Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elárulná valaki hogy mi...

Elárulná valaki hogy mi értelme az életemnek? Én már nem tudom.

Figyelt kérdés

3 éves koromban , elváltak a szüleim...anyával maradtam , és nem voltam hajlandó hétvégén se elmenni apához..mindig anyuval akartam maradni..6 évesen , kiderült hogy van valami anyu fülével..egy rutin műtét , pár nap pihi , és minden ok...a műtét lezajlott...anyát kitolták a korterembe..és otthagyták , nem várták meg amig felébredt...anyának leállt a légzése , és túl későn értek oda...meghalt...nekem hetekig nem tudták hogy mondják meg..csak annyit tudtam hogy kicsit még a korházba kell maradnia maminak..aztán..apuval vásárolni voltunk..és csörgött a telefon...a nővérem volt az (féltesó , felnőtt)..és hívott hogy menjünk át...egész úton arról áradoztam , hogy meglepetés buli lesz , amin majd ottlesz anya , és tökjólesz minden...apa tudta miért megyünk...teljesen beleéltem magam , hogy több hét után , végre láthatom..odamentünk..ottvolt pár rokon..égett pá gyertya...én még ekkor is azthittem , hogy ez a "beugratás" , és mingyár előjön Anya...beszélgettünk kicsit..aztán nővérem sirni kezdett..és közölte: "Mesike , a Mami nem jön már haza soha". Sírni kezdtem , szinte fel se fogtam...apunak nem volt munkája , ezért nővéremékhez kellett költöznöm , vidékre...2 évig ott laktam , aztán apának lett munkája , lakása , és végre vele lakhattam..de ő folyton dolgozott/dolgozik...reggeltől esteg..ha éppen otthon van,üvölt..nagyon durván , több éve.../pl. olyanakot hogy: te tetves szemé*láda, te mocs*os féreg,menj a pics*ba,ku*va any*dat. , és ilyeneket pl. azért , mert elölhagytam egy tányért..., tudom nemkéne..dehát ez van..gyerek vagyok , és nem hiszem hogy ez akkora bűn..én próbálok rendes lenni..,..az üvöltözés után kb. 1 órával , zokogva jön oda hogy bocsássak meg neki ,de rettentő ideges a munka miatt...megértem Én..de mindig rajtam csattan az ostor..naponta háromszor-négyszer el kell viselen , hogy ilyen durván üvölt..idegességembe elkezdek enni...amiatt mostanra nem vagyok "túl vékony"..emiatt piszkálnak a suliba ,szintén nagyon durván , egy barátom sincs , mert ha bárkiis szóba állna velem , "az osztály menői" őt is kiutálnák...magányos vagyok , érzékeny , elkeseredett...az egyetlen aki éltet , a cicám..Bagira..1 éve kaptam , egy ismerőstől..azóta ő jelenti nekem az életet..ha nem lenne , már rég egy autó elé ugrottam volna...és 2 hete..elszökött..ugyérzem nincs értelme élni..elegem van ...tisztában vagyok vele ,hogy vannak akiknek nincs mit enni , betegek...stb. de mindenkinek a saját gondja a legnagyobb...

mit tegyek most..ugyérzem lassan megölöm magam..

12,5/L


2010. nov. 1. 18:16
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:

Keresd fel az iskolapszcihológust, hidd el ez nem ciki, sokat tudna neked segíteni, megbízhatsz benne, biztos vagyok benne, hogy jót tenne. Ne hidd azt, hogy ha elmész hozzá azt jelenti, hogy beteg vagy, elbeszélgettek és együtt megoldást találtok a problémiáidra. Ne add fel, az életed még csak most kezdődik, majd lesznek barátaid is, mikor mér olyan korban lesztek, hogy a buta lányok nem szekálák egymást külsőségekkel, aztán lesz egy barátod, férjed, munkád gyerekeid. Az lesz a te igazi életed és nagyon boldog leszel!

Kitartás!

23/ N

2010. nov. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
nagyon tiszteletreméltó hogy változtatni akarsz a helyzeten, innen már csak jobb lesz! Előre kell nézni, mindenkinek más segít, nekem például a tánc volt az. Versenytáncot és jazzbalettet próbáltam, mindketttő nagyon jó arra, hogy nőiesnek érezd magad (ergo önbizalmat ad), kifejezd a személyiséged, sikereket érsz el és még egy jó társaságba is tartozhatsz. Használd ki a sulis éveket, most tudod magad beleásni igazán valami sportba vagy művészetbe! Nekem ez jelentette a túlélést, remélem sikerült felkeltenem az érdeklődésedet:) ha valamiben tudok segíteni, írj privit nyugodtan. 22/L
2010. nov. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
18:43 vagyok én is bejelöltelek, fehér kutyás kép vagyok én.
2010. nov. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:

azert erdemes elned, mert elotted az elet, meg barmi lehetsz, sikeres es boldog, elered amit csak akarsz. nehez gyerekkorod miatt eros leszel kesobb, es nem fogsz aprosagokon kiborulni es senki nem fog b.szakodni veled stb...

most rossz, de ennel mar csak jobb johet! drukkolok!!!

2010. nov. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
100%

18:26-os vagyok.

Én is bejelöllek. Az én képemen nem látszik az arcom, csak úgy homályosan látszódok rajta...

2010. nov. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek, de az öngyilkosság semmilyen esetben sem megoldás!!!

Azt gondolhatod, dehogy ért meg, csak mondja, hogy megnyugodjak. Hát nem.

Nekem is meghalt az édesapám ovis koromban és én is vártam rá.

Az első cicám meghalt néhány évvel ezelőtt, a másik is meghalt kicsivel utána és én is ki vagyok közösítve az osztályomból, mert nem vagyok hajlandó hétvégente részegre inni magamat és lefeküdni fűvel-fával.


Édesapámat nem tudom visszahozni, de tudok örülni édesanyámnak, aki bár néha teljesen elviselhetetlen, mégis az egyetlen, akire mindig számíthatok.


A cicáim se tudom visszahozni, de vettem egy másikat, mert bár szörnyű érzés elveszíteni, mégis az a sok jó, amit ad, míg veled lehet megéri azt, hogy gondoskodj róla.


Osztálytársak? Kit érdekelnek? Annyi ember van a világon, aki csak arra vár, hogy egy olyan igaz barátot találjon, mint te! Aki nem a külsőjét nézi vagy nem a bankszámláját.


Örülj minden napnak, minden kis fénysugárnak, amitől egy kicsit is boldog vagy. Küzdeni kell:)


Ne haragudj édesapádra, örülj, hogy veled lehet.

2010. nov. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:

nagyon nagyon köszönöm mindenkinek (:

remélem lesz jobb is...:'( :S

2010. nov. 1. 18:55
 18/44 anonim válasza:

ezt én is szeretném tudni. mármint a fő kérdést.



de az biztos, akinek a gyerekkora nehézre sikeredik, annak nagy esélye van arra hogy a felnőtt kora is nehéz legyen.

24/F

2010. nov. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:
hát remélem a felnőtt korom nem lesz nehéz..
2010. nov. 1. 18:58
 20/44 A kérdező kommentje:
ugyértem....tudom , mindig vannak nehézségek , amiken meg kell próbálni túl lépni..és én igyekszem is..csak..most ugyérzem egyedül ez nem megy..:'(
2010. nov. 1. 18:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!