Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom szerint csúnyán...

A párom szerint csúnyán bántam a gyerekeivel, éheztettem őket és őt is megaláztam a mostani húzasommal. Szerintetek?

Figyelt kérdés

A párom kamasz gyerekei rengeteget vannak nálunk. Ezzel nincs semmi bajom, örülök, hogy jól érzik magukat, azt viszont be kell látnunk, hogy sokkal több költségünk van így, főleg élelmiszerek terén, mint nélkülük. A páromnak már többször szóltam, hogy adjon kevesebb, esetleg csak a megítélt gyerektartást az exének, ha úgyis nálunk vannak többet a gyerekek, de mintha meg sem hallotta volna a dolgot.

Mivel elméletileg külön kasszán vagyunk, de már inkább én fizetek a hónap második felében mindent, a legutóbbi felesleges megbeszélés után taktikát váltottam. Nagyjából Forintra kiszámoltam, hogy mi meddig elég, és hétvégére már nem vettem semmi kaját kenyéren kívül és mindenből annyi volt, ami éppen a hűtőben/kamrában volt. Az én gyermekeim most a szüleimnél voltak, tehát ők nem "éheztek".

A párom mélységesen felháborodott mikor megtudta ezt az egészet. Most mosolyszünet van és a gyerekeit is megkérte, hogy inkább maradjanak az anyjuknál. Szerinte ezzel megaláztam őt.

Tényleg ennyire nehéz belátnia a határait? Még most is inkább engem támad, ahelyett, hogy kicsit átszervezné az anyagi lehetőségeit.


ápr. 22. 18:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/89 A kérdező kommentje:
Nem szó szerint éheztek, alapvető élelmiszerek voltak itthon, de joghurtot, nasit, fagyit stb nem vettem, gyümölcsből csak alma volt, paradicsomból csak a nagy fürtösből néhány db, nem a koktél és hasonló kaliberű volt az éheztetés. Tény, hogy az elején a gyerekek eléggé tanácstalanok voltak, de aztan inkább poénnak fogták fel. A páromat inkább szíven ütötte a dolog, de sajnos nem a jó értelemben. Mintha nem akarná meglátni, hogy hol a hiba.
ápr. 22. 20:03
 22/89 anonim ***** válasza:
96%
Kerdezo. Akkor az ipse tulzasba esett es hisztizik. Miert nem vette o meg ezeket? Az o gyerekei, neked semmi kozuk hozzajuk, az eltartasuk sem a te feladatod! Ott az apjuk, oldja meg!
ápr. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/89 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, komolyan, gyerekes anyukaként ennyire életképtelen vagy, hogy nem tudod megmondani a párodnak, hogy a saját pujáiról ő gondoskodjon... Ha meg leszarja, nem tudod kidobni a francba, hogy szórakozzon mással... Addig szedd össze magad, amíg a vérszerinti gyerekeid meg nem utálnak, hogy rendre el kell takarítani őket otthonról, ha jönnek a kanid kölkei.... Ezért mondom, hogy addig ne szaporodjon az ember, amíg erőteljesen nem tud határokat kijelölni, lehet engem elhordani minden szarnak, de evvan...
ápr. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/89 anonim ***** válasza:
96%
Nem igaz h nem tudod megbeszélni vele Számszerűen az anyagiakat! Így ahogy ide leírtad, hogy figyi ebből nem jön ki a te és a gyerekeid kajapénze (lakhatása! stb), ha 100e-t adsz egy hónapban. Mit nem lehet ebből megérteni, ha leteszel elé egy kalkulációt? Nem játszmázni kell. Beszélni. És ha nem érti meg akkor váljatok külön.
ápr. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/89 anonim ***** válasza:
95%
Megértem a felháborodásod. Azzal nincs baj, hogy neki és neked is vannak gyerekeid, de nálam az már sok lenne ha nekem kéne még másét is havi szinten eltartani. Alapból ha együtt élsz valakivel akkor közösen kéne kivennetek a részetek mindenből anyagilag is. Ha az exének tud többet fizetni akkor tudja a ti közös életeteket is fenntartani. Az exe meg ne várjon többet ha egyszer már szétmentek, de legalább töltsön megfelelő időt a gyerekeivel. Én egyébként nem tudnék egy ilyen férfival élni, akivel ennyire nem passzolnak a nézeteink. Háborodjon csak föl, nincsen igaza. De te ezt sokáig nem fogod bírni.
ápr. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/89 anonim ***** válasza:
2%

Ezt maskepp kellett volna intezni, mert ez nagyon aljas húzás vlt, persze nem a te gyerekeid éheztek, a másé éhezhet. Ezt megértem, a te észjárásodat.

Ezt véghezvinni nem kismiska.

Nem tudom ezek utan még feláll neki rád es ha igen, meddig. Mert ez gyűlölet melegágya es út a pokolba. Ez mar toxikus kapcsolat, ami kihat a gyerekekre is

ápr. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/89 anonim ***** válasza:
96%
És az mennyire aljas húzás, hogy a csávó nem vett ételt a saját kölykeinek?
ápr. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/89 anonim ***** válasza:
4%
Pont nem vlt otthon, gondolta megveszi a “társa” elvégre biztos ő is vasarol haza a nő gyerekeinek
ápr. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/89 anonim ***** válasza:
95%
És ő nem tud boltba menni, vagy mi?
ápr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/89 anonim ***** válasza:
0%
Ha dolgozik hogy menjen boltba?
ápr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!