Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Edd meg vagy rohadtan eszed"...

"Edd meg vagy rohadtan eszed" probléma. Hogy értethetem meg vele a következőt?

Figyelt kérdés

Általában nem szoktam reggelizni,ezért mindig raknak nekem szendvicseket a suliba, hiába mondom hogy ne tegyenek mert...

1, nincs időm megenni

2, nem vagyok éhes

3, ha éhes lennék, van ebédlő, és ott adnak kaját.


Hazajövök, nem ettem meg mint a legtöbbször, úgyhogy a poshadt szaros szendvicset amiben elrohadt a párizsi, azt kell megennem vacsorára. Ez a büntetés, és csodálkozik ha hasmenésem van.


Még ő őrjöng itt nekem hogy mi a f**nak nem ettem meg, amikor én már ötvennyolcmilliárdszázhatvankétmillióötszázhatvannégyezer-kétszáztizenháromszor mondtam, hogy ne rakjanak mert úgysem eszem meg.

Ezt képtelenek megérteni, és akkor előjön a szokásos "jajj anyi pénzt dobunk így ki az ablakon, jaaj..."


Hogy a jó büdös lócsokiban mondhatnám meg neki érthetően, hogy NEM VAGYOK ÉHES és NINCS IDŐM MEGENNI, és annyira érthetően hogy fölfogja?

Én hiába magyarázom neki....


Kösz, én.


2010. nov. 26. 13:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
95%

Egyszerű berakja a táskádba, te kirakod. Esetleg berakod a hűtőbe, este megcsinálod melegszenyának.

Ha nem érti hogy ne rakjon, így csak észreveszi hogy otthon marad.

2010. nov. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
75%

de ez nem így megy

az anyukád egyébként vagy ki a fene ez az őrült?

rohadtan eszed? hogy lehet ilyen valaki?

én ha nem is eszem meg kiadjuk a kutyának, de biztos megnem engedné, hogy rohadtan egyek bármit is

2010. nov. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
83%
És ha egyszerűen otthon "felejtenéd" a kaját? Egyébként ez egy tipikus probléma.. nekem szerencsére nem volt ilyen bajom (én sohasem vittem kaját iskolába, mert én sem voltam éhes), de mások még hazafelé is a zsömléiket majszolták, mert féltek visszavinni..
2010. nov. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
48%
Reggelizni kell, mert nem lehet ebédig ellenni evés nélkül. A szülőd tudja ezt, ezért rakja el. Ha már elrakta, legyen benned annyi, hogy megeszed, ami kb 10 perc. Ennyi időd van. Ha nem, akkor jó étvágyat hozzá este. ;)
2010. nov. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
78%

"Hazajövök, nem ettem meg mint a legtöbbször, úgyhogy a poshadt szaros szendvicset amiben elrohadt a párizsi, azt kell megennem vacsorára. Ez a büntetés, és csodálkozik ha hasmenésem van."


Anyukád hallott már az ételmérgezésről?

Bocs, de a kutyámnak nem adok romlott kaját.

Sajnállak.

2010. nov. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
90%

:D amúgy 1 nap alatt nem hiszem ,hogy megrohadna , sőt nem is 1 nap , mert 7kor megcsinálja, vacsorára kell megenned az 10-12óra . annyi idő alatt nem rohad meg sztem :D


de amúgy igaza van az elsőnek , rakd be a hűtőbe, ha már képtelen felfogni , hogy neked nem kell .

2010. nov. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
91%

Tényleg!

Hazafele jövet valahogy szabadulj meg a szendvicstől.

Add egy kóbor kutyának, vagy valakinek, akinek kell az osztályodból.

2010. nov. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
83%

Én is ilyen vagyok, nem tudok reggelizni, mert azonnal ki is jön majdnem belőlem. Vmiért hányingerem lesz mindig, ha reggel eszek. :(

Én azt csináltam mindig, hogy odaadtam osztálytársamnak, ha kérte, vagy ha éppen ezt elfelejtettem, akkor suli után kidobtam.

Nekem sem értette meg anyám, hogy nem vagyok éhes és majdnem kihányom, ha eszek reggel, ezért kellett mindig vmerre eltüntetni a szendvicset. :D

2010. nov. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:
93%
beakod a hűtőbe , este meg megeszed.
2010. nov. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:
100%
Add oda egy hajlektalannak hazafele menet v reggel! O biztos szivesen fogja venni, te meg kapsz estere normalis vacsorat :)
2010. nov. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!