Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban bunkóság jéggel kérni...

Valóban bunkóság jéggel kérni a kávét, amikor vendégeskedünk több napon át a szüleinél?

Figyelt kérdés

Én lehetőség szerint jéggel iszom a kávét, sokkal jobban szeretem úgy, mint melegen. A párom is így issza itthon.

Most viszont napokon át a szüleinél voltunk. Amikor kávéval kínáltak, megkérdeztem, hogy van-e esetleg jég. A párom zavartan vihogott, hogy milyen extra igényeim vannak, és úgy tett, mintha ő soha nem inná azzal, sőt, feketén kérte, mert mindenki más is úgy itta (pedig ő UTÁLJA úgy, itthon soha nem issza feketén).

Nem volt akkor épp jég, de akkor betett egy adagot az anyukája, szóval később volt.

A párom alig várta, hogy kettesben legyünk, jól lecseszett, hogy lejáratom őt, meg miért kell folyton kényeskedő csodabogárnak lenni, már épp elég az, hogy gluténmentesen kell rám főzni, stb. És, hogy nem neveltek meg, nem tanították meg, hogy nem körülöttem forog a világ.

Annyira haragszom a szavai miatt, hogy a szakítást fontolgatom, de ugyanakkor szeretnék kérni független véleményeket, hogy nem mégis én vagyok-e a hülye.



2023. ápr. 15. 06:18
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. :)

Szerintem sem ügy, valóban csak egy jégkockatartó kell hozzá + némi csapvíz. Az anyukája sem csinált belőle ügyet, egyből betette, és amint megfagyott, kínált vele.


Amúgy aki a gluténmentes étrendre beszól: Szerinted jókedvemben csinálom? Szándékosan akarom drágítani és bonyolítani az életem?


Még egy kérdés:

Akkor mi van, ha szeretem a shaken espresso-t is? Na, és akkor mi, ha szoktam kávézni néha a Starbuks-ban, és szeretem is?

Ettől sz.ar ember vagyok? Kevesebb erkölcsöm, értékem van? Kevésbé tudok szeretni, kevesebb az IQ-m, gonoszabb vagyok másokkal? :) Komolyan...

2023. ápr. 15. 13:31
 42/66 anonim ***** válasza:
86%
Minek vagy még vele?
2023. ápr. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
32%

41


A téged ért kritikákat nagyon magadra vetted, meghogy mennyire nehéz betenni egy jégkockatartót, de azokat nem firtatod, akik a barátod lelkivilágával és a szüleivel való beteges kapcsolatával foglalkoznak. Beszéltél már vele erről? Vagy csak magadról tudsz beszélni, meg a kávédról? :D

2023. ápr. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező! Azért akadt ki itt valaki a shaken espresson, mert valami hp reklámozta tiktokon, és összeköti a kettőt, meg hogy csak hülyék járnak starbucksba. Ne törődj vele! A pasid meg dobd ki, mert beteges, amit művel! Feltételezem nem kért bocsánatot azóta sem.
2023. ápr. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
14%

Nálunk aztán kérhetnéd jéggel... Olyan csöpp kis fagyasztónk van, hogy a jégkockakészítőt kiszedtük, különben a húsok nem férnének be.

Párodnak a stílusoddal van baja. Vendégségben nem illik követelőzni. Ha nincs jég, nem kérek. Nem ugyanaz, mikor otthon vagy...

2023. ápr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 A kérdező kommentje:

Csak megkérdeztem, hogy van-e, semmilyen követelőzésről nem volt szó. Az anyukája magától tette be. Amúgy ha nálunk van valaki, én igyekszem a kedvére tenni, kedveskedni neki, és örülök, ha olyannal kínálhatom, amit szeret, nem vagyok akkora lelki nyomorék, hogy "hahhh, nálunk aztán kérheti", meg mit követelőzik...


Egyébként a párom szülei normálisnak tűnnek teljesen, nem tudom, miért gondolja, hogy ilyen módon kéne "megfelelni" nekik.

2023. ápr. 15. 21:41
 47/66 anonim ***** válasza:
21%
Uhhhh mennyi hü...e p...csa van itt 🤣😛🤣 Ez döbbenet❗ Mégis minek képzelitek magatokat? Semmik nem lennétek az uratok nélkül😛🤣❗ Az nem bunkóság ha az anyós vagy a feleség behozza a sört szépen egymás után amíg focimeccset nézek a fotelből. A kv nem érdekel, ihatja az asszony jéggel vagy ahogy akarja 😁🥱😉
2023. ápr. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
26%

... még annyit, hogy aki azt kívánja, hogy dobd a párodat egy vacak h. lye jeges kávé miatt az szó szerint bolond.

Aki normál párkapcsolatban él nem első reakcio, hogy kidobja a pasiját puti ügyek miatt .

Mondjuk ha innen nézem (persze nem komolyan mondom !!!) a pasi is dobhata, mert nem tetszik neki, hogy jeget kell csinálni kávézáshoz.

2023. ápr. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
24%

Gondolom a savanyú egyedülállók irogatják, hogy "dobd ki"

Emiatt nehogy szakítsatok. Ha más jelek is azt mutatják, hogy priblémás a család akkor gondold meg, de ez piti ügy

2023. ápr. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
14%
Bunkóság az ha meghallom a porszívót amíg lazitok otthon. A jeges kávé nulla ügy. Ne foglalkozz vele. De hidd el, nem szabad porszivózni ha otthon van a párod! Ez fontosabb mint a jó bableves
2023. ápr. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!