Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye arról,...

Kinek mi a véleménye arról, ha valaki az életét adja a testvéréért/gyermekéért/szüleiért/barátjáért?

Figyelt kérdés
2023. jún. 16. 05:56
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
90%
Ha olyan a helyzet akkor elég nemes cselekedet és valódi szeretetről árulkodik.
2023. jún. 16. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
64%
Kinek mi.
2023. jún. 16. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
83%
Gondolkozzon el az illető, hogy érte adná-e az életét bármelyikük is.
2023. jún. 16. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 NTBS ***** válasza:
75%
Önzetlen szeretet. Nagyon szép dolog.
2023. jún. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
38%

Egészségére... Mielőtt ilyen nagyon önzetlen marhaságot csinálna, el kellene gondolkoznia, közülök megtenné-e ezt bárki érte.


Megsúgom: 99% NEM. Sajnálkoznának, de ennyi.


Bocs, egy életem van, azt nem áldozom fel senkiért.

2023. jún. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
75%

Saját gyerekért természetes. Mindem más esetben értelmetlen, és a való életben nem fog megtörténni. Olyat el tudok képzelni, hogy valakinek mondjuk egy égő házban vannak a szülei, kimenti őket, de ő meghal. Ez egy szomorú baleset, de nem konkrétan az élet feláldozása volt a célja.

Olyan, hogy "Engem lőjetek le, ne őt", legfeljebb saját gyereknél életszerű.

2023. jún. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
83%

A lehető legnagyobbat adja, amit ember adni tud a másiknak. Azt ami neki a legfontosabb, a saját életét. Lehet látni ahogy elértéktelenednek az igazi nagy tettek, kicsinyes gondolkodás miatt. Jézus is megmondta " Nincs senkiben nagyobb szeretet annál, mintha valaki életét adja barátaiért."

Persze bele kell számítani ő vajon meghalnak-e érted hiszen az örök számító világban élünk. Ma nem az a kérdés vajon ki halna meg valaki másért, hanem megmentene- e valakit a haláltól, ha van rá lehetősége. Ha a saját írháját kell menteni sokan biztos, hogy nem. Ezért van a sok cserbenhagyós gázolásos baleset.

2023. jún. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
58%
Bocs, de én egyrészt nem vagyok Jézus, másrészt meg neki legjobb tudomásunk szerint se felesége, se gyereke nem volt. Én meg nem fogom a férjemet özvegyen hagyni, a két gyerekemet meg árván, hogy megmutassam, mekkora szeretet van bennem az épp aktuális legjobb barinőm felé. És tőle se várnék semmi ilyesmit.
2023. jún. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
77%
Megfigyeléseim alapján:szövegelni, nagy szavakat használni mindenki tud, de nagyon kevesen vannak akik valóban tudnak..
2023. jún. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem csak elmélkedni érdemes rajta mert nincs esélye, hogy ilyen kérdést tár eléd az élet. De mégis önismereti alapon fel lehet tenni magadban a kérdést, feláldoznám- e az életem azért aki nekem fontos, és erre őszinte választ adni. Nyilván ezt férfiaknak kell megtenni senki nem kérné számon egy nőtől ha a nem lenne a válasz
2023. jún. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!