Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sógornőm esküvőjére vagyunk...

Sógornőm esküvőjére vagyunk hivatalosak, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sógornőmnek és a vőlegényének pár hét múlva lesz az esküvője. A vőlegény rokoni szálában megfordul rokonként a férjem exe.

A férjem exének az anyukáját elhívták az esküvőre, de mikor mentek a meghívót át adni a csaj direkt ott volt és kvázi kellemetlen helyzetbe hozta a sógornőm és a vőlegényét és meghívatatta magát az esküvőre. Mindezt mint kiderült más általi információkból, a férjem miatt. Direkt így tervezte. Na most a sógornőm nem győzött elnézést kérni, természetesen nem ő tehet róla, nem is haragszom rá. De eléggé dühítő a helyzet, és baromi kellemetlen. A férjem azt mondja, hogy ne foglalkozzak én se vele, őt is teljesen hidegen hagyja. De engem azért mégis rendkívül zavar. Nem voltam még ilyen helyzetben, és nem is tudom, hogy kezeljem majd jól.

Egyébként nem voltak sokáig együtt kb 1 évig, és már vagy 10-11 éve szakított vele a férjem.


2023. júl. 18. 19:41
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
87%
8 as igazad van teljes mértékben
2023. júl. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
86%
Ne menj el és akkor kettesben lehet a férjeddel.
2023. júl. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
99%
Ez milyen gyerekes már... több mint 10 éve járt a csaj a férjeddel, te pedig még mindig féltékeny vagy rá, pedig téged vett feleségül? Nőjj már fel!
2023. júl. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
98%
azért érdekel, mi a fenét csinálnál, ha az ex lenne majd a gyereked tanára, esetleg ő lenne a szülésznő ügyeletben, mikor szülsz... Beteg vagy.
2023. júl. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
97%

Itt mindenki idiota vagy csak neked tettetik a hulyet? Csak mert olyan azert ritkan van, hogy valaki meghivatja magat az eskuvore ugy, hogy azt a par nem akarja. Tehat akarjak, neked max mas mese lett mondva, isten tudja miert. Ja de, talan azert, mert tudjak, hogy kattant vagy, ha azzal foglalkozol, mi tortent 11 eve.

Ha pedig tenyleg ugy hivtak meg a sajat eskuvojukre, hogy ok se akarjak ott latni, akkor igen, idiotak 😂


Kerdezo, tessek elballagni akkor a pszichologushoz, ha ennyire nem vagy rendben magaddal, a kutyat nem erdekli, tobbek kozott a ferjedet se egy 11 evvel ezelotti kapcsolat.


Egyebkent szerinted megis mi fog tortenni? Belep a lagzin az ex, azonnal a ferjedre veti magat, mert ugye igy tervezte, aztan feher paripan elvagtatnak a naplementebe es boldogan elnek, amig meg nem halnak?


Hany eves vagy, 12?

2023. júl. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Direkt keresi a kontaktot a férjemmel, és ez pont kapóra jött neki. Direkt akkor ment át az anyjához mikor tudta, hogy mennek át adni a meghívót és konkrétan meghivatatta magát, hogy jajj milyen jó és mennyire várja. Az anyukával ismerjük egymást, nagyon kedves nő. Ő maga mesélte, hogy ez így történt és előre figyelmeztetett, hogy a lánya direkt tervezte így, hogy a férjem közelébe kerüljön.Nem vagyok féltékeny, de ezeket tudva plusz nem voltam még ilyen helyzetben, hogy az exxel egy társaságba legyünk.
2023. júl. 18. 21:28
 17/35 anonim ***** válasza:
9%
Majd elszidják a picsáját mikor semmit se rak a borítékba. Tuti hogy azért hívták meg őt is. A szedett-vedett rokonokat mindig azért hívják.
2023. júl. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
98%

Mármint egy idősebb nő, akivel sem neked, sem a férjednek a világon semmilyen rokoni kapcsolata nincs, részletesen elmesélte NEKED, sőt figyelmeztetett(!) hogy jajj az ő szörnyű lánya milyen alattomos módon próbálja becserkészni a férjedet? Ráadásul mindezt csak úgy a semmiből, te korábban egyáltalán nem féltékenykedtél, csak amióta az anyuka lerohant téged ezzel az információval a saját lányáról.

Hát ezt nehezen tudom értelmezni.

2023. júl. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
98%

"Egyébként nem voltak sokáig együtt kb 1 évig, és már vagy 10-11 éve szakított vele a férjem."


10-11 éve! És őt nem zavarja, úgyhogy javaslom te se foglalkozz ezzel ennyit. Ha úgy alakul váltotok 2 mondatot és kész. Mitől félsz, mi miatt aggódsz, mi zavar? Hogy a férjed újra belehabarodik vagy a nő flörtöl vele, vagy mi? Ugyanmár...

2023. júl. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
98%

16. Továbbra is él az egyik előző kommentem, attól még, hogy egy légtérben lesztek, a férjednek rád se kell nézni.

Hogy kerülhetne a férjed közelébe, ha ő tudomást sem vesz róla?

2023. júl. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!