Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Edd meg vagy rohadtan eszed"...

"Edd meg vagy rohadtan eszed" probléma. Hogy értethetem meg vele a következőt?

Figyelt kérdés

Általában nem szoktam reggelizni,ezért mindig raknak nekem szendvicseket a suliba, hiába mondom hogy ne tegyenek mert...

1, nincs időm megenni

2, nem vagyok éhes

3, ha éhes lennék, van ebédlő, és ott adnak kaját.


Hazajövök, nem ettem meg mint a legtöbbször, úgyhogy a poshadt szaros szendvicset amiben elrohadt a párizsi, azt kell megennem vacsorára. Ez a büntetés, és csodálkozik ha hasmenésem van.


Még ő őrjöng itt nekem hogy mi a f**nak nem ettem meg, amikor én már ötvennyolcmilliárdszázhatvankétmillióötszázhatvannégyezer-kétszáztizenháromszor mondtam, hogy ne rakjanak mert úgysem eszem meg.

Ezt képtelenek megérteni, és akkor előjön a szokásos "jajj anyi pénzt dobunk így ki az ablakon, jaaj..."


Hogy a jó büdös lócsokiban mondhatnám meg neki érthetően, hogy NEM VAGYOK ÉHES és NINCS IDŐM MEGENNI, és annyira érthetően hogy fölfogja?

Én hiába magyarázom neki....


Kösz, én.


2010. nov. 26. 13:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 A kérdező kommentje:
Az órákat egy 5-6 perccel tovább húzzák, és mire előpakolok következő órára és megnézem hogy készen van-e a házim, már el is ment az öt percem, és enni sem tudtam. Ha eszek a szendvicsből néha napján, az is csak a 15 perces szünetben történik meg.
2010. nov. 26. 18:10
 62/75 anonim ***** válasza:
ma 14:21 :) , hát azt hiszem hogy egy pacsit megérdemelsz :)
2010. nov. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/75 anonim ***** válasza:
19%
miért nem dobod ki??? miért kell neked elmondani?? idióta -.-
2010. nov. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/75 anonim ***** válasza:

Már bocs de egész nap nem eszel mit csinálsz a suliba tesiórán szédelegsz az éséghtől ne mond már hogy nem éhezel meg du. 2-3ig.

Amúgy meg mért nem adod valamelyik osztálytársnak, mért nem hagyod a hütöben, mért nem csinálsz magadnak olyat amit megennél napközben.

2010. nov. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/75 anonim ***** válasza:
30%
Dobd ki a szendvicset, vagy add egy hajléktalannak.
2010. nov. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/75 anonim ***** válasza:
Reggelizhetnél otthon. Inkább egy szendvics okozzon szenvedést, mint később egy tönkrement gyomor...
2010. nov. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/75 anonim ***** válasza:
70%
azt megkérdezhetem nyuszika, hogy hány kg és hány cm magas vagy? mert van egy olyan gyanúm, hogy nem anyáddal van a baj, hanem neked van jó kis evészavarod....
2010. nov. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/75 anonim ***** válasza:
100%

igaz pénzkidobás de ha nem értik meg akkor tényleg dobd ki...


de én se hiszem h egész nap nem vagy éhes...

2010. nov. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/75 anonim ***** válasza:
A szendvics tartalmával,vagy azzal van probléma,hogy csomagol neked?Ha nem szereted a párizsis zsömlét,akkor kérd meg,hogy rakjon bele mást(sajtot,sonkát,stb.-t)ha meg a szendviccsel van baj,akkor kérd meg,hogy gyümöcsöt,vagy olyat csomagoljon,amit szeretsz.2perc alatt is meg lehet enni a kaját.Örülj neki,hogy gondoskodni próbál rólad!
2010. nov. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/75 anonim ***** válasza:
100%
Azt,hogy a lecke készen van,nem előző este kéne kigondolni?Lehet,hogy amiatt nem emlékszel rá,mert éhes vagy?
2010. nov. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!