Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyám 44 évesen szerelmes...

Az anyám 44 évesen szerelmes egy számomra idegen férfiba, úgy viselkedik mint egy 13 éves, de?

Figyelt kérdés
férjnél van,igaz nem sok kell ahhoz hogy elváljanak.csak tisztességből nem csalta meg apámat.most pedig hogy elküldte a hódolóját szét van esve.állandóan szidja magát amiért ezt megtette,sír.én pedig rettentő kellemetlenül érzem magam,mert úgy érzem mintha én lennék az érettebb,a viselkedéséből kifolyólag (pedig nem).hogy viseljem el?meddig tart ez?normális anyám?
2011. ápr. 23. 15:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Te hány éves vagy?
2011. ápr. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%

Normális. Vivódik a válás és nemválás között.

44évesen ugyanúgy (ha nem még jobban) szerelmes az embermint 16 évesen.

2011. ápr. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
17L,de annyira furcsa ez a helyzet :S nem tudom felfogni,vagy hogy mondjam...
2011. ápr. 23. 15:12
 4/19 anonim ***** válasza:
74%

Ha nagyon bánt, akkor kerüld el, ha nem akkor beszélgess vele sokat róla. Had mondja el a bánatát. De tudom h ez nehéz, mert az apád ellen irányul. Én azt csináltam, h szóltam a nővéremnek h beszélgessen vele hasonló szituban, mert vele képes megbeszélni, és jobban semleges tud maradni mint én.


Elvált szülők gyereke

20/l

2011. ápr. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
36%

44 évesen még mindig gyerek sajna ez van.

a kor általában nem jár érettséggel

2011. ápr. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%
Miért furcsa viselkedése? Ha ilyen rosszban van Apukáddal, akkor a másik férfit kellett volna választania. Valószínűleg Ő is emiatt őrlődik. 44 évesen is vannak intenzív érzései az embernek, most akkor legyél felnőtt és segíts neki!
2011. ápr. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat amúgy! :(
2011. ápr. 23. 15:17
 8/19 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi rossz nincs abban, hogy 44 évesen szerelmes - ez nem csak a 14 évesek sajátossága :P Elég szomorú, hogy a házasságuk odajutott,hogy az apádba nem tud az lenni - de nem mindenki olyan típus, hogy akkor belenyugszik a szerelem nélküli életbe. Ha valaki azért kevésbé tiszteli az anyját, mert szerelmes - hát, az elég furán gondolkodik... Ha apáddal úgyis válófélben vannak, miért küldte el a "hódolót"?
2011. ápr. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Szerintem anyukád abba a csapdába esett bele, hogy meg akart felelni a társadalom elvárásainak, illetve a tisztességnek... azért gondolj csak bele, vki olyasvki mellett élni, akibe már nem szerelmes, azért elszomorító és nagyon nehéz. Hozott egy rossz döntést azzal, hogy nem a másik férfit választotta... nem tudom, én sem hinném, hogy két perc alatt fel tudnám dolgozni. Szerinted mi lenne az érett viselkedés? Beletörődni, le sem szarni? Vagy eleve az, hogy képes még olyan erős szerelmre, fellángolásra ilyen idősen?

Inkább próbálj meg vele beszélgetni, biztosítsd arról, hogy rád számíthat...

2011. ápr. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Hatha mar "szerelmes", akkor valahol mar megcsalta az apadat. Ha mashogy nem, de erzelmileg. Lehet, azert kuldte el hodolojat, mert az meg nos volt, vagy tudta, hogy lehetetlen, hogy osszejojjenek. Szidja magat, mert tudja, hogy mas ut nem votl, de szeretne a ferfit.

Persze, hogy normalis, csak eppen rossz sorrendbe csinalta az egeszet. Eloszor valas, utan hodito, tudja ezt O is.

Hogy ki es miert az erettebb, nem tudok valaszoni, mert nem ertem mire mondod/erted.

2011. ápr. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!