Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti_ hogy reagáltok ilyen...

Ti_ hogy reagáltok ilyen helyzetben? (párotok elejt valamit)

Figyelt kérdés

A párommal vittünk fel néhány csomagot az emeletre, nála volt egy nagyobb szatyor üvegekkel, nálam valami más. Odaszóltam, hogy vigyázz, mert a felső üveg nem áll valami stabilan, add ide nekem, vigyem én. Azt válaszolta, hogy tudja vinni ő. Erre a következő lépcsőfordulónál leejtette és minden tiszta üvegszilánk és ital lett. Nagyon mérges lettem rá, mondtam neki, hogy bezzeg nem akartad ideadni, pedig mondtam hogy instabil, na akkor most takarítsd fel!

A helyes magatartás az lett volna, hogy semmi baj, drágám, megtörténik az ilyen, gyere hamar feltakarítjuk... Más esetekben én is ezt mondtam neki, hiszen nekem is ez esne jól, nem pedig az, hogy szapulnak a véletlenért...

De esetemben az húzott fel igazán, hogy én mondtam, hogy vigyázzon, de ő hősködött hogy nem kell segítség. Ti hogy reagáltok ilyen helyzetben (a "megmondtam, de ő mégis a maga feje szerint csinálja, és baj lesz" helyzetekben)? Őszinte válaszokat várok!


2011. ápr. 17. 09:33
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan semmit se szolnek, ha egy jelentektelen uvegrol lenne szo. Nekem ahhoz sokkal nagyobb dolog kell, hogy kiakadjak. De egy eltort uveg???
2011. ápr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
Ez mindenkivel megesik, esetleg nevetnék, de lehet, hogy azt sem, és segítenék neki feltakarítani az üveget. Nem tudom, miért akadnék ki? Ez nem galamblelkűség, csak tök fölösleges ilyesmin felhúzni magam:) Ügyetlen volt, ennyi, nem kell énmegmondtamhogyezleszezni, az nem old meg semmit.
2011. ápr. 20. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Én is így tettem volna,ahogyan ismerem magamat!Kb. 5 perc és rögtön bocsánatot kértem volna,hogy felkaptam a vizet.Én is ilyen hevesebb vagyok...rögtön mindenért begurulok,bár ha jó napom lett volna elejtettem volna egy :"uppsszz!" -ot és mosolyogtam volna!Nem tudom melyiket mondtam volna,mert még magas sem tudom :S Hát ez van...
2011. ápr. 20. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy nem reagálnék egy ilyenre. Összetört és ennyi.Elég nyugodt természetű vagyok egy ilyen miatt biztos nem szólnék. 24/L
2011. ápr. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%
Röhögnék vagy 5 percig, aztán pedig "Én megmondtam!". :)
2011. ápr. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%

Mosolyognék és azt mondanám, hogy mindenkivel előfordulhat. Mondjuk amilyen béna vagyok nekem nincs jogom leszúrni senkit.

Két hónapja volt talán életem legnagyobb bénázása, mégse vitatkoztunk. Mi nem élünk együtt a párommal, ezért ki akartuk használni, hogy senki nincs otthon nálunk és kettesben akartuk tölteni a napot. Sikerült ledobnom az ebédre szánt egész tál rizses húst. A párom mosolyogva megkérdezte, hogy milyen pizzát rendeljen.

Aztán lehajoltam összeszedni a romokat és sikerült úgy nyúlnom az üvegdarabokhoz, hogy elvágtam a kézfejem és mehettünk ügyeletre, hogy összevarják. A barátom annyit mondott, hogy ön-és közveszélyes vagyok.

2011. ápr. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, én is borítottam már le egy teljes tál ételt:D Nálunk fa munkalap van, és serpenyőben főztem valami répás sonkás szószt, és nem tudtam a gázon arrébb rakni a serpenyőt, mert nem volt szabad rózsa, de a munkalapra sem akartam rárakni, úgyhogy a szélére raktam (ne kérdezzétek) és onnan úgy ahogy volt leborult:D Szerencsére azért volt már kaja is, de nagyon finom volt, amit kiborítottam, úgy fájt érte a szívem, főleg, hogy vendégség volt nálunk, és úgy sikerült :D
2011. ápr. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%
én amikor öntöttem le a tésztáról a vizet beleborult az egész a kagylóba mert megégettem az ujjam ( nem volt kedvem elővenni a tésztaszűrőt)...
2011. ápr. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Előző bénázó-társaimnak: én (diadalittas vigyor) megmentettem az egész tepsi milánóit a saját kezemből való leejtéstől. Én is mentem aztán ügyeletre, mert persze csupasz kézzel nyúltam utána és megégettem vele a kezemet :-O
2011. ápr. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!