vannak gyerekei, kicsik is, baba is, mégsem hívja az anyóst meg az egész famíliát segíteni...
2016. okt. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem írtam, hogy másnapra marad a mosatlan. Az anyós pont ebéd után jött, én meg általában vacsora után mosogatok el mindent. Az értelmes válaszokra ment a zöld kéz, köszönöm.
2016. okt. 30. 11:51
 33/44 anonim ***** válasza:
98%
Te 31-es, idézd már hol írta a kérdező, hogy igényli anyós segítségét. Én biztos átugrottam azt a részt.
2016. okt. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
81%
Azt nem írtam, de 27-nek szántam.
2016. okt. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
100%

Az a rossz érzésem van, hogy a tapló férjed már lebeszélte ezt a tapló anyósoddal - azért volt ilyen hisztis a reakciója.

Én apaként simán megcsináltam mindig mindet a sok gyerekem körül, vagy a háztartásban, a két szülő pont elég a gyereknek.


Persze vendégek, rokonok jöhetnek - vendégségbe.

2016. okt. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 88Móni88 ***** válasza:
100%
Mi a helyzet kérdező? Rendeztétek már a dolgot a férjeddel?
2016. okt. 31. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
Engem is erdekelne.
2016. okt. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Igen, sikerült normálisan megbeszélnünk. Bocsánatot kért, hogy hirtelen felindulásból így beszélt velem. Azt mondta, hogy csak furcsa volt, hogy visszautasítom a segítségét. De elmondtam neki amit itt többen is irtatok, hogy ahhoz nem kell ide költöznie. Köszönöm mindenkinek. :)
2016. okt. 31. 09:33
 39/44 anonim ***** válasza:
100%

Na, akkor happy end! :D

Frankó!

2016. okt. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem voltál bunkó, teljesen korrekten viselkedtél. Anyósod volt erőszakos, a férjed volt inkább bunkó.
2016. nov. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!