Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elárulná valaki hogy mi...

Elárulná valaki hogy mi értelme az életemnek? Én már nem tudom.

Figyelt kérdés

3 éves koromban , elváltak a szüleim...anyával maradtam , és nem voltam hajlandó hétvégén se elmenni apához..mindig anyuval akartam maradni..6 évesen , kiderült hogy van valami anyu fülével..egy rutin műtét , pár nap pihi , és minden ok...a műtét lezajlott...anyát kitolták a korterembe..és otthagyták , nem várták meg amig felébredt...anyának leállt a légzése , és túl későn értek oda...meghalt...nekem hetekig nem tudták hogy mondják meg..csak annyit tudtam hogy kicsit még a korházba kell maradnia maminak..aztán..apuval vásárolni voltunk..és csörgött a telefon...a nővérem volt az (féltesó , felnőtt)..és hívott hogy menjünk át...egész úton arról áradoztam , hogy meglepetés buli lesz , amin majd ottlesz anya , és tökjólesz minden...apa tudta miért megyünk...teljesen beleéltem magam , hogy több hét után , végre láthatom..odamentünk..ottvolt pár rokon..égett pá gyertya...én még ekkor is azthittem , hogy ez a "beugratás" , és mingyár előjön Anya...beszélgettünk kicsit..aztán nővérem sirni kezdett..és közölte: "Mesike , a Mami nem jön már haza soha". Sírni kezdtem , szinte fel se fogtam...apunak nem volt munkája , ezért nővéremékhez kellett költöznöm , vidékre...2 évig ott laktam , aztán apának lett munkája , lakása , és végre vele lakhattam..de ő folyton dolgozott/dolgozik...reggeltől esteg..ha éppen otthon van,üvölt..nagyon durván , több éve.../pl. olyanakot hogy: te tetves szemé*láda, te mocs*os féreg,menj a pics*ba,ku*va any*dat. , és ilyeneket pl. azért , mert elölhagytam egy tányért..., tudom nemkéne..dehát ez van..gyerek vagyok , és nem hiszem hogy ez akkora bűn..én próbálok rendes lenni..,..az üvöltözés után kb. 1 órával , zokogva jön oda hogy bocsássak meg neki ,de rettentő ideges a munka miatt...megértem Én..de mindig rajtam csattan az ostor..naponta háromszor-négyszer el kell viselen , hogy ilyen durván üvölt..idegességembe elkezdek enni...amiatt mostanra nem vagyok "túl vékony"..emiatt piszkálnak a suliba ,szintén nagyon durván , egy barátom sincs , mert ha bárkiis szóba állna velem , "az osztály menői" őt is kiutálnák...magányos vagyok , érzékeny , elkeseredett...az egyetlen aki éltet , a cicám..Bagira..1 éve kaptam , egy ismerőstől..azóta ő jelenti nekem az életet..ha nem lenne , már rég egy autó elé ugrottam volna...és 2 hete..elszökött..ugyérzem nincs értelme élni..elegem van ...tisztában vagyok vele ,hogy vannak akiknek nincs mit enni , betegek...stb. de mindenkinek a saját gondja a legnagyobb...

mit tegyek most..ugyérzem lassan megölöm magam..

12,5/L


2010. nov. 1. 18:16
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
Budapesti vagy most?
2010. nov. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim válasza:

Szia Drága lélek , sajnálom ami anyukáddal történt.Nézd mennyien szeretünk Téged, nem tudtam én sem meg álni hogy ne írjak neked.

it most nem ólam van a szó, de tudom mit érzel,egyik napról a másikra elvesztettem apukámat, majd az ő keresztapukáját, aztán az én keresztapukámat ,a munkatársamat,és a szerelmem is elhagyott.

Amikor meghalt apukám ugy tudtam feldolgozni hogy kiirtam magamból a fájdalmamat,készítettem egy ingyenes honlapot,és sok barátot találtam az interneten ,akik idegenek voltak számomra de megértettek,és erőt adtak nekem,hogy igenis fontos vagyok a világon.

"Csak akkor tudjuk meg mi az igaz kincs amikor már nincs"

Apukádnak is rettentően rossz ,és sajnos nem tudja máshogy levezetni,elvesztette a feleségét és most neki kell Téged majd beavatni a női dolgokba is,nehéz lesz neki.De Ő is pont miattad nem adta fel.Gondolj bele mi lenne vele ha Te sem lennél neki.

Még az életben ezernyi dolog fog neked szebbnél szebb örömet okozni.Az osztálytársaiddal ne törödj, inkább kevés barátod legyen vagy egy sem,mint mindenki csak hazug barát legyen.

Mi itt vagyunk neked,bármikor,és szívesen beszélgetünk veled,akármiről...

fel a fejjel ,anyukád most is lát téged, és nem szeretné ha te szomorú lennél.

tudom nehéz, de hidd el könnyebb lesz idővel ...

2010. nov. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm mindenkinek (:

el se tudjátok hinni mennyire jó érzés ennyi kedves sort olvasni...

itt az őszi szünet..keresni fogok valami hobbit..hátha az tényleg segit...

jaa , és nem , nem vagyok pesti...taksonyban lakunk , habár nem hiszem hogy sokat mond ez nektek..:) /ittvan amugy dunaharaszti mellet../

szóval mégegyszer nagyon köszönöm mindenkinek :)

):

2010. nov. 2. 06:16
 34/44 anonim válasza:

De ha találtál hobbit, ígérd meg, hogy szólsz nekünk, mi lett.;)

És ha bármi történik veled, írd le ide. Mindig lesz valaki, aki segíteni fog.

2010. nov. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:

okés , feltétlen megírom (:

köszönöm mindenkinek (:

:S

2010. nov. 2. 16:41
 36/44 anonim ***** válasza:

Kérdezni akartam, hogy merrefele laksz, de látom hogy Taksony.. sajnos messze van onnan ahol én lakok, pedig megbarátkoztam volna veled :)


16/L

2010. nov. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:

sajnálom hogy messze lakunk egymástól..:(

de nagyon nagyon köszönöm , jól esett amit írtál :) :)

2010. nov. 4. 06:53
 38/44 anonim ***** válasza:

Na hogy alakultak a dolgaid mostanában? Találtál valami hobbit? :)

Én vagyok aki utoljára írt :)

2010. nov. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:

Hát semmi érdekes nincs :S minden a régiben..:( :S

Hobbit se találtam..:/

2010. nov. 19. 15:46
 40/44 anonim ***** válasza:
Nem igyekeztél akkor eléggé.. Bár megértem, mert én se nagyon szoktam haladni az elhatározásaimmal.. viszont feladni nem szabad :)
2010. nov. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!