Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, hogy elmennék a szüleimme...

Gáz, hogy elmennék a szüleimmel "nyaralni"?

Figyelt kérdés

Születésnapomra a szüleimtől egy 4 napos közös utazást kapnék Londonba, úgy hogy hárman megyünk el.

Azért emelem így ki, mert már felnőtt vagyok, férjem és gyerekeim vannak.

Örömmel meséltem a keresztanyámnak aki gyakorlatilag teljesen lehurrogott, hogy ez baromi gáz. Gáz a szüleimtől is, hogy csak engem akarnak elvinni és, hogy ez így kitolás a gyereimmel és a férjemmel. Meg amúgy is a gyerekeim nélkül akarok elmenni 4 napra.

A férjem tudott róla, támogatta is a szüleim ötletét.

De most elgondolkodtam, hogy ez tényleg gáz? Gáz 30 évesen a szüleimmel időt tölteni és csak velük lennem pár napig ha már saját családom van?


márc. 1. 18:50
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
93%

"Köszönöm a válaszokat. Már kezdtem baromi rosszul érezni magam, hogy milyen anya vagyok hogy elmegyek a férjem és a gyerekeim nélkül."

De miért????? Nem a híd alatt hagyod őket, hanem az apjukkal, aki szívesen vállalja, hogy addig majd ő vigyáz rájuk. A gyerekek is elmehetnek majd még elégszer Londonba, de a szüleiddel hármasban nem olyan nagyon sokszor lesz már rá lehetőséged, mert ahogy idősödnek, egyre kevésbé lesznek majd mobilak. Örülj, hogy még jó kondiban vannak, és ilyen szép ajándékot akarnak neked adni. Nyugodtan fogadd csak el jó szívvel.

Akármilyen jó is a viszonyod a keresztanyáddal, azért néha ő is tévedhet.

márc. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
33%
#20: ha olyan jó lenne, akkor vele beszélnéd meg ezt, és elmondanád, ebbe neki nem kellene beleszólnia, és csak azért, mert családod van, még vannak szüleid is, és lehetnek közös programok.
márc. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
95%

A boldogság kulcsa, hogy elengedjük a számunkra jelentéktelen és rosszindulatú "emberek" véleményét.


Ha a szüleiddel szeretnél nyaralni, hát nyaralj velük.


Eleve nem gondolom, hogy attól, hogy valakinek családja van onnantól kötelező lenne CSAK ÉS KIZÁRÓLAG velük közösen programot szervezni. Eleve egészséges emberek elvannak pár napig egymás nélkül.

márc. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Én például egyik haverom apjával szeretek elmenni kirándulni. Bírja a tempót, van közös témánk. Ők meg örülnek, hogy nem otthon unatkozik.
márc. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
87%

A keresztanyádnak van férje és gyereke? Ha igen,és így vélekedik,akkor maximum egy háztartás beli lehet,akinek nincs élete a munka,és házimunka mellett.

Semmi gond nincs azzal,ha te a szüleiddel kikapcsolódnál egy picit. A férjedet nézd,és a gyerekeidet. Ha őket nyugodt szívvel it hagyod,akkor más nem számít.

Attól hogy feleség,és anya lettél,nem kell a saját életedet kútba dobni. Azt tedd ami neked,nektek jó.

márc. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
92%
Ha jól érzed magadat velük, miért ne mehetnél?Mondom úgy, hogy se férjem és jó viszonyom sincs mutterékkal, korodbeliként.
márc. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
85%
Meg gyerekem sem.
márc. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gáz nincs benne. Fő hogy jó a kapcsolat velük és örömöt szereztek az ajándékkal.
márc. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
24%
Ha a férjed támogatja, akkor nem gáz. Gáznak amúgy semmiképp sem tartanám. Max. egy kicsit tényleg fura a férjeddel szemben így papíron 5 sorban, úgy, hogy egy szereplőt sem ismerünk. Azért korrektebb lett volna úgy, hogy 4-en menjetek. De persze semmi közöm hozzá.
márc. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
82%

Inkább nem jellemezném a nagynénédet, mert letilt az oldal...

Gondolj abba bele, hogy sokan vagyunk, akiknek nagyon korán mentek el a szüleik!

17 éves voltam, mikor az egyik nagymamám elment, 20 éves voltam, mikor anyám elment, 23 mikor apám. 27 mikor a nagymamám is elment és azóta nincs egy szülőm sem. A nagypapáimat nem ismertem.

Vám két nővérem, velük nagyon osszetartóak vagyunk.

Ám, minden héten álmodom a szüleimmel és a nagyszüleimmel. Mindig ugyanazt: boldogok vagyunk és élnek! Aztán, mindig jön a keserű valóság, hogy az egész csak álom volt... Borzasztó érzés!

Sok olyan pillanat van az életemben, amit jó lenne velük megosztani! Gyakran kérnék tőlük tanácsot, hogyan döntsek, mit tegyek bizonyos élethelyzetekben.

Idén leszek 32 éves, de bárcsak elmehetnék az egész családdal nyaralni, mint régen!

Anyám 48 lett volna, apám 60. Addig szeresd a szüleid, amíg vannak! Utána már hiába akarod őket megölelni, ha már nem lesznek!

márc. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!