Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna, ha a lányod nagyon...

Zavarna, ha a lányod nagyon fiús lenne?

Figyelt kérdés
Húh, az én szüleimet nagyon zavarják. Pedig szerintem egy Apának kifejezetten örülnie kéne ennek..xd Anyu oké, nem mehetünk el együtt vásárolni, megértem miért baj ez neki:D Pedig én igyekszem, például tegnap a bő terepmintás nadrághoz direkt feszülős pólót vettem:(xd bő zenekaros pólóhoz szűk legginget. De a legviccesebb, hogy még így is több udvarlóm van, mint a szoknyás dekoltázsos osztálytársnőimnek, tehát még attól sem félhetnek, hogy egyedül halok meg.xdd(mi történne, ha megtudnák, hogy nem akarok gyereket? szerintem ezt még egy ideig titokban tartom.) Oké, azt vágom, hogy mi bajuk van a soványságmániámmal, de ezt..:( Téged is zavarna?
2011. júl. 9. 15:21
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
34%

te nem fiús vagy hanem hülye XD

anorexiás vagy a te bajod XD

anyádnak nem tetszik a viselkedésed, igaza van XD

nem akarsz gyereket,még jobb is hogy ilyen bolond nem szaporodik XD


És tudod ez a sok XD amit te kib.szott menőnek hiszel, hát nem az, szokj le erről a baromságról. XDDDD

2011. júl. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Semmi rossz nincsen abban, hogy fiúsabb lány vagy. Ahogy kiveszem a soraidból most lehetsz 14 körül. 14 évesen elég gyakori, hogy egy lány fiúsabban öltözködik, fiúsan gondolkodik. A legtöbben 17-18 éves korukra kinövik, de van aki huszonéves fejjel is fiús marad. Én is hasonló voltam mint te 14 évesen, nagy metálos csaj voltam, úgyis öltözködtem! 18 éves korom körül elkezdtem nőiesen öltözködni, mostmár huszonéves vagyok, a mai napig nőiesen nézek ki, sőt szeretek is öltözködni, sminkelni a gondolkodásom viszont fiús maradt. Könnyen gondolkodom a férfiak fejével, férfias szakmát választottam stb... Van aki ilyen, nincs ebben semmi! Ha a gyerekem punkrocker, metálos vagy akármi lenne, az engem egyáltalán nem zavarna. Az sokkal inkább érdekelne, hogy mennyi alkoholt iszik, esetleg kábitószerezik e. A te esetedben a soványság, ami aggasztó. Én is mindig nagyon sovány voltam- vagyok, és én is így érzem jól magam a bőrömben, de nálad ez már túlkapás. Ahogy olvasom a kommentjeidet, értelmes, intelligens lány vagy. Úgyhogy be kell látnod, hogy 14 évesen a 38 kg nagyon kevés, a szervezeted is ezt jelzi, hiszen rendszertelen a vérzésed!!! Az meg, hogy nem akarsz gyereket a te döntésed. Azért hozzá kell tenni, hogy 14 évesen a legtöbben nem akarnak, ezzel nem csak a fiús lányok vannak igy. Valószínűleg ez majd változni fog, de ha 10 év múlva se változik, akkor se törődj a szüleid véleményével. Ha akarsz gyereket akkor lesz, ha pedig nem, akkor nem. Vannak anya-típusok, meg olyan nők is, akik inkább a karrierüknek vagy a hobbijuknak élnek, és a túlzottnak pörgős életmódjukba egyszerűen nem fér bele egy gyerek. Szived joga, ha úgy érzed te is az utóbbi típus vagy.
2011. júl. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

nem zavarna :) sokan azt mondták hogy majd úgyis kinövöd hát :

én 26 vagyok jó állásom van és még mindig mások számára "lázadóan" öltözködöm..(goth )

Én így érzem jól magam szóval,nem minden munkahelyen várják el a miniszoknya feszülős blúz 10 centis magassarkú párosítást sem

2011. júl. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:

"te nem fiús vagy hanem hülye XD

anorexiás vagy a te bajod XD

anyádnak nem tetszik a viselkedésed, igaza van XD

nem akarsz gyereket,még jobb is hogy ilyen bolond nem szaporodik XD"


És tudod ez a sok XD amit te kib.szott menőnek hiszel, hát nem az, szokj le erről a baromságról. XDDDD"


Na várjááál..te most tényleg értelmi fogyatékos vagy?:D vagy várjál, egy szó. lsd?:D "bolond"?:D "hülye"? ééééén? én?:D én bolond?:D komolyan? úristen, ilyet sem mondtak még nekem, tényleg, soha. A padokon ugrálva Fluor-mizut énekelve is intelligens maradtam az emberek szemében:D De hát te tudod. Gondolom, direkt írtál ennyi ikszdét, esetleg próbáltál kigúnyolni:D Ja és egyébként. Sikerült bebizonyítanod, hogy egy hatalmas idióta vagy:D Nem, nem azért, mert nem tudod mi az az anorexia nervosa, hanem azért, mert olyan szavakkal dobálózol, amit nem ismersz. De amúgy elgondolkoztam rajtad, és rájöttem, hogy nekem volt ilyen stílusom, amikor elkezdtem másodikos koromban gépezni. Nem, nem ilyen azthiszemmenővagyokhamindenkinekbeszólokésolyanszavakkalsobálózokmelyekneknemtudomakonkrétdefinicíójátközbenkáromkodikésegyszemétparaszt vagyok:D puszi

2011. júl. 14. 15:19
 35/37 A kérdező kommentje:

"Most komolyan, te miben vagy fiús?! Az írásos totál lányos, a stílusod totál lányos, soványságmániád van, stb stb. Attól nem leszel fiús, hogy bő gatyát hordasz, most komolyan ezen felül mi fiús van még benned?! Konkrétan."


Stílus? Figyelj, igazából nincs konkrét stílusom, hiszen nagyon ritkán beszélek magyarul, tehát lehet hogy egyszer ki alakult egy egyfajta beszédstílus, de már ott tartok, hogy először semmi nem magyarul jut eszembe. Tényleg, töri dolgozat közben is, "óóó, milyen egyszerű lenne ezt angolul, esetleg németül leírni":DD Tehát úgy írom le ami eszembe jut, ahogyan tudom. Oké, ez nem tudja átérezni senki, bár engem nem zavar.

Mi fiús bennem?:) A viselkedésem, zum Beispiel, kérdezd meg bármelyik tanáromat xd Talán a kémia tanárnőmet kéne, tudna mesélni április elsejéről...;)

Öltözködés...hüm. Ma egy terepmintás bőrnadrág, és egy xxl-es férfi Metallicás póló rajtam, a hajamat megcsináltam raszta hatásúra egy kis wax és tupírfésű segítségével. Ja, és szegecses balerina cipő.: D Ha akarod, írhatok még pár szettet, mellyel bebizonyíthatom állításom, bár miért is akarnék egy névtelen emberkének bizonyítani? Oké, ez egy kicsit bunkó, bocsánat, pár perce vettem észre, hogy ellopták a biciklimet.

2011. júl. 14. 15:30
 36/37 A kérdező kommentje:
"De szerintem valamivel nagyon elégedetlen vagy és boldogtalan."
2011. júl. 14. 15:32
 37/37 A kérdező kommentje:

"de szerintem valamivel nagyon elégedetlen vagy és boldogtalan."


Én? Boldogtalan..nem. Tökéletes az életem. Tanulhatok nyelveket, járhatok iskolába, bármi lehet még belőlem, sőt, meg is van alkotva egy kép a jövőmről, egészséges vagyok, vannak szüleim(Oké, talán a hiba az életemben, hogy bátyáim is. Tűrhető...) megvagyok elégedve az arcommal, szebb vagyok smink nélkül, alakíthatom-irányíthatom a testem. Nincs olyan ember, akit gyűlölnék, és azt hiszem a tanárokon kívül olyan ember sincs, aki engem. Vagy is remélem:D Örülök, hogy elváltak a szüleim, örülök, hogy van tehetségem a gördeszkához és napról napra ügyesebb vagyok, és hogy vannak barátaim, akik segítenek ennek a fejlődésében, és persze minden másban is. Ami még tökéletesebbé teszi az egészet, hogy fiú és lány barátaim is vannak:) Szóval, őszintén mondom, hogy tökéletes az életem. Elégedett vagyok mindennel ami jutott.

2011. júl. 14. 15:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!