Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sógornőm esküvőjére vagyunk...

Sógornőm esküvőjére vagyunk hivatalosak, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sógornőmnek és a vőlegényének pár hét múlva lesz az esküvője. A vőlegény rokoni szálában megfordul rokonként a férjem exe.

A férjem exének az anyukáját elhívták az esküvőre, de mikor mentek a meghívót át adni a csaj direkt ott volt és kvázi kellemetlen helyzetbe hozta a sógornőm és a vőlegényét és meghívatatta magát az esküvőre. Mindezt mint kiderült más általi információkból, a férjem miatt. Direkt így tervezte. Na most a sógornőm nem győzött elnézést kérni, természetesen nem ő tehet róla, nem is haragszom rá. De eléggé dühítő a helyzet, és baromi kellemetlen. A férjem azt mondja, hogy ne foglalkozzak én se vele, őt is teljesen hidegen hagyja. De engem azért mégis rendkívül zavar. Nem voltam még ilyen helyzetben, és nem is tudom, hogy kezeljem majd jól.

Egyébként nem voltak sokáig együtt kb 1 évig, és már vagy 10-11 éve szakított vele a férjem.


2023. júl. 18. 19:41
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
72%

"Na most a sógornőm nem győzött elnézést kérni, természetesen nem ő tehet róla"


Akkor mégis ki? Folti kutya vagy Cirmi cica?

Én bizony haragudnék, és az ziher, hogy nem mennék el. És ha ezek után a férjem elmenne, ott is maradhatna.

2023. júl. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
95%
A sogorom meghivta az eskuvojere a ferjem exfeleseget. Nem vagyok oda a dologert, de nem en dontom el, kiket hivnak el. Majd ulunk az asztal masik vegen, nem fogok besavanyodni, csak mert ott van olyan ember is, akit nem kedvelek. Az a nap roluk fog szolni, nem rolam, bajcsevegnem ugysem kell. Probaljatok meg ti is jol erezni magatokat, es kerulni az exet.
2023. júl. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
88%
Vegyél erőt magadon és menj el.
2023. júl. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

Mindenképpen elmegyek, a sógornőmmel nagyon jó barátok vagyunk. Ki nem hagynám, és a kedvemet se fogja elrontani ez az egész.

Az ex anyukájával már régebb óta jóban vagyok, munkakapcsolat állt közöttünk, mikor még nem is ismertem a férjem. Úgyhogy nem, nem a semmiből került elő.

2023. júl. 19. 05:50
 25/35 anonim ***** válasza:
96%

"konkrétan meghivatatta magát, hogy jajj milyen jó és mennyire várja"

Ha valakit nem akarok meghívni az esküvőmre, akkor nem adok neki meghívót. A sógornődék bárki random embert meghívnának az esküvőjükre, aki lelkendezik róla? Ugyan már kérdező. Az öcsémék pl nem hívták meg nagyanyám tesóját és annak a feleségét. Az öregasszony egy családi összejövetelen mégis előadta a tesómnak, hogy hurrá, milyen jó lesz, együtt ünnepelünk. A tesóm kénytelen volt direkt megmondani neki, hogy az van meghívva, aki meghívót kapott. A néni úgy gondolta, aki a családhoz tartozik, mehet automatikusan. Meg is sértődött. Na, így kell a félreértést eloszlatni. Hidd el, ha valakit nem akarok meghívni az esküvőmre, akkor semmivel nem lehet belemanipulalni, hogy meghívjam. És most akkor hazamentek és hívták az éttermet, hogy plusz egy fő?? Mert a megoldás amúgy rohadt egyszerű, nincs sehova ültetve, így nem tud hova leülni, mehet haza. Ha még ültetőkártyája is van, akkor azt meg akarták hívni eredetileg is, csak neked kamuznak.

2023. júl. 19. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Látom azért a nem tetsző válaszok törődnek.
2023. júl. 19. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
73%
Tojd le, menjetek az esküvőre, érezzétek jól magatokat, az exre rá sem kell nézni.
2023. júl. 19. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
95%

Mondjuk fel kéne nőni, nem kivágni egy hisztit, mint a tinik :D


Férjed hogy viseli ezt a dedós viselkedést?

2023. júl. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Senki nem hisztizik. Tanácsot kértem, hogy ilyen helyzetben mi a legjobb megoldás.
2023. júl. 19. 09:53
 30/35 anonim ***** válasza:
96%
Megoldás problémára kell. Itt rajtad kívül problémát se lát senki.
2023. júl. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!