Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szulok hogy tudjak a gyereke...

A szulok hogy tudjak a gyerekeiket ugyanugy szeretni, ha teljesen mas egyenisegek?

Figyelt kérdés
Hogy lehet 2-3 embert ugyanazon a szinten szeretni? Mas embereket sem tudunk azonos modon szeretni, mert mindenki mas, igy van, akihez kozelebb erezzuk magunkat, mig masokhoz nem tudunk annyira kozel kerulni.
2011. ápr. 13. 15:44
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
51%
16:02 Azért, mert nem írják le vagy mondják ki, még ugyanígy fogják érezni.
2011. ápr. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
94%
Nekem van egy 4 éves lányom és egy 2 éves fiam.Teljesen különbözö egyéniségek,de én pont ezért imádom őket.Lányomat egyszerüen imádom amiért kedves és igazán szeretni valo kislány.Rajongok érte.A fiam pedig igazi szerelem amit érzek:)Mindegyiket másképp szeretem,de hogy melyiket jobban azt nem tudnám megmondani.
2011. ápr. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
62%
Akkor meg az ilyen ne szüljön egynél több gyereket,mert még olvasni is undorító,nemhogy érezni! Egyszerűen gáz,és szégyellném magam,ha egyáltalán ilyesmi megfordulna a fejemben! Az a kisgyerek,vagy épp nagy gyerek szereti,imádja biztos a szüleit,hogy érezne,ha tudná,hogy az anyja különbséget tesz köztük! Felháborító,hatezer lett a vérnyomásom még a gondolattól is! Szégyelljék magukat,akik ilyesmit le mernek írni... vagy érezni!
2011. ápr. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
91%
16:06, nekem anyukám ugyanezt mondta,amikor öcsém megszületett! :) És ez azóta is így van,mindkettőnket imád.
2011. ápr. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
47%
16:02 azt hiszem a szüleid fejébe és érzelmeibe te nem látsz. Igen, mindenki azt mondja és mutatja, hogy én nagyon imádom a gyerekeimet, az egyiket ezért lehet szeretni, a másikat meg azért. Igen, vannak hasonló dumák. A szeretet nem azonos a törődéssel, meg hogy ugyanannyit dícséri mint a másikat, meg hogy ugyanannyi pénzt kap, mint a másik. A szeretet belül lakik. .. vagy nem lakik.
2011. ápr. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
50%
Gyerekek, nagyon kevés itt az őszinte ember.
2011. ápr. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
92%

Hát ez a kérdés fáj, mert épp azon gondolkodtam ma, hogy hol ment el anyámmal a kapcsolatom.

Nagyon undok velem, anyagi segítséget sosem adna, ezt ki is jelentette, s igazándiból nem tudok vele az érzéseimről beszélgetni, sem a problémáimról, nem érdekli őt.

Öcsémmel teljesen az ellenkező módon viselkedik.

Elkeserítő, kicsit olyan, mintha nem is lenne anyám :(

Apukám meg már nem él:(

2011. ápr. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 A kérdező kommentje:

"Minket itthon ugyanazzal a szeretettel szeretnek...soha nem volt különbség kettőnk között,se törődésben,se semmiben. "


En sem ereztem soha, probaltak nem ereztetni. Szerintem neked csak nem mondjak ki. Nekem a nagymamam kimondta, hogy o jobban szereti anyukamat, mint a kutyauto fiat es anyu is mondta, hogy a tesomat jobban szereti, apu meg, hogy engem. Ettol meg teljesen jo szuloknek tartom oket, mert szerintem sem lehet 2 gyereket egyforman szeretni.

2011. ápr. 13. 16:10
 19/48 anonim ***** válasza:
65%
Tudod, az a furcsa, hogy úgy olvasom itt a kommenteket, hogy aki a lelke legmélyén tesz csak különbséget, mint amit én írtam az első válaszban, azt lemocskolják, viszont az emberek elfogaldják azt, amikor valaki nyiltan választ a két gyereke között, egyiket állandóan szidja, háttérbe szorítja. Hogy van ez?
2011. ápr. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
63%
Bocsi, 15:53 voltam, nem első
2011. ápr. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!