Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna, ha a lányod nagyon...

Zavarna, ha a lányod nagyon fiús lenne?

Figyelt kérdés
Húh, az én szüleimet nagyon zavarják. Pedig szerintem egy Apának kifejezetten örülnie kéne ennek..xd Anyu oké, nem mehetünk el együtt vásárolni, megértem miért baj ez neki:D Pedig én igyekszem, például tegnap a bő terepmintás nadrághoz direkt feszülős pólót vettem:(xd bő zenekaros pólóhoz szűk legginget. De a legviccesebb, hogy még így is több udvarlóm van, mint a szoknyás dekoltázsos osztálytársnőimnek, tehát még attól sem félhetnek, hogy egyedül halok meg.xdd(mi történne, ha megtudnák, hogy nem akarok gyereket? szerintem ezt még egy ideig titokban tartom.) Oké, azt vágom, hogy mi bajuk van a soványságmániámmal, de ezt..:( Téged is zavarna?
2011. júl. 9. 15:21
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé, de ha önmagadat adod akkor nem.
2011. júl. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
32%
Ki fogod nőni ezt, hidd el. Ez meg hülyeség, hogy nem akarsz gyereket... Talán most így gondolod, de mikor majd felnősz, nagyon is fogsz vágyni egy kis csöppségre.
2011. júl. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

én még fiatal felnőtt vagyok, engem nem zavarna. Vagy is nem ez zavarna, hanem hogy ténylegesen, milyen ember vagy. és az jó-e vagy rossz.

2011. júl. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim válasza:
33%
Az, hogy fiúsan öltözik/viselkedik az annyira nem. Az viszont sokkolna, ha nem akarna gyereket. Szerintem soha ne mondd el nekik. Bár ha felnősz, úgyis megváltozik a véleményed (remélem) ;)
2011. júl. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
hozzáteszem, én sem akarok gyereket, nem fog változni ez, azt hiszem. de mind egy is. ha megváltozik a véleményem, hát örülök neki.
2011. júl. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
14:) 10 évesen találtam egy punkrock számot a youtubeon, aztán egyre durvábbak kezdtem hallgatni, tehát így fokozatosan(már a metalcore-nál tartokxd) és akkor így ahogyan fejlődött a zenei ízlésem, így egyre fiúsabb lettem: DDD csak félek, hogy tényleg kinövöm ezt, illetve a középsuliban rá leszek kényszerítve egy stílusváltásra, hatalmas szerencsém van, hogy az osztályom fele egy deszkás fiúbanda: D
2011. júl. 9. 15:30
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

Majd változol öltözködés terén.

De enni eggyél! és mindig add önmagad!!

Lányom így lenne boldog,akkor nem zavarna,lényeg h jól érezze magát a bőrébe.

2011. júl. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna^^
2011. júl. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy.. A stílusodat te választod, nincs vele baj. De úgy is megunod, vagy az lesz hogy majd más is érdekelni fog. Én is ilyen voltam mint te. De ne foglalkozz ezzel. majd addig leszel ilyen, ameddig akarsz.
2011. júl. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
35%
KÉpet, nyaktol lefelé.
2011. júl. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!