Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom szerint csúnyán...

A párom szerint csúnyán bántam a gyerekeivel, éheztettem őket és őt is megaláztam a mostani húzasommal. Szerintetek?

Figyelt kérdés

A párom kamasz gyerekei rengeteget vannak nálunk. Ezzel nincs semmi bajom, örülök, hogy jól érzik magukat, azt viszont be kell látnunk, hogy sokkal több költségünk van így, főleg élelmiszerek terén, mint nélkülük. A páromnak már többször szóltam, hogy adjon kevesebb, esetleg csak a megítélt gyerektartást az exének, ha úgyis nálunk vannak többet a gyerekek, de mintha meg sem hallotta volna a dolgot.

Mivel elméletileg külön kasszán vagyunk, de már inkább én fizetek a hónap második felében mindent, a legutóbbi felesleges megbeszélés után taktikát váltottam. Nagyjából Forintra kiszámoltam, hogy mi meddig elég, és hétvégére már nem vettem semmi kaját kenyéren kívül és mindenből annyi volt, ami éppen a hűtőben/kamrában volt. Az én gyermekeim most a szüleimnél voltak, tehát ők nem "éheztek".

A párom mélységesen felháborodott mikor megtudta ezt az egészet. Most mosolyszünet van és a gyerekeit is megkérte, hogy inkább maradjanak az anyjuknál. Szerinte ezzel megaláztam őt.

Tényleg ennyire nehéz belátnia a határait? Még most is inkább engem támad, ahelyett, hogy kicsit átszervezné az anyagi lehetőségeit.


ápr. 22. 18:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/89 anonim ***** válasza:
24%
En is kiakadnék, már ne is haragudj.
ápr. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/89 A kérdező kommentje:
#1 Akkor mégis, mit kellett volna csinálnom, ha a megbeszélés hatástalan?
ápr. 22. 19:00
 3/89 anonim ***** válasza:
84%

Inkább párkapcsolati kérdés, nem gyereknevelés.

Nálunk már ott bukna a dolog, hogy nem csak én gondoskodok a kajáról, így nem is vethetné a szememre senki, hogy éheztetem.

Felnőtt ember menjen már el bevásárolni, ne a másiktól várja a kiszolgálást, főleg ha ő vár "vendégeket".

Egyébként az viszont nem jogos, hogy emiatt kevesebbet fizessen az exének. A gyerekei ott is megeszik a magukét és egyéb költségeik is vannak.

ápr. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/89 anonim ***** válasza:
98%
Ő miért nem vett kaját a gyerekeinek?
ápr. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/89 anonim ***** válasza:
97%
Most ha jól értem, lényegében azt vágta a fejedhez, hogy nem tartod el az ő gyerekeit. Miért nem vett nekik ő kaját?
ápr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/89 anonim ***** válasza:
99%

Ha külön kasszán vagytok miért is kéne kaját venned az ő gyerekeinek???

Oldja meg! Nagyon gáz, amit csinál... de vicces, hogy még ő van felháborodva.

Nincs igaza!

ápr. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/89 anonim ***** válasza:
18%

De gondolom neki meg el kell viselnie, hogy a te gyerekeiddel laktok, neki is be kell szállnia a járulékos költségekbe, nagyobb lakás fenntartása, gépek meg bútorok gyorsabb amortizálódása, stb.


Feltételezem, ha elromlik a mosógép, nem a negyedét fizeti, tekintve, hogy ti hárman használjátok, ő meg egyedül.

ápr. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/89 anonim ***** válasza:
95%

"Mivel elméletileg külön kasszán vagyunk, de már inkább én fizetek a hónap második felében mindent,"


És a hónap első felében miből fedezitek az étkezéseket és az egyéb közös kiadásokat?


Mit takar az "elméletileg külön kassza", és mi van helyette a gyakorlatban?

ápr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/89 anonim ***** válasza:
22%

Jo nagy bunko vagy azt meg kell hagyni.

De azert o se piskota , miert nem vasarolt akkor o be ?

ápr. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/89 anonim ***** válasza:
95%
Nincs igaza, miért tőled várja, hogy a saját pénzedből etesd a gyerekeit? Mindenesetre ennek a kapcsolatnak nem sok jövőjét látom.
ápr. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!