Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sógornőm esküvőjére vagyunk...

Sógornőm esküvőjére vagyunk hivatalosak, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sógornőmnek és a vőlegényének pár hét múlva lesz az esküvője. A vőlegény rokoni szálában megfordul rokonként a férjem exe.

A férjem exének az anyukáját elhívták az esküvőre, de mikor mentek a meghívót át adni a csaj direkt ott volt és kvázi kellemetlen helyzetbe hozta a sógornőm és a vőlegényét és meghívatatta magát az esküvőre. Mindezt mint kiderült más általi információkból, a férjem miatt. Direkt így tervezte. Na most a sógornőm nem győzött elnézést kérni, természetesen nem ő tehet róla, nem is haragszom rá. De eléggé dühítő a helyzet, és baromi kellemetlen. A férjem azt mondja, hogy ne foglalkozzak én se vele, őt is teljesen hidegen hagyja. De engem azért mégis rendkívül zavar. Nem voltam még ilyen helyzetben, és nem is tudom, hogy kezeljem majd jól.

Egyébként nem voltak sokáig együtt kb 1 évig, és már vagy 10-11 éve szakított vele a férjem.


2023. júl. 18. 19:41
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
60%
27-es vagyok, engem miért pontoztak le, mikor ugyanazt javasoltam, mint mindenki más? :D
2023. júl. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
95%
A 30-as mindent leírt. Nincs probléma, hát csinálunk.
2023. júl. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mit megoldani. Ő csak egy vendég, nem a menyasszony, hogy muszáj legyen odamenni hozzá.

A férjednek lehetőleg van annyi esze, hogy levegőnek nézi, leszarja, meghát együtt lesztek ott. Így hiába ugrál, semmit nem ér el vele.

Ha meg esetleg a férjed mégsem kerülné el, akkor az egy teljesen más probléma.

2023. júl. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
81%
Ha ilyen hisztis vagy, ne menj!
2023. júl. 20. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
90%

Szívességet tennél az exnek, ha nem mennél el. Egyszerűen ignorálni kell.

Érezd jól magad, szeresd a férjed, mással ne törődj!

2023. júl. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!