Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Edd meg vagy rohadtan eszed"...

"Edd meg vagy rohadtan eszed" probléma. Hogy értethetem meg vele a következőt?

Figyelt kérdés

Általában nem szoktam reggelizni,ezért mindig raknak nekem szendvicseket a suliba, hiába mondom hogy ne tegyenek mert...

1, nincs időm megenni

2, nem vagyok éhes

3, ha éhes lennék, van ebédlő, és ott adnak kaját.


Hazajövök, nem ettem meg mint a legtöbbször, úgyhogy a poshadt szaros szendvicset amiben elrohadt a párizsi, azt kell megennem vacsorára. Ez a büntetés, és csodálkozik ha hasmenésem van.


Még ő őrjöng itt nekem hogy mi a f**nak nem ettem meg, amikor én már ötvennyolcmilliárdszázhatvankétmillióötszázhatvannégyezer-kétszáztizenháromszor mondtam, hogy ne rakjanak mert úgysem eszem meg.

Ezt képtelenek megérteni, és akkor előjön a szokásos "jajj anyi pénzt dobunk így ki az ablakon, jaaj..."


Hogy a jó büdös lócsokiban mondhatnám meg neki érthetően, hogy NEM VAGYOK ÉHES és NINCS IDŐM MEGENNI, és annyira érthetően hogy fölfogja?

Én hiába magyarázom neki....


Kösz, én.


2010. nov. 26. 13:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/75 anonim ***** válasza:
Pedig a reggeli a legfontosabb a szervezetnek, az ebéd és a vacsora a mellékesek, ha annyira nem akarsz enni hagyd el azokat, ne a reggelit.
2010. nov. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/75 anonim ***** válasza:
60%

Hát édes lányom nagy hüly.e vagy.

Szóval szégyenled a ló(?)párizsis szenvicsedet az osztálytársaid előtt és inkább a büfébe menőznél?

Na ha valamire akarod vinni az életbe:az első jó lecke.inkább rád legyenek irigyek:hétfőn felülsz a padra és nagy csámcsogás közepette előadod,hogy baromira jó,hogy anyád hajlandó neked elkészíteni a kedvenc kajádat.

Vagy dugiszáld továbbra is és legyél lúzer egy életre....

2010. nov. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/75 A kérdező kommentje:

Ha figyelmesen elolvastad volna amit írtam, akkor most az előző kommentedet nem írtad volna meg, mert én ezt írtam:"Másnak nem nagyon tudom odaadni a szendvicsem, senki sem szeretne szendvicset enni, mennek a büfébe, költik a napi ötezer forintjukat... Úgyhogy ha ehhez viszonyítunk, akkor nem vagyok annyira elkényeztetett, de nem is akarok büfézni, ha nem vagyok éhes, tehát ha pénzből kellene kaját venni a suliban, akkor sem vennék."


Most meg te gondolkozz el...

2010. nov. 27. 21:27
 74/75 anonim ***** válasza:
Te kapsz enni? Nekem legvérmesebb álmaimban sem fordult elő ilyen, pedig sokszor fohászkodtam, de nap végére a sok kunyizás után rájöttem, nincs mit tenni, éhezni fogok. Persze ezt ne vedd támadásnak, viccnek szántam.
2010. nov. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/75 anonim ***** válasza:

Jah ,elgondolkoztam.

Ezért szúrt szemet,hogy ki kellett írnod,hogy az osztálytársaid 5000-et költhetnek a büfébe.

Egy egészséges,fejlődő szervezetnek kell a táplálék már délelött.Persze ha valaki már hozzászokott az éhezéshez...de vedd figyelembe,hogy így agyad kevesebb oxigénhez jut,nehezebben érted meg mit magyaráz a tanár órán,a későbbiekben nem lesz jólfizető melód és a gyermeked nem költhet a büfébe egy valag pénzt és majd szidni fog,hogy minek csinálsz neki szendvicseket....

2010. nov. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!