Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti_ hogy reagáltok ilyen...

Ti_ hogy reagáltok ilyen helyzetben? (párotok elejt valamit)

Figyelt kérdés

A párommal vittünk fel néhány csomagot az emeletre, nála volt egy nagyobb szatyor üvegekkel, nálam valami más. Odaszóltam, hogy vigyázz, mert a felső üveg nem áll valami stabilan, add ide nekem, vigyem én. Azt válaszolta, hogy tudja vinni ő. Erre a következő lépcsőfordulónál leejtette és minden tiszta üvegszilánk és ital lett. Nagyon mérges lettem rá, mondtam neki, hogy bezzeg nem akartad ideadni, pedig mondtam hogy instabil, na akkor most takarítsd fel!

A helyes magatartás az lett volna, hogy semmi baj, drágám, megtörténik az ilyen, gyere hamar feltakarítjuk... Más esetekben én is ezt mondtam neki, hiszen nekem is ez esne jól, nem pedig az, hogy szapulnak a véletlenért...

De esetemben az húzott fel igazán, hogy én mondtam, hogy vigyázzon, de ő hősködött hogy nem kell segítség. Ti hogy reagáltok ilyen helyzetben (a "megmondtam, de ő mégis a maga feje szerint csinálja, és baj lesz" helyzetekben)? Őszinte válaszokat várok!


2011. ápr. 17. 09:33
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
más*
2011. ápr. 17. 10:26
 12/39 anonim ***** válasza:
76%
én beszóltam volna valamit ami szúrkálódás nem piszkálódás. pl. Segítsek, vagy a feltakarítással is boldogulsz egyedül? ;J
2011. ápr. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
76%
Én semmit. A tapasztalat elég tanulság.
2011. ápr. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
87%
az ilyen ViGyazz,nehogy elejtsd kijelentesekkel szerintem onbeteljesito joslat kovetkezik be...es elejti a masik fel. Szerintem nem szep dolog lehordani a parunkat ugyetlensegekert. Felnott ember es nem az anyja vagyok... Na persze a gyerekemmel sem beszelnek ilyen hangnemben...
2011. ápr. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű én is csaj jót nevettem volna, aztán takarítsa fel egyedül. de szerintem evidens is hogy maga ment volna le takarítani... ennyi. Na és ha nem csinálja amit mondok. ilyen esetekben nem is kell, hiszen ha baj van, úgyse nekem van károm belőle hanem neki. ő meg azt tol el amit akar :)
2011. ápr. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
Mi kiröhögjük egymást ha bénázunk,mondjuk én magamatis kiröhögöm mert nagyon szerencsétlen tudok lenni.
2011. ápr. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
53%

Mit?Kiröhögöm,de úgy látszik te a házisárkány típus vagy.

Most komolyan,ez a legnagyobb gond az életetekben?

2011. ápr. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%

Nálam kétbalkezesebb emberkét el sem lehetne képzelni, de én nem is hősködöm ilyenkor, sőt odaadom másnak a törékeny dolgokat, én meg inkább viszek többet, csak olyan legyen, ami nem törik, ha elejtem :P.

De amikor vki nem hallgat rám, mert csakazértis, meg mert ő tudja, hogy kell csinálni, és nem úgy teszi, akkor én is bosszús szoktam lenni, néha haragosan rá is szólok, pedig próbálom magam tartani. Sztem ez még nem gáz... sőt, jobb ha az ember néha kiadja magából, ami nyomja a lelkét...inkább ez, minthogy gyűjtögesse magában a kis dühgombócait, aztán egyszerre zúdítsa rá vkire, amikor betelik a pohár...

2011. ápr. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%
Én segítenék neki feltakarítani. Megtörtenik velem is, mással is. Vannak nagyobb problémák az életben.
2011. ápr. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben mi ki szoktuk röhögni egymást. Pontosan azért, mert "én megmondtam". Rendszeresen csinál hasonlót valamelyikünk. :)

Szerintem felesleges ezen felhúzni magad. Attól jobb nem lesz.

2011. ápr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!