Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Edd meg vagy rohadtan eszed"...

"Edd meg vagy rohadtan eszed" probléma. Hogy értethetem meg vele a következőt?

Figyelt kérdés

Általában nem szoktam reggelizni,ezért mindig raknak nekem szendvicseket a suliba, hiába mondom hogy ne tegyenek mert...

1, nincs időm megenni

2, nem vagyok éhes

3, ha éhes lennék, van ebédlő, és ott adnak kaját.


Hazajövök, nem ettem meg mint a legtöbbször, úgyhogy a poshadt szaros szendvicset amiben elrohadt a párizsi, azt kell megennem vacsorára. Ez a büntetés, és csodálkozik ha hasmenésem van.


Még ő őrjöng itt nekem hogy mi a f**nak nem ettem meg, amikor én már ötvennyolcmilliárdszázhatvankétmillióötszázhatvannégyezer-kétszáztizenháromszor mondtam, hogy ne rakjanak mert úgysem eszem meg.

Ezt képtelenek megérteni, és akkor előjön a szokásos "jajj anyi pénzt dobunk így ki az ablakon, jaaj..."


Hogy a jó büdös lócsokiban mondhatnám meg neki érthetően, hogy NEM VAGYOK ÉHES és NINCS IDŐM MEGENNI, és annyira érthetően hogy fölfogja?

Én hiába magyarázom neki....


Kösz, én.


2010. nov. 26. 13:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 anonim ***** válasza:

Nem válaszoltál, kérdező a kérdésemre, hogy lány vagy-e vagy fiú.

Ha lány vagy, akkor ez, amit csinálsz egyenes út az anorexia felé.

2010. nov. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/75 anonim ***** válasza:
40%
Anorexia,vagy romolott étel,hát az elsőt válszatnám...Undorító ahogy a szülők a szeretet nevében ártanak a gyerekeiknek...
2010. nov. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/75 anonim ***** válasza:
ha nem értik hogy úgysem eszed meg, akkor add oda valami csavargónak vagy kóbór kutyának. Inkább ők egyék meg frissen, mint te rohadtan este..
2010. nov. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/75 anonim ***** válasza:
62%

16:08

Az anorexiát a kérdező étkezési szokásaira értettem, mert mint kiderült már a kérdéséből, se reggelit nem eszik, se tízórait, a délután folyamán eszik először, ami szerintem egy fejlődésben lévő szervezetnél enyhén szólva non-sense...Szerintem.

2010. nov. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/75 anonim ***** válasza:
56%
Mitől romlana meg egy szendvics reggel 7-től délig????
2010. nov. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/75 anonim ***** válasza:
25%

Én sem értem,hogy reggel 7-kor készült szendvics miért romlana meg?? Simán jó az estig is..

Amúgy meg kizárt,hogy egész nap nem éhes..Akkor ne egye meg reggel.Egye meg akkor amikor éhes...

Vagy az ebédlőben pénzért jobb kaját venni???

2010. nov. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/75 anonim ***** válasza:
A táskában összenyomódik,meleg van...Büdös lezs,a párizsi elszineződik,májkrém szagosodni kezd aki azt mondja igy is megenné,az hazudik,én dobnám a kukába,vagy még frissen odadnám egy éhesebbnek..Én suliba direkt többet vittem,és cserélgettük is...
2010. nov. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/75 anonim ***** válasza:
61%
már ne is haragudjon senki, de a reggeli szendvics nem romlik meg délre...Van, hogy 8 órám van aminek 3 kor van vége és képes vagyok a reggel gyártott szendvicset megenni. Nem kell a táska legaljára a könyvek alá benyomni és akkor nem lesz semmi baja, másrészt a párizsi az egyik leghamarabb romló felvágott, szóval pl ott van még a szalámi vagy sonka amit vihetsz, de ettől függetlenül délre akkor se romlik meg:) egyszerűen csak el vagy kényeztetve ez az igazság még ha fáj is és lehet lepontozni...
2010. nov. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/75 anonim ***** válasza:
57%

Olyan nincs, hogy nincs időd megenni. Egyszer-egyszer előfordulhat, de van a sulikban egy 20 perces szünet, nem? De ha nincs is, ahogy előttem is írták, egy 10 perces szünetben is be lehet tolni egy szendvicset. Az embernek arra van ideje, amire akarja. Jó, család, suli és munka mellett nem biztos, de egy szendvicset megenni még akkor is.

És reggelizni sem szoktál. Tehát felkelsz 6-7kor, hazaérsz délután kettőkor, és addig nem eszel semmit? Nem is értem, miért csodálkozol azon, hogy anyukád csomagol kaját. Enni kell. Ennyi.

2010. nov. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/75 A kérdező kommentje:

Ebédet eszek az ebédlőben, addig nem vagyok éhes. A szendvicset mindig előző nap este csinálják meg, nem pedig reggel.


Másnak nem nagyon tudom odaadni a szendvicsem, senki sem szeretne szendvicset enni, mennek a büfébe, költik a napi ötezer forintjukat... Úgyhogy ha ehhez viszonyítunk, akkor nem vagyok annyira elkényeztetett, de nem is akarok büfézni, ha nem vagyok éhes, tehát ha pénzből kellene kaját venni a suliban, akkor sem vennék.

2010. nov. 26. 18:08
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!