Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy léphetnék egyről a kettőre?

Hogy léphetnék egyről a kettőre?

Figyelt kérdés

34éves vagyok. Van 2 kiskorú gyerekem. (iskolás és ovodás) Egy bántalmazó kapcsolatból léptem ki és az épp aktuális albérletből nem volt hova mennünk ezért anyum fogadott be engem és a 2 gyereket.

Dolgozom de a minimálbért kapom +csp (29) +gyt (ami 30).

Egy albérlet 110alatt nincs a közelünkben mert ugye néznem kell a sulit és ovit is.

Jelenleg a munkahelyem miatt anyum viszi a gyerekeket reggel az iskolába és óvodába de már én megyek értük és természetesen egész nap velem vannak. 1 műszakban dolgozom de bármikor kötelezhetnek helyettesítésre de szerencsére nem sokszor fordul elő.

A lényeg hogy anyummal nagyon rossz a kapcsolatunk. Nem új dolog. Gyerekkorom óta rossz. Nagyszülők, apa nincsenek. Folyamatosan fenyeget ha el merek menni a 2 gyerekkel akkor kitagad és segíteni sem hajlandó tovább . Közben pedig utálja hogy itt vagyunk amit szintén hangoztat.


A gyerekeket nézve a lehető leghamarabb lépnék de minimálbérből az albérletet se tudnám fizetni, nemhogy nevelni + 2 gyereket.

Hajlandó lennék több helyen is dolgozni. Akár éjjel is, de akkor a felügyelet a probléma.

Mindenhol falakba ütközök.

Minden tanácsot szivesen veszek de a tipikus minek kellett 2 gyerek hozzászólásokra nem szeretnék reagálni. Nyílván ha az ember tudja hogy rossz lesz és válás lesz belőle akkor nem megy bele....



jan. 2. 19:02
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
91%
Felszedne egy újabb marhát aki még a gyerekeket is bántalmazná! Eleinte “imádná” őket utana meg jönne a feketeleves megint menekülni kéne ki tudja kitől pedotól vagy szociopatától
jan. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 A kérdező kommentje:

Megpróbálok pár kérdésre válaszolni.

Élelmiszer eladónak tanultam (nem annak akartam, szülő döntötte el hova megyek tovább)

Próbáltam természetesen más munkahelyeket nézni de vagy csak délutános-t találtam vagy olyat, ami mellett nem tudtam volna intézni a gyerekeket.

Nem érzem hibának őket és nem érzem hogy én cs*sztem volna el mert a párkapcsolatban több év után jöttek elő problémák.

Lelkileg nem állok kész új kapcsolatra , bízni se tudnék se közelengedni bárkit a gyerekeimhez. Az hogy csak lakhatás és segítség miatt annak meg megint csak nem látom értelmét.

Az apukának több milliós hitele van és rengeteg előfizetése plusz nézve a lakhatást ennyit tud fizetni. Ezt is nehezen. Sőtt volt hogy ennyit se és mi segítettünk neki.


Munkában szinte bármit vállalok. Amihez nem értek, igyekszem betanulni. Dolgoztam konyhán, varrodában, takarítottam, gyárban szallag mellett, házaknál takarítottam pluszban külföldieknél, boltban is stb.


Önkormányzati lakás: Most néztem a megpályázható lakásokat. A legolcsóbbal is kb ott lennék mint egy albérlettel. Ráadásul erősen újítandóak ezek a házak.


(DEBRECEN)


Anyummal nem vitázok. Igyekszem meghúzni magam. Sokszor ő jön utánam és köt belém. Nehéz már idegileg ezt bírni. Nem akarom hogy roncsként lássanak a gyerekek. Erős akarok lenni végre. Ha egyedül akkor egyedül.

jan. 2. 20:32
 23/49 anonim ***** válasza:
90%
Esetleg továbbképzés távoktatáson, bérszámfejtő, kontabilitás, cégeknél vannak rövid képzések amelyek jól fizetnek. Ami anyádat illeti, abszolút tudom miről beszelsz. En is vegig meghúztam magam, tettem mindent amit kell es megis kötekedtek velem.
jan. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
88%
Aldi, Lidl, Tesco?
jan. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
73%
Debrecenben rengeteg futár állás van.
jan. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
35%

Jó lesz, futár állás hajtás pajtás egy két gyerekes anyukának!

Disznópásztorkodás nem jobb ?

Pont egy Aldi Lidl Tesco állással lesz beljebb

jan. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
29%
Es persze neki ez magától nem jutna eszebe igaz, te kell beírd h Aldi Lidl Tesco ? Mintha NASA t írtál volna
jan. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
43%

Százszor inkább lennék futár, mint Aldiban dolgozó.

De oké. Akkor külföld kérdező, vagy onlyfans. Mert Magyarországon nem lesz sosem normális fizetés. Egy sima takarítónak is meg kellene keresni olyan 300.000 ezret ilyen albérlet és kaja árak mellett.

Nemcsak az IT mérnöknek 1000Ft egy kiló kenyér.

jan. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
88%
20-as és 24-es vagyok. 27-es: nem tudom, mi jutott eszébe, mert ő maga írta, hogy nem lát kiutat, nem tudja merre induljon, és ilyenkor az ember nagyon képes egyhelyben forogni, néha az is segít, hogy dobálnak rá mindenféle ötleteket, valamelyik bejön vagy arról eszébe jut másik lehetőség, nem tudom, próbálok segíteni. Írta, hogy élelmiszer eladói végzettsége van, ezekben meg elég normálisan fizetnek, és szoktak lenni rugalmasabb pozíciók is, de igen, simán lehet, hogy már túl van rajtuk. De mondd, neked mi a tanácsod?
jan. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
10%
Már elmondtam többször. El kell érjen egy belső egyensúlyt. Es utana minden kialakul.
jan. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!