Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna, ha a lányod nagyon...

Zavarna, ha a lányod nagyon fiús lenne?

Figyelt kérdés
Húh, az én szüleimet nagyon zavarják. Pedig szerintem egy Apának kifejezetten örülnie kéne ennek..xd Anyu oké, nem mehetünk el együtt vásárolni, megértem miért baj ez neki:D Pedig én igyekszem, például tegnap a bő terepmintás nadrághoz direkt feszülős pólót vettem:(xd bő zenekaros pólóhoz szűk legginget. De a legviccesebb, hogy még így is több udvarlóm van, mint a szoknyás dekoltázsos osztálytársnőimnek, tehát még attól sem félhetnek, hogy egyedül halok meg.xdd(mi történne, ha megtudnák, hogy nem akarok gyereket? szerintem ezt még egy ideig titokban tartom.) Oké, azt vágom, hogy mi bajuk van a soványságmániámmal, de ezt..:( Téged is zavarna?
2011. júl. 9. 15:21
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
Háááát kitűnő tanuló lettem volna, csak a magatartásom hármas lett: s xd egyszerűen halálra unom magam órákon, és na, nem tehetek róla, hogy mindenki jó fej, aki mellé ültetnek!xd szóval muszáj valamit csinálnom órákon, amúgy ennek következménye, hogy az összes tanár UTÁL XD kivéve a matektanárt, aki pedig imád:D és gyógyszerésznek készülök, és az is leszek:D szabadidőmben meg előfordulhat, hogy könyveket fogok fordítgatni, mert egyszerűen imádok nyelvet tanulni!*_* de hát engem durván érdekel a pénz, szóval inkább leszek gyógyszerész mint nyelvtanár;D bár aki szeretne, nyugodtan jöhet hozzám angol-német magánórákra:D
2011. júl. 9. 20:31
 22/37 anonim ***** válasza:
Nővérem gyógyszerésznek tanul, most lesz negyedéves. Ott aztán fel lehet húzni a gatyaszárat. Sok sikert! :) 17/L
2011. júl. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és grat neki:):dd
2011. júl. 9. 23:04
 24/37 A kérdező kommentje:

Jaj erről jut eszembe:

Azt álmodtam, hogy felvételi előtt a tanárok csinálnak egy értékelést a gyerekről, amit elküldenek az iskoláknak:D És akkor egy távcsővel leskelődtem, és láttam, hogy a töritanár beírta, hogy "egy kö*csög!" XDDDDDDDD és tök vicces, mert ha lehetne, tényleg ezt írná:DDD Amúgy ez az értékelés dolog szerintem jó ötlet, be kéne vezetni.:D Mondjuk nekem nem lenne kedvező xP

2011. júl. 9. 23:12
 25/37 A kérdező kommentje:
Ja amúgy régen nőgyógyász akartam lenni. Csak mindenki, főleg a fiatalabbak, olyan fejeket voltak képesek erre reagálni, hogy az hihetetlen:D
2011. júl. 9. 23:20
 26/37 anonim ***** válasza:
Egészen biztos hogy ki fogod nőni ezt a stílust, mert egy komolyabb egyetemről, legkésőbb amikor el kell helyezkedni, nem fogják ezt az imaget tolerálni. De addig lázadj, amíg tini vagy. ;)
2011. júl. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
"alles ist gut, solange du wild bist..." ;)
2011. júl. 11. 17:09
 28/37 A kérdező kommentje:

"Honnan veszed, hogy a soványság szép? "


Na, úgy döntöttem, reagálok:d

Szerintem egyértelmű, hogy a szépséget nem lehet definiálni. Talán a mondatod úgy lenne helyes, ha azt írnád: "Szerintem a soványság nem szép" a 'szerintem' szó nagyon fontos az életben, ezt sose felejtsd el:D Hagy idézzek egy dalból:"Define your meaining of war, TO ME it is what we do when we are bored" ugye itt is milyen fontos volt a 'to me':D Tehát ha megkérdeznél random embereket, hogy hé te mit jelent számodra a szépség, lehet hogy a többségtől azonos választ kaptál, de mindig ott lesz a maradék. Mindig van maradék. Mások talán nem tudják elképzelni, hogy mit érzek, amikor meglátok egy karvastagságú lábat. Egy kiálló kulcscsontot. Egy csirkeszárny csont vastagságú ujjat. Egyszerűen gyönyörűek az ilyen lányok:D Én pedig annyira irigy vagyok, egyszerűen folyamatosan hajt a vágy, hogy ilyen legyek. Számomra ez a szépség definíciója, szóval igen, szerintem tényleg a soványság a szép.

2011. júl. 14. 01:20
 29/37 anonim ***** válasza:
Háááát, ha nekem ilyen lányom lenne, nem az zavarna, hogy fiús. Ez a soványság mánia sokkal rosszabb. És ha te ezt a soványságot látod "szépnek", az már nem egészséges. Elfogadom, hogy minden embernek más tetszik, de a 38kg a te magasságodhoz nem egészséges!!! Ha szép, ha nem szép, nem elfogadható! Meg a hozzászólásaidból kiolvasható, hogy valamiért fel akarsz tűnni. Bár lehet, ez a lázadókor része, de szerintem valamivel nagyon elégedetlen vagy és boldogtalan. Ezeken kellene eltöprengeni, és nem a soványságba menekülni, hanem arra megoldást találni. A fiússágot ha kinövöd, ha nem, eljutsz majd odáig, amikor ha tetszik, ha nem, csinosan kell öltözködnöd. 22/L
2011. júl. 14. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 Five Star ***** válasza:
100%

1) Most komolyan, te miben vagy fiús?! Az írásos totál lányos, a stílusod totál lányos, soványságmániád van, stb stb. Attól nem leszel fiús, hogy bő gatyát hordasz, most komolyan ezen felül mi fiús van még benned?! Konkrétan. Mert ennyit azért bőven elviselnék ha ilyen lenne a lányom.


2) Az emberek 75%-a úgy gondolja ebben a korban, hogy nem akar gyereket. Ezt 30 éves korra a legtöbben kinövik, persze van, akiknél megmarad, de nagyon nagy eséllyel te is ki fogod nőni. Csak egy példa: nagymamám mindig emlegeti, hogy ő 18 évesen mennyire mondta, hogy neki nem kell soha se férfi meg gyerek se meg semmi, aztán 21 évesen férjhez ment, 22 évesen meg is szülte az elsőt :D

2011. júl. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!