Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Edd meg vagy rohadtan eszed"...

"Edd meg vagy rohadtan eszed" probléma. Hogy értethetem meg vele a következőt?

Figyelt kérdés

Általában nem szoktam reggelizni,ezért mindig raknak nekem szendvicseket a suliba, hiába mondom hogy ne tegyenek mert...

1, nincs időm megenni

2, nem vagyok éhes

3, ha éhes lennék, van ebédlő, és ott adnak kaját.


Hazajövök, nem ettem meg mint a legtöbbször, úgyhogy a poshadt szaros szendvicset amiben elrohadt a párizsi, azt kell megennem vacsorára. Ez a büntetés, és csodálkozik ha hasmenésem van.


Még ő őrjöng itt nekem hogy mi a f**nak nem ettem meg, amikor én már ötvennyolcmilliárdszázhatvankétmillióötszázhatvannégyezer-kétszáztizenháromszor mondtam, hogy ne rakjanak mert úgysem eszem meg.

Ezt képtelenek megérteni, és akkor előjön a szokásos "jajj anyi pénzt dobunk így ki az ablakon, jaaj..."


Hogy a jó büdös lócsokiban mondhatnám meg neki érthetően, hogy NEM VAGYOK ÉHES és NINCS IDŐM MEGENNI, és annyira érthetően hogy fölfogja?

Én hiába magyarázom neki....


Kösz, én.


2010. nov. 26. 13:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 anonim ***** válasza:
65%

Én sem voltam elkapatva iskolás koromban, parizer, parizer no meg zsíros kenyér.Ezekre évekig rá se bírtam nézni, most meg előbb megeszem, mint bármi mást.

Főleg a proli szendót, hagymával, paradicsommal, ubival..

:D

Nyamm!

30/nő.

2010. nov. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/75 anonim ***** válasza:
100%

Amikor én iskolás voltam..(elég rég volt).

Volt egy osztálytársunk,aki soha nem hozott kaját.

Láttuk hogy mindig néz minket mikor eszünk.

Ismertük a családját is,tudtuk hogy nagyon szegények.

Mindig odaadtam neki az egyik szendvicsemet,de soha nem ette meg,hanem elrakta.(mindig azt mondta hogy később megeszi de most nem éhes).

Egyszer együtt mentünk haza,és találkoztunk a faluba az anyukájával,meg a hugával.

Erre a hugi megszólal:Megint hoztál nekem olyan finom szendvicset?

Az osztálytársam kivette a táskából azt a szendót amit én adtam neki,és odaadta a húgának.

Onnantól kezdve 1 éven át,azt hazudtam otthon,hogy nem elég a 2 szendvics,többet pakoljanak.És küldtem a huginak 1et mindig.

És nem bántam meg hogy hazudtam a szüleimnek ez ügyben,hisz egy éhes gyereken segithettem...

2010. nov. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/75 anonim ***** válasza:
12%
Dobd ki a kukába a suliban és kész.
2010. nov. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/75 anonim válasza:
jajj én is így voltam vele pár éve . De most hálát adok mindig hogy van mert éhen döglenék nélküle xd
2010. nov. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/75 anonim ***** válasza:
100%

14:21

Nagyon megkapó a történeted, amolyan Kincskereső Kisködmö nös.

:)

2010. nov. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/75 anonim ***** válasza:
55%

Kicsit el lehetsz kényztetve... kocsival hurcolásznak, kaját csinálnak neked... Azért úgy 6.-os kortól elvárható, hogy a gyerek megcsinálja magának a kaját. Azt pedig nem hiszem, hogy egész nap nem vagy éhes, mert akkor keress fel egy orvost, ez betegség. Még ha bőven reggelizel is, és vegyük azt, hogy 6órád van egy nap... valamikor 10óraizni is kell. Szegény elfoglalt iskolások, annyira tudtam világ életemben sajnálni azokat, akiknek 5percük nincs a 10perces szünetbenm lyukasórákban, hogy egyenek, vagy elmenjenek pisilni. Fontos ám újrasminkelni pl... -.-" Most komolyan, beszélgetsz a barátokkal meg házit másolsz? Mert azalatt simán meg lehet enni. Ha nem tetszik, amit kapsz, menj el anyuddal a boltba, és vetess vele péksütit, felvágottat, zöldséget, gyümölcsöt, joghurtot, vagy amit megennél.

És ha ennyire nem tudod értékelni amit kapsz, kelj fel reggel korábban és csináld meg a saját kajádat, mert ezzel a tempóval élhetetlen ember lesz belőled, aki 25évesen is les majd a mosógépre, hogy eszik-e vagy isszák. :D

És ennyi idő alatt tényleg semmi baja nem lesz a szendvicsnek, de majd ha eljutsz addig, egyetemistaként rájössz, milyen jó is a pár napos kaja :D Komolyan, ne legyél ilyen finnyás, ne ordibálva és ne ebben a stílusban közöld vele, mert egy hisztis kölyökkel nem lehet és nem is érdemes beszélni. Ha normális vagy, ő is az lesz.

2010. nov. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/75 anonim ***** válasza:
82%

14:21!


Hát nem elbőgtem magam!?

2010. nov. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/75 anonim ***** válasza:
69%
Soha ne tud meg mit jelent éhezni. Most lehet hogy gáz a parizeres kenyér, amit estére nem hiszem hogy azért ne lehetne megenni, mert romlott. Majd ha saját magadnak kell előteremteni, jusson eszedbe az a felnőtt aki érted dolgozott és értetlenkedett. A büdös lócsokiba !!!!!
2010. nov. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/75 anonim ***** válasza:
84%
Én is csomagolok minden nap a kamasz fiamnak szendvicset, nem kettőt-hármat, hanem van, hogy ötöt is, mert tudom, ha olyanja van akkor ez is kevés, ha meg nem akkor hazahozza az egészet.És?Max. az a vacsora meleg szenyónak, vagy én eszem meg az apjával.De bakker, megköszöni, nem hogy még lázadna ellene.Ja, és ő még reggel is eszik itthon, úgy indul el.Ne mond nekem, hogy nem lenne időd betolni egy zsömlét!
2010. nov. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/75 anonim ***** válasza:
72%

A szüleim nekem is" nem hagyunk semmit a tányéron típusúak" voltak, és utáltam!!! Ráadásul, igenis, megtud romlani a kaja egy nap alatt! Sajna a sulitáska nem hűtőtáska+vedd hozzá, hogy nyomódik is... Pláne egy párizsis zsemle. Aminek frissen se mennyei az illata. Volt hogy majdnem elhánytam magam a kajám szagától, amikor kivettem egy könyvet a táskából...

Anyádnak mondd meg nyomatékosan,, hogy nem eszed meg, és ne csomagoljon többet. Ha csomagol, ki viszont tényleg ne dobd, add oda egy kutyának, ha hajléktalannal nem találkozol! vagy egy oszt.társadnak! vagy hagyd otthon véletlen. Mindennap. Nálunk is divat volt a kaja cserebere, adogatás. Aztán ha megmondod, hogy kutyának adtad, csak leszokik róla.

2010. nov. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!