Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért, a nők nem emberek?

Miért, a nők nem emberek?

Figyelt kérdés

Minap egy ismerős kifejtette, hogy egy nő semmilyen körülmények között nem szellenthet, vagy büfizhet a párja előtt..... kiröhögtem, ezért megsértődött.


Ezek után kíváncsi vagyok a véleményekre.

Én 5 éve vagyok együtt a párommal: 1. simán pukizok előtte (néha még poénból ő rá is kontráz, aztán hatalmas nevetés a vége)

2. Minden további nélkül büfögök előtte, ha kell.

3. Azt sem értem, az miért ad okot a megbotránkoztatásra, hogy ha én fürdök és borotválkozom, akkor párom esetleg bejön pisilni (jó ha nagy dolga van akkor nem), vagy ő is bejön borotválkozni.


Intimitás, privát szféra, stb... jajj már, nálunk legalább is az ilyen már nem téma. Egyszer valaki nekem mondta, pl. a borotválkozós témára, hogy ezzel elveszti majd a párom az irántam érzett érdeklődését, hogy ennyire beengedem a privát szférámba. Ezt megpedzettem páromnak. Azt mondta "Ugyan már, aki ezt mondta, az jó hülye, érdekes, ha "nyalakodni" kell, akkor biztos rögtön elfelejti a privát szféráját" :D


Mikor először büfiztem párom előtt, akkor voltunk együtt 4 hónapja, nagyon elszégyelltem magam, és elnézést kértem.

Az volt rá a válasza, hogy "miért? Te is ember vagy nem? Attól, mert nő vagy nem kell visszatartanod, pláne előttem nem"


Nem azt mondom, hogy a kapcsolat elején ne fogja magát vissza az ember, de könyörgöm, mint pl. nálunk egy 5éve tartó kapcsolatban, nehogy ,már ne lehessen a fent leírt dolgokat csinálni, és érezzem magam kellemetlenül egy olyan ember előtt, ki ismeri minden mozdulatomat, és én is az övét!


Biztos sokan nem értenek velem egyet, és ELŐRE VETÍTEM nem szeretnék veszekedni, aki mást gondol, mint én, annak is nagyon szívesen elolvasom a válaszát/álláspontját, csak tegyük azt normálisan!:)


24N


2011. szept. 11. 18:23
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
74%

Halihó!16 éve vagyunk együtt,nálunk is megy puki,büfi:):):)Többnyire én borotválom a párom,sztünk van benne valami izgató(néha szexxel is végződik a dolog)

Nagyon sokan élnek búra alatt,azt hiszik,hogy még mindig a 18.században élünk!!!

Emberek!!!!Ébresztőőőőőőő:):):):

Semmi rossz nincs ezekben a dolgokban,nyitott világot élünk,nem kell mindenen megbotránkozni(bár van olyan ismerősöm,aki együtt sem fürdik a párjával)!!!

Én pukira,büfire azt szoktam mondani,inkább az jöjjön ki,mint a körzeti orvos:):):)

2011. szept. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
76%

ezt én se értem. ha saját magamtól elviselem, attól akit legalább ugyanannyira szeretek mint saját magam, miért ne tenném?

a puki és a böfi amúgy is örökzöld poén, az internacionális, korttól és népcsoporttól függetlenül mindenki számára érthető humor, amely egybefogja és megbékíti az emberiséget.

2011. szept. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
63%
Jah bocs,37 éves pasi vagyok,a párom 32!
2011. szept. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

igen a nagy dolgot mi sem, DE ha véletlen úgy adódna, hogy benyit, vagy bármi, attól még nem bujdosnék el a világ elől.:)


Igen jól írta, az a kommentelő, aki a feleségéről írt, hogy mindenki más. Természetesen mindenki maga dönti el, hol a határ, hogy számára mi a kellemetlen, ezért is írtam, hogy normálisan szeretném ezt kitárgyalni. Én egyáltalán nem szólom meg azokat, akik azon az elven vannak, hogy márpedig nem.:)

2011. szept. 11. 18:40
 15/37 anonim ***** válasza:
76%

Egyetértek. Engem is látott már a párom pisilni, lábat borotválni, fürdeni, hallott már büfizni, pukizni. Sőt, egy időben volt egy olyan "jó" szokása, hogy mikor nagydolgoztam a wc-n, neki akkor jutott eszébe valami halaszthatatlan dolog, amit feltétlenül azonnal meg kellett beszélni. Először még szorongattam vissza a cuccot, másodjára mondtam neki, hogy legalább az ajtón keresztül tárgyaljuk meg, harmadjára figyelmeztetés után eleresztettem magam. Nem zavartatta magát, bezzeg én borzasztó zavarban voltam. De ha őt nem izgatja, engem miért bántson a dolog. Azóta azért már szereltettem fel vele, reteszt az ajtóra,a igy nem tud bejönni. De szerintem is, igen, a nők is emberek.


A másik, amit a kérdező szerintem kifelejtett, hogy engem, már látott a férjem szülni is, ami egy eléggé piszkos aktus a maga szépségét leszámitva persze. Vér, magzatviz, vizelet, széklet is esetleg, minden cucc jön ott. Szóval, nem guszta dolog. A férjem ott volt, végignézte, és esze ágába sem jutott, hogy ettől én ne lennék ugyanaz a kivánatos nő, akit ő a párjának választott. Pedig anyám rengetegszer helytelenitette, terhességem végéig azzal riogatott, hogy a férjem meg fog undorodni tőlem. :)))

2011. szept. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
70%
Én simán büfizek, pukizok a párom előtt, sőt előtte is borotválkoztam már, ő is pisil előttem én is, ha éppen úgy adódik, volt már, hogy előtte végeztem a nagy dolgomat, mert ő fürdött én meg nem bírtam tartani és a fürdőszobában volt akkor a wc, az nagyobb égés lett volna, ha összecsinálom magam!!! :))) Ő is pukizik, böfög előttem, mi 2 és fél éve vagyunk együtt!!!
2011. szept. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem egy igazán hosszú kapcsolatban szinte lehetetlen elkerülni,hogy ne legyen véletlenül se puki a másik előtt.A határok viszont mindenkinél mások.Nálatok az egymás előtti nagywc már kizárt,van akinél még az sem.Nálunk,ha valaki a fürdőszobában van,akkor megvárjuk míg végez és aztán megyünk be.Persze vannak kivételek és sürgős esetek,de direkt nem akkora időzítjük a fogmosást mikor a másik épp pisil.

A borotválkozásom úgy gondolom az én dolgom,de nem kezdek el visítani,ha épp rámnyit,mikor ezt csinálom.Erre mondjuk egyszer volt példa.

Vannak dolgok,amiket nem kell feltétlenül megosztani a másikkal,mert az minden embernek a saját dolga. pl.nagywc

De ez nem zárja ki,hogy szeretjük annyira a másikat,hogy ha például beteg,akkor feltakarítjuk a hányását vagy ha még rosszabb a helyzet,akkor kiürítjük az ágytálat.

Mint,ahogy esetleg terhesség idején megkérhetjük,hogy segítsen a borotválkozásban vagy csak a fürdésben császár után,de ezek szerintem természetes dolgok,ha valaki tényleg szereti a másikat.A hétköznapokban viszont nem feltétlenül osztjuk meg minden testi szükségletünket a másikkal.

2011. szept. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
Nálunk volt olyan is, hogy egyik nap odajött hozzám, és megkért, hogy nézzem már meg neki, mert közvetlen a (hogy szépen fejezzem ki magam) a végbélnyílása mellett érez egy dudort, és nem tudja, hogy pattanás-e, vagy esetleg menjen orvoshoz, mert tályog. Egyáltalán nem szégyenkezve kért meg, én pedig természetesen minden további nélkül megnéztem neki, megnyugtattam, hogy szerintem csak egy szőrtüsző gyulladás, de azért majd figyelgetjük. Hál istennek nem lett gond, de hát figyelni kellett, ő nem lát el odáig, de ha tályog lett volna, azt nagyon megszenvedte volna szegénykém:S
2011. szept. 11. 18:58
 19/37 anonim ***** válasza:
67%

Mi is szoktunk pukizni, büfizni egymás előtt. Igaz a férjem lassan már csúnyán műveli :) szoktam is mondani, hogy legalább csukja be a száját. Sokszor az a válasz, hogy "De anya olyan finomat főztél megint" Persze ennek örülök, de kulturáltan is lehet ezt.

Ha meg nekem van gondom, nem szaladgálok, bocsánatot kérek és leeresztem a fáradt gőzt. Ez van.

Nagy wc-zni nem szoktunk egymás előtt, pisilni igen, ha sürgős.

Borotválkozás? Néha a férjem jön be, hogy itt-ott, ahol ottfelejtem ő szedje le. Privát szféra? Már bocsi, hogy leírom... mikor a "privát szférámat" borotválgatja, az már szinte előjátéknak minősül, legalábbis ő már sátort ver rá.


Na ez van, nem vagyunk egyformák.

2011. szept. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
65%

Én nem csinálom ezt, és a párom sem, pedig régóta együtt vagyunk.

Egyszerűen vannak dolgok, amik nem tartoznak másra, még a párodra sem.

Jó, hogy már nem sz.arnak a felek egymás előtt, vagy nyitott ajtónál!

Ez egy intim szféra, amibe én utálnám, ha valaki betolakodna.

Az én dolgom a saját bélműködésem, és a saját menstruációm, szőrtelenítésem, WC-zésem.

És nem szeretném, ha bárki is ezt nézné, hallgatná.

Mindenkinek vannak határai, még egy párkapcsolatban is, amin belül ne menjen senki, mert kellemetlen.

Szóval, ne pisiljen mellettem, se ne büfögjön a fülembe.

Ahogy én sem teszem.

2011. szept. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!