Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Örökséget költeni olyasmire,...

Örökséget költeni olyasmire, amire szükségem van? Illetlenség?

Figyelt kérdés

Örököltem a papám után, abból a pénzből autót szeretnék venni magamnak.


Apukám segít a választásban szívesen, anyám és a férje viszont ellenzik, mert hogy biztosan nem azért hagyta rám ezt, hogy elb..sszam erre, minek kell az, költsem inkább maradandó dologra. De közben ők annyira máshogy látják ezt... Nekik az a szempont egy kocsinál, hogy legyen 4 kereke és guruljon, jussanak el A-ból B-be valahogy. Nemhogy Bluetooth, vagy ülésfűtés nincs az autóikban, hanem elektromos ablak, vagy éppen szervókormány sem (egyik sem mai darab). Mondván, minél kevesebb az elektronika a kocsiban, annál nehezebben romlik el és kevesebbet kell rá költeni... De ők csak otthon, vidéken használják, nem mennek autópályán, nincs az, hogy el kell menniük az ország másik végébe vele, vagy épp külföldre.


Én sokat autózom, nem csak városon belül. Szeretek is vezetni, környező országokba ezerszer inkább megyek autóval, mint repülővel. A biztonság mellett nekem fontos a kényelem és a sebesség is, mert pl. anyám Ford Ka-ja 110-nél már olyan motorhangot ad ki, mintha a kocsi azonnal felszállna a levegőbe. Az én autómmal meg nincs bennem halálfélelem, ha éppen kamiont kell előznöm... Amit használok autó, az az apámé, szeretem, de kicsit "pasis" kocsi, szeretnék olyat, ami minden szempontból nekem való, amit én rakok össze úgymond. Dolgozom, nem anyáéknak kéne fenntartani, mielőtt valaki ezzel jönne. De igen, dolgoznak ezerrel azon, hogy bűntudatot keltsenek bennem.


ápr. 1. 16:44
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:
48%

Nem rossz... Mercedes A osztály.

Hagyjátok, úgyse érti, mert kell a luxus, a sebesség, pedigmost is van a segge alatt kocsi..

Az fájhat kedves kérdező, hogy csak egyszer lehet lepontozni, ahhoz viszont ragaszkodom, el ne felejtsd!

ápr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!