Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban bunkóság jéggel kérni...

Valóban bunkóság jéggel kérni a kávét, amikor vendégeskedünk több napon át a szüleinél?

Figyelt kérdés

Én lehetőség szerint jéggel iszom a kávét, sokkal jobban szeretem úgy, mint melegen. A párom is így issza itthon.

Most viszont napokon át a szüleinél voltunk. Amikor kávéval kínáltak, megkérdeztem, hogy van-e esetleg jég. A párom zavartan vihogott, hogy milyen extra igényeim vannak, és úgy tett, mintha ő soha nem inná azzal, sőt, feketén kérte, mert mindenki más is úgy itta (pedig ő UTÁLJA úgy, itthon soha nem issza feketén).

Nem volt akkor épp jég, de akkor betett egy adagot az anyukája, szóval később volt.

A párom alig várta, hogy kettesben legyünk, jól lecseszett, hogy lejáratom őt, meg miért kell folyton kényeskedő csodabogárnak lenni, már épp elég az, hogy gluténmentesen kell rám főzni, stb. És, hogy nem neveltek meg, nem tanították meg, hogy nem körülöttem forog a világ.

Annyira haragszom a szavai miatt, hogy a szakítást fontolgatom, de ugyanakkor szeretnék kérni független véleményeket, hogy nem mégis én vagyok-e a hülye.



2023. ápr. 15. 06:18
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
85%

Jézusom milyen emberek vannak... Ilyenkor áldom az eget, hogy nincs "párom".


Szerintem dobd az ilyen embert minél előbb, mert mérgező.

2023. ápr. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
8%
Őszintén, tejszínt tejet oké kér az ember a kávéba, vagy édesítőt... de basszameg nem egy starbucksban vagy, hanem egy magyar családi házban. Nekem is kivan a tököm az ilyen különleges emberekkel.
2023. ápr. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
90%

A párod egy kétszínű, gerinctelen féreg. Saját magáért sem képes kiállni,nem hogy érted.

Annyit mondott volna hogy régen ő is feketén itta a kávét, most meg jéggel, mert mióta kipróbálta jobban tetszik neki így. Mi ebben a nagy dolog? Mit szégyenkezik ilyen kis hülyeségen?

Nagyon szánalmas. 🤔 Le merem fogadni amúgy hogy a te jeges kávédat sem szereti. Szimplán csak simulékony. Ha veled van, úgy csinálja a dolgokat ahogy te szereted, ha otthon, akkor meg úgy ahogy a családja.

Nincs személyisége. Jellemtelen.

Az ilyen emberben nem lehet megbízni.

2023. ápr. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
93%
#32 én nem tartok itthon tejet, és tejszínt életvitel szerűen, csak akkor veszek, ha kifejezetten kell valaamihez. Ellenben vizem van, jégkocka tartóm van, semmibe nem telik bedobni a fagyasztóba, ha valaki kér. Ez nem úrizálás.
2023. ápr. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
93%
32 miért ne tehetne 2 jégkockát a kávéjába ha van jég a hűtőben? Én itthon kakaószórást teszek a habra, a vendégét is kidíszítem ha úgy kéri, nagyon szeretik a kávémat, gusztusosan néz ki. Most ha nekem lenne jegem akkor tennék bele ha úgy szereti, nem tudom miért kell fennaladni ezen. Valakinek a kávézás egy kis plusz örömforrás. :)
2023. ápr. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
86%

"A jeges kávéhoz hideg hosszú kávé és jég kell. Vagy forró eszpresszóba tesztek jeget?"


Hát nekem csak kotyogós kávéfőzőm van, és úgy szoktam csinálni, hogy lefőzöm a kávét, bögrében összekeverem a cukorral (egy ideje nádcukrot használok, ezt nem tudom valamiért hidegben feloldani), shakerbe teszek vizet vagy tejet plusz jeget, ráöntöm a kávét, összerázom, és a poharat is telepakolom jéggel, amibe öntöm.

2023. ápr. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
11%
kamuszagot érzek
2023. ápr. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
93%
Szakítanék. Ilyen apróság miatt támadt neked. Mi lenne akkor, ha komoly problémában nem értenétek egyet?
2023. ápr. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
91%

Egy igazi tirpák a pasid!

Semmi extra nincs a kérésedben.

Ha a vendégem mézzel kéri a kávét, akkor azzal adom. Nem háborodom fel rajta. Miért is tenném?! Attól mert más az izlés világunk?

A palid annyira megfelelési kényszeres h az már fáj. 0 egyéniség ha a szüleinél van. Gusztustalan. És ez csak rosszabb lesz

2023. ápr. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
91%

Ez az ember durvan meg akar felelni a szüleinek. Azt akarja, hogy te is mindenben próbálj meg jókislany lenni és előre kitalálni, hogyan elvárt viselkedni.

Sajnos ez nem fog valtozni.

2023. ápr. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!