Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom szerint csúnyán...

A párom szerint csúnyán bántam a gyerekeivel, éheztettem őket és őt is megaláztam a mostani húzasommal. Szerintetek?

Figyelt kérdés

A párom kamasz gyerekei rengeteget vannak nálunk. Ezzel nincs semmi bajom, örülök, hogy jól érzik magukat, azt viszont be kell látnunk, hogy sokkal több költségünk van így, főleg élelmiszerek terén, mint nélkülük. A páromnak már többször szóltam, hogy adjon kevesebb, esetleg csak a megítélt gyerektartást az exének, ha úgyis nálunk vannak többet a gyerekek, de mintha meg sem hallotta volna a dolgot.

Mivel elméletileg külön kasszán vagyunk, de már inkább én fizetek a hónap második felében mindent, a legutóbbi felesleges megbeszélés után taktikát váltottam. Nagyjából Forintra kiszámoltam, hogy mi meddig elég, és hétvégére már nem vettem semmi kaját kenyéren kívül és mindenből annyi volt, ami éppen a hűtőben/kamrában volt. Az én gyermekeim most a szüleimnél voltak, tehát ők nem "éheztek".

A párom mélységesen felháborodott mikor megtudta ezt az egészet. Most mosolyszünet van és a gyerekeit is megkérte, hogy inkább maradjanak az anyjuknál. Szerinte ezzel megaláztam őt.

Tényleg ennyire nehéz belátnia a határait? Még most is inkább engem támad, ahelyett, hogy kicsit átszervezné az anyagi lehetőségeit.


ápr. 22. 18:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/89 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz bezzeg van esze, hogy te tartsd el őt, meg a pereputtyát.
ápr. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/89 anonim ***** válasza:
100%

"mikor a fizujára került szó, folyamatosan 500-5000Ft-ot mondogatott, hogy kb annyit kap és hasonlók."

De akkor hogyan tudja minden hónapban pontosan elutalni a gyerektartást? Csak nekem nem áll össze a kép vele kapcsolatosan?

ápr. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/89 anonim ***** válasza:
31%
Ó, sajnos akkor lehet, ez már orvosi eset. Ez esetben viszont valóban jó lenne az ex-szel is beszélni, mert ez így baromi sok, ami a nyakadban van.
ápr. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/89 anonim ***** válasza:
91%
Aki úgy téved pénzügyekben, hogy rendszeresen ő jön ki jól, az általában nem téved.
ápr. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/89 anonim ***** válasza:
92%
Nekem fura, hogy egyedül a te károdra felejtette el a pénz értékét, és cseréli össze a nagyságrendeket. Ha valóban így lenne, a tartásdíjra is hol 360 Ft-ot, hol meg 36.000-et küldene az exének. Ez inkább úgy tűnik, mintha azt próbálgatná a pasi, mennyire vagy egy kihasználható idióta.
ápr. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/89 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nem esik le, hogy ez a pali átver téged? Ennyire madár vagy?
ápr. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/89 anonim ***** válasza:
100%

Huhhh és ezt komolyan beveszed?

Pasika megérezte a vesztét, erre elkezdett hirtelen játszani, hogy jajj nem tudom mennyi az ötezer.

Szerintem összedolgozik az exével és ezek ketten qrvára átb@sznak!!!

Sürgősen dobd a pasit!

ápr. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/89 anonim ***** válasza:
100%

Miért véded???

Most,hogy a többség felnyitná a szemedet,te elkezded védeni mert jajjjj szegény beteg,orvos kellll. Aha!

Ha neked az jó,hogy a saját gyerekeidet rakod háttérbe,mert ő ahol lehet ott használ ki,akkor rendben.

ápr. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/89 anonim ***** válasza:
100%

88: csak majd ha a saját gyerekek le se szarják 10-20 év múlva, akkor ide ne jöjjön nekem nyávogni, hogy miért nem kíváncsiak rá.

Kérdező, ezért nem, mert odadobod őket a farokért és ilyen szinten le is mész érte kutyába. Egy ember sok mindent megbocsát a szülőjének, ha mást nem, legalább akkor, amikor lát mögötte tényleges(!!!) megbánást, de a te hozzáállásod olyan, amit normális ember soha nem néz el.

ápr. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!