Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, hogy elmennék a szüleimme...

Gáz, hogy elmennék a szüleimmel "nyaralni"?

Figyelt kérdés

Születésnapomra a szüleimtől egy 4 napos közös utazást kapnék Londonba, úgy hogy hárman megyünk el.

Azért emelem így ki, mert már felnőtt vagyok, férjem és gyerekeim vannak.

Örömmel meséltem a keresztanyámnak aki gyakorlatilag teljesen lehurrogott, hogy ez baromi gáz. Gáz a szüleimtől is, hogy csak engem akarnak elvinni és, hogy ez így kitolás a gyereimmel és a férjemmel. Meg amúgy is a gyerekeim nélkül akarok elmenni 4 napra.

A férjem tudott róla, támogatta is a szüleim ötletét.

De most elgondolkodtam, hogy ez tényleg gáz? Gáz 30 évesen a szüleimmel időt tölteni és csak velük lennem pár napig ha már saját családom van?


márc. 1. 18:50
1 2 3 4
 11/33 anonim válasza:
83%
Itt egyedül keresztanyukád a gáz senki más.
márc. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
84%
Nem gáz. Ha a férjed szerint oké, akkor meg pláne. Jót fog tenni egy kis kikapcsolódás, és ha jó a viszony a szülőkkel, akkor tényleg örülj, hogy együtt lehettek és van rá lehetőségetek.
márc. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
83%

"Örömmel meséltem ... A férjem tudott róla, támogatta is a szüleim ötletét. De most elgondolkodtam, hogy ez tényleg gáz?"

Ne már... Férjed van meg gyerekeid, mégis elbizonytalanítanak holmi vélemények?...

Menj, és érezzétek jól magatokat!

márc. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
91%
Egyáltalán nem gáz, szerintem tök jó. Egyáltalán nem normális felfogás, hogy mindenhová a gyerekeiddel mehetsz csak. Ha a férjed szívesen vigyáz rájuk addig, akkor senki másnak semmi köze ehhez. Keresztanyád a gáz szerintem is...
márc. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
96%
Dehogy gaz a szulokkel valo city break. A keresztanyad azt kifogasolhatta, hogy miert nem viszitek a ferjedet es a gyerekeket is. London koztudottan rettento draga, ha ezt adjak neked a szuleid ajandekba, az teljesen ok, ez nem egy csaladi nyaralas, hogy mindenkinek ott kell lennie! Foleg ugy, hogy a ferjed is beleegyezett. Ne torodj azzal, mit mondott, inkabb elvezd majd, hatalmas elmeny lesz! :-)
márc. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
13%

A keresztanyád csak elmondta a véleményét. Attól mert neki gáz, neked nem kell az legyen. Ha olyan a kapcsolatotok, akkor oké. Én sem mennék a férjem és a gyerekeim nélkül külföldre nyaralni, de ez a ti családotok, ti döntésetek.

Azt azért hozzátenném, ha csórók vagytok és a gyerekeiteket a helyi strandra sem tudjátok elvinni, akkor anyádék oldaláról tényleg gáz hogy magukat és téged fizettek be, nem az unokákat és téged.

márc. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
30 évesen a keresztanyád így be tud zavarni? Na, EZ "gáz"...
márc. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
61%

"ha csórók vagytok és a gyerekeiteket a helyi strandra sem tudjátok elvinni, akkor anyádék oldaláról tényleg gáz hogy magukat és téged fizettek be, nem az unokákat és téged"

Mert miért is? Miért ne akarhatnának ők maguk (is) elmenni Londonba a saját pénzükből???

márc. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

Szoktunk azért nyáron pár napra elmenni nyaralni a gyerekekkel. Év közben is sokat programozunk.


Köszönöm a válaszokat. Már kezdtem baromi rosszul érezni magam, hogy milyen anya vagyok hogy elmegyek a férjem és a gyerekeim nélkül.

márc. 1. 20:51
 20/33 A kérdező kommentje:
#17 nagyon jó keresztanyámmal a viszonyom. Mintha egy második anyukám lenne, ezért is esett nagyon rosszul és érintett mélyen a kijelentése :(
márc. 1. 20:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!