Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye arról,...

Kinek mi a véleménye arról, ha valaki az életét adja a testvéréért/gyermekéért/szüleiért/barátjáért?

Figyelt kérdés
2023. jún. 16. 05:56
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
60%
Volt már
2023. jún. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
88%

10 Elmélet köszönő viszonyban sincs a gyakorlattól.


Hogy ki kicsoda-az mindig a legnehezebb helyzetben derül ki.


Ezért sose azt figyeld mit mond valaki, hanem mit tesz. Ott a valóság az adott személyről.

2023. jún. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
7%
Gyerekéért, pl komplikált szülés és vagy az anya marad meg vagy a gyerek. Az anya a gyerekhez ragaszkodik. Akkor azt gondolom hogy hülye. Tud csinálni másikat.
2023. jún. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
77%

A gyerekemért bármikor az életemet adnám. Igen, amit utolsó ír, szüléskor még nem így éreztem. Itthon automatikusan az anyát mentik, de gondolkoztam azért előtte a dolgon, és arra jutottam, hogy a saját életem azért fontosabb nekem. Most viszont már 5 hónapos, és ő lett az életem értelme. Ő, és nem random bármilyen másik gyerek. Ha ő meghal, az én életemnek is vége, másik nem kell. Érte már bármikor feláldoznám magam.

Senki másért nem. Pedig szeretem a férjemet is, a szüleimet is. De az életemet jobban.

2023. jún. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
23%

Érdekes, hogy akik leírjuk, hogy a valóságban kb senki nem tenné meg - csak mennek itt a nagy szavak - azokat lepontozzák.


A gyerekemért sem adnám az életemet, mert van még másik plusz a férjem.

2023. jún. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
67%
15 na igen. Tiszta szánalom hohy még egy anoním oldalon se bírnak őszinték lenni. Ez nem az asszonysutyorgó hogy a mártírt kell játszani
2023. jún. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
26%
16 Tiszta szánalom, hogy nem vagy képes elgondolkozni dolgokon, hanem csak lököd a rosszindulatú szövegedet, pusztán azért mert más emberek képesek rá. És slusszpoénként már ki is viteleztek ilyet az életükben. Magyarul valósan, fizikálisan már meg is történt ilyen az életükben.
2023. jún. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
69%

17 megjött a mártír anya

Hova emeljek neked szobrot? 😂😂😂

2023. jún. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
81%
17+ Önmagad legyőzuése, és a korlátaid valós átlépése-ez a titok, az ilyen emebrek tudnak másokért élni. Az csak egy ajándék, hogy odafent ezt látják, és mint Mózes esetében, lesz más áldozat, ami a valós áldozat-és a másik ember közé áll. Az utolsó pillanatban szokott-rendszerint.
2023. jún. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
35%

18 Ki írt itt most bármilyen anyaságról?:DD


Köszike, szív bőségéből szól a száj:)

2023. jún. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!