Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Volt érdekes haláleset a...

Volt érdekes haláleset a családfátokban?

Figyelt kérdés
Nekem az egyik felmenőmről kiderült egy újságcikkből, hogy elesett az utcán és halálra taposták lóval. Egy másik ágon a létrával történt valami, de az írás nagy része olvashatatlan. Gondolom leestek róla vagy eldőlt.

2022. febr. 9. 18:50
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
60%
Részvétem utolsó! 😢
2022. máj. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
12%
Nem.
2022. máj. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
25%
Itt még a részvétnyilvánítást is lepontozzák?
2022. máj. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
90%
Apám unokatestvérei közül volt, aki alatt gyerekkorában beszakadt a jég, volt, aki mozdonyvezető volt és ütközött egy másik vonattal (ez anno hírekben is volt). Hirtelen ennyi jut eszembe. Nyilván régen csecsemő, kisgyerek halálok is voltak, de az akkor megszokott volt.
2022. okt. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:
76%

Édesanyám unokatestvérét a férje féltékenységből megfojtotta.


Anyámat a volt férje álmában próbálta megölni, anyámnak szerencsére épp tovább kellett bent maradnia a munkahelyén. Elképzelni sem tudom mekkora sokk lehetett arra hazaérni, hogy az ágy azon felébe, ahol ő aludt be volt szúrva egy kés.

2023. febr. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:
81%
Dédapám munkaszolgálatos volt
2023. nov. 19. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:
60%

Nagybátyám kb 40 évesen itthagyta 2 általános iskés feleségét, strokeot kapott, hetekig volt kómában, aztán vége volt.



Apám nagyon pici korában majdnem meghalt. Nagyfater valahol dolgozni volt (építész) ezért nem volt otthon, nagymuter "figyelt" a gyerekekre. Fater nagyon lebetegedett, de a nagymuter napokig nem jött haza, félrekrt... Szomszédnak tűnt fel, hogy egy gyerek nagyon sír. Be kellett törnie a házba, és kórházba kellett vinni a gyereket. Teljesen ki volt már száradva, épphogy meg tudták menteni. Hála az égnek sikerült.



Ez a nagyapám egyébként kórházban halt meg, vakbélműtétnél valamit elrontottak. Ha tippelnem kéne valami rongyot vagy nem tudom bent hagytak a hasában, de nem tudnék megesküdni rá. A lényeg, hogy az orvosok hibája volt, és egy rutin dolgot nagyon elbsztak. Már a 90-es években is zseniális volt az eü. Vagyis eü dolgozók.

2023. nov. 19. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!