Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban bunkóság jéggel kérni...

Valóban bunkóság jéggel kérni a kávét, amikor vendégeskedünk több napon át a szüleinél?

Figyelt kérdés

Én lehetőség szerint jéggel iszom a kávét, sokkal jobban szeretem úgy, mint melegen. A párom is így issza itthon.

Most viszont napokon át a szüleinél voltunk. Amikor kávéval kínáltak, megkérdeztem, hogy van-e esetleg jég. A párom zavartan vihogott, hogy milyen extra igényeim vannak, és úgy tett, mintha ő soha nem inná azzal, sőt, feketén kérte, mert mindenki más is úgy itta (pedig ő UTÁLJA úgy, itthon soha nem issza feketén).

Nem volt akkor épp jég, de akkor betett egy adagot az anyukája, szóval később volt.

A párom alig várta, hogy kettesben legyünk, jól lecseszett, hogy lejáratom őt, meg miért kell folyton kényeskedő csodabogárnak lenni, már épp elég az, hogy gluténmentesen kell rám főzni, stb. És, hogy nem neveltek meg, nem tanították meg, hogy nem körülöttem forog a világ.

Annyira haragszom a szavai miatt, hogy a szakítást fontolgatom, de ugyanakkor szeretnék kérni független véleményeket, hogy nem mégis én vagyok-e a hülye.



2023. ápr. 15. 06:18
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
89%

A párod egy patkány. Elnézést a patkányoktól.


Ez csak rosszabb lesz.

2023. ápr. 15. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
89%
Ha kiírtad a kérdést, akkor Te is pontosan tudod, hogy nem Te vagy a hülye hanem valóban baj van. A párod nem normális. Menekülj amíg lehet.
2023. ápr. 15. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
92%

😂😂😂😂😃😃 én csak megkérdezném a helyedben a párodtól hogy amúgy most mitől bolondult meg és amikor megkapom a jeges kávét vagy elkészíted magadnak akkor mindenki előtt szólnék neki hogy “x,y akkor te is kérsz egy másik kávét ahogyan otthon szoktad?” Vagy “ itt a kávé ahogyan szereted”


Meg amúgy kérdezd már meg tőle hogy nálunk a jég miből készül, mert lehet cocainból ha ennyire luxusnak számít. (?) kiváncsi vagyok mit mond miért ennyire kettyós?

2023. ápr. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
96%
Párodat durván elnyomhatták kiskorában, ha még abban is alkalmazkodási kényszere van, hogy hogyan issza a kávét. Neked ez a kapcsolat szenvedés lesz, ha tartani akarjátok a kapcsolatot a szülőkkel.
2023. ápr. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
94%

Dobd ki! Ez egy féreg!

Nem bunkóság vendégségben kérni ezt-azt, ha nem valami extra igény. És ez nem az volt!

2023. ápr. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
22%
Mondjuk a párom szüleinél nem vendég, hanem családtag vagyok. Felemelem a seggem és megyek a fagyasztóhoz.
2023. ápr. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
90%
Addig lépj ki ebből a kapcsolatból amíg lehet... tapasztalat
2023. ápr. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
95%
Jó pár éve vágyunk házasok a férjemmel, de mégsem állok neki turkálni a szülei hűtőjében, ha kellene valami, hanem megkérdezem őket. Ez csupán egymás határainak betartása. A párod viselkedése viszont kritikán aluli. Elnyomó, bíráló közegben nőhetett fel, ha egy jeges kávét kényeskedésnek nevez, miközben ő maga is szereti otthon, a szülei tudta nélkül. Jól gondold át, miben tart még cikinek a szülei elveihez képest, amiben meg kell hunyászkodnod, nehogy felháborítsd őket. Állandó feszültség és önidegen viselkedés kell neked, ha velük vagy (a pasiddal maradsz)?
2023. ápr. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
83%
6, jó neked, nekem lassan 5 éve mondja el anyós hogy vendég vagyok 🙂 mondjuk nem is megyek sűrűn…🙂
2023. ápr. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
13%
A jéghez kávét kérni bunkóság, fordítva nem. Az totál normál. Ezért ne szakíts, neveld inkább a párod. Lehet a következő hülyébb lesz
2023. ápr. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!