Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sógornőm esküvőjére vagyunk...

Sógornőm esküvőjére vagyunk hivatalosak, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sógornőmnek és a vőlegényének pár hét múlva lesz az esküvője. A vőlegény rokoni szálában megfordul rokonként a férjem exe.

A férjem exének az anyukáját elhívták az esküvőre, de mikor mentek a meghívót át adni a csaj direkt ott volt és kvázi kellemetlen helyzetbe hozta a sógornőm és a vőlegényét és meghívatatta magát az esküvőre. Mindezt mint kiderült más általi információkból, a férjem miatt. Direkt így tervezte. Na most a sógornőm nem győzött elnézést kérni, természetesen nem ő tehet róla, nem is haragszom rá. De eléggé dühítő a helyzet, és baromi kellemetlen. A férjem azt mondja, hogy ne foglalkozzak én se vele, őt is teljesen hidegen hagyja. De engem azért mégis rendkívül zavar. Nem voltam még ilyen helyzetben, és nem is tudom, hogy kezeljem majd jól.

Egyébként nem voltak sokáig együtt kb 1 évig, és már vagy 10-11 éve szakított vele a férjem.


2023. júl. 18. 19:41
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
99%
Na és mi a probléma?
2023. júl. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nagyon durva, hogy egy rokon ne legyen ott, mert te féltékeny liba vagy.
2023. júl. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
91%
Felnőttek vagytok. Egy korábbi kapcsolat exének édesanyját kulturáltan el lehet viselni az esküvőn.
2023. júl. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
96%

Tehát a sógornőd és a jövendőbeli férje nem tehet róla, hogy nem tudnak nemet mondani?

Az meg, hogy nincs érzelmi tartalékod, önbizalmad, megint más kérdés.

2023. júl. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
97%

Oké, de mi a gond ezzel?

Te magad írod, hogy 10 éve jártak együtt 1 évig a férjeddel. Nem utal rá semmi, hogy a nő nyomult volna a férjedre az elmúlt 10 évben vagy hasonló, hogy kellemetlen helyzet lehessen.

Vagy te az vagy, aki simán megtiltja a férjének, hogy bemenjen a sarki kisboltba, ha egyszer látta ott az "exet"? Keress inkább egy pszichológust, és dolgozz a szélsőségesen alacsony önbizalmadon.

2023. júl. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
97%

3. A kérdezőnek az a baja, hogy az ex is ott lesz.


Kérdező, nem tudom mit aggódsz. A férjedet nem érdekli, különben is egy 10 éves sztoriról van szó.

Azt megérteném, ha azon feszülnél, hogy pl. a csaj nem normális és patáliázni fog, de így? Tudomást se kell róla vennetek. Rá se nézni, hozzá se szólni.

Az meg ne zavarjon már ennyire, hogy egy légtérben lesztek.

2023. júl. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
85%
Hát te meg vagy huzatva. Mit féltékenykedsz úristen áljmar le. Majd miadtad nem lessz meg híva mert te király kisasszonyvagy.
2023. júl. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
97%
Elmész, szépen köszönsz neki is és utána jól érzed magad a többi vendéggel. Nem kell bájcsevegni, de azért az alap udvariasságot illik tartani. 10éve (!) ex, ráadásul nem is komoly kapcsolat volt (1 év az semmi). Én többször találkoztam már a férjem exével (az apukájával dolgozom), 7évig voltak együtt, már jegyesek voltak amikor szétmentek, ha összefutunk néha váltunk pár szót (hozzáteszem egy nagyon rendes nő), sőt a babájához is gratuláltunk a férjemmel közösen 🤷🏼‍♀️. Ha nem ad/adott okot felesleges rá fújni, csak neked lesz rossz.
2023. júl. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
99%

És most meghiúsult a cél, hogy soha többé ne legyen a férjed az exe 1 km-es körzetében? Vagy mi van?

Felnőtt emberek vagytok, nem? Vagy olyana férjed, hogy ahogy meglátja, veti is rá magát?

2023. júl. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
44%

Kerüljétek el a lagzin meg a szertartáson is. Maximum ő fogja magát szarul érezni, hogy látja, milyen jól megvagytok. A férjed úgyis lepattintja majd, ha odamegy hozzá, hiszen nem érdekeli.


Ne aggódj, mert ha arra vár az ex, hogy te rosszul érezd magad, csak neki okozol örömet. Önuralom!


Én voltam olyan esküvőn, ahol a menyasszony oldaláról egy barátnő (az új párjával) exe volt a vőlegény egyik rokonának (az új párjával), és semmi se történt.

2023. júl. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!