Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Volt érdekes haláleset a...

Volt érdekes haláleset a családfátokban?

Figyelt kérdés
Nekem az egyik felmenőmről kiderült egy újságcikkből, hogy elesett az utcán és halálra taposták lóval. Egy másik ágon a létrával történt valami, de az írás nagy része olvashatatlan. Gondolom leestek róla vagy eldőlt.

2022. febr. 9. 18:50
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
90%

Ükapámnak az ükanyám előtt volt egy felesége, 3 gyerekük született. Két fiú még csecsemőkorában meghalt, majd rá a felesége, majd utolsóként pedig a kislány 9 évesen. :( Ezt senki nem tudta, családfakutatáskor derült ki.


Utána ükapám elvette az ükanyámat, 4 lányuk született, majd szegény ükanyámat is eltemette 37 évesen.

2022. febr. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 anonim ***** válasza:
90%

Párom dédmamája öngyilkos lett, a folyóba vetette magát. Érdekesség, hogy a férje is ugyanabba a folyóba fulladt rá pár évre, de ő véletlenül... egy cigánygyerek utána ugrott, mind a ketten megfulladtak.


Anyámnak volt egy nővére, aki 6 évesen meghalt, elütötte egy motor a 70-es évek elején.

2022. febr. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 anonim ***** válasza:
90%
Mamám testvére úgy halt meg 2 évesen, hogy az idősebb testvérei nem tudták, hogy a kisgyerekeknek nem szabad sok babot adni. Így ők adták neki, mert szerette.
2022. márc. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 anonim ***** válasza:
87%
Egy igen távoli, idősebb férfirokon (csak hallottam róla, nagyanyáméknak volt valakijük) úgy halt meg, hogy előző nap kihúzták a szemfogát, ő pedig elment aludni, és nem kelt fel többet. Gondolom nem alvadt meg a vér kellően...
2022. márc. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 A kérdező kommentje:
#53 Ezt speciel én sem tudtam, mondjuk eleve nem adnék puffasztó ételt 2 éves gyereknek. 😱
2022. márc. 17. 21:59
 56/67 anonim ***** válasza:
92%

Az anyukám oldaláról 9 fő lett öngyilkos, a nagypapámnak 2 alkalommal volt öngyilkossági kísérlete, hála istennek időben megtalálták mindkét alkalommal. Ebből kifolyólag gyerekkoromban sok-sok pszichiátriai vizsgálatra eltuszkoltak, amit anno anyukámon is elvégeztek a “hajlam” miatt.

Pedig eszembe sem jutna..😕

2022. márc. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 Metionin ***** válasza:
86%
Elég sokan lettek úgy öngyilkosok, hogy permetszert ittak, úgy a 80-as és 90-es években, anyám rokonságából. Alapvetően ezt nem tartottam volna érdekesnek, mert sajnos azon a környéken ez "népszerű" módszer volt akkoriban, de az itt olvasottak alapján végülis belefér a kategóriába.
2022. márc. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim ***** válasza:
87%
Apai ágon egyik nagynénémet villamos ütötte el. A Tátra típusú villamos.
2022. márc. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:
86%
A párom dédnagyanyjának az első férjét huszonévesen megölték. Később újraházasodott, így születhetett meg a párom.
2022. márc. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim válasza:
78%

9 es a batyam 93 ban ugyanigy kb

10 es jezusom az nem semmi

most eppgyaszol a szivem hogy lehet tulelni.. Na igen az idő

Fejfajassal bement legjobb baratom korhazba este meghalt

2022. máj. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!