Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna, ha a lányod nagyon...

Zavarna, ha a lányod nagyon fiús lenne?

Figyelt kérdés
Húh, az én szüleimet nagyon zavarják. Pedig szerintem egy Apának kifejezetten örülnie kéne ennek..xd Anyu oké, nem mehetünk el együtt vásárolni, megértem miért baj ez neki:D Pedig én igyekszem, például tegnap a bő terepmintás nadrághoz direkt feszülős pólót vettem:(xd bő zenekaros pólóhoz szűk legginget. De a legviccesebb, hogy még így is több udvarlóm van, mint a szoknyás dekoltázsos osztálytársnőimnek, tehát még attól sem félhetnek, hogy egyedül halok meg.xdd(mi történne, ha megtudnák, hogy nem akarok gyereket? szerintem ezt még egy ideig titokban tartom.) Oké, azt vágom, hogy mi bajuk van a soványságmániámmal, de ezt..:( Téged is zavarna?
2011. júl. 9. 15:21
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Neeeee képet ne, felhíztam 45 kg-ra mert nem figyeltem 1 hónapig az étkezésemre, írj levelet egy hónap múlva és megint 38 leszek, akkor kapsz képet:)
2011. júl. 9. 16:14
 12/37 anonim ***** válasza:
Na neeee.....és hány centi vagy ennyi kilohoz? 140?
2011. júl. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
163cm, és lábra hízós vagyok, tehát ennyinek kell lennem ahhoz, hogy vékony legyen a lábam. A bordám már 53 kilósan is kilátszik, de ilyenkor mindenki azt hiszi, hogy 65 kg vagyok, csak a lábam miatt. hidd el, muszáj 38-40 kgnak lennem, hogy szép sovány legyek mindenhol:)
2011. júl. 9. 16:20
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
Honnan veszed, hogy a soványság szép? Egyetértek a szüleiddel e téren. Én sem hagynám, hogy a lányom koplaljon, meg 38kg legyen 14 évesen! Elárulom neked, hogy én is 14 vagyok és 51kg 160cm-hez. Most mondhatod rám, hogy kövér vagyok... De ez nem igaz. 160cm-hez 45 fölött van az ideális testsúly.
2011. júl. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Mert te szerencsés vagy. Én vagyok a több milliárd nőből az egyetlen, akin ilyen hülyén oszlik el a súlya. Te biztos nagyon csinos vagy, örülj neki:) (ez nem irónia volt..) Amúgy már 2 éve 35-45 kg között mozgok, és még is három éve rendszertelenül menstruálok. Csak hogy bebizonyítsam, hogy nem koplalok..:)
2011. júl. 9. 16:29
 16/37 anonim ***** válasza:
Na képet. :D UGyse látjuk az arcod. :D
2011. júl. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
"Am i the only one, who think its not a tragic?": DDD
2011. júl. 9. 17:49
 18/37 anonim ***** válasza:
"Am i the only one, who want a picture?" :D
2011. júl. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
thinks* bocsánat, ebből kifolyólag, az pedig wants*:D
2011. júl. 9. 20:21
 20/37 anonim válasza:
milyen tanuló vagy? mi szeretnél lenni ha nagy leszel?
2011. júl. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!