Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért, a nők nem emberek?

Miért, a nők nem emberek?

Figyelt kérdés

Minap egy ismerős kifejtette, hogy egy nő semmilyen körülmények között nem szellenthet, vagy büfizhet a párja előtt..... kiröhögtem, ezért megsértődött.


Ezek után kíváncsi vagyok a véleményekre.

Én 5 éve vagyok együtt a párommal: 1. simán pukizok előtte (néha még poénból ő rá is kontráz, aztán hatalmas nevetés a vége)

2. Minden további nélkül büfögök előtte, ha kell.

3. Azt sem értem, az miért ad okot a megbotránkoztatásra, hogy ha én fürdök és borotválkozom, akkor párom esetleg bejön pisilni (jó ha nagy dolga van akkor nem), vagy ő is bejön borotválkozni.


Intimitás, privát szféra, stb... jajj már, nálunk legalább is az ilyen már nem téma. Egyszer valaki nekem mondta, pl. a borotválkozós témára, hogy ezzel elveszti majd a párom az irántam érzett érdeklődését, hogy ennyire beengedem a privát szférámba. Ezt megpedzettem páromnak. Azt mondta "Ugyan már, aki ezt mondta, az jó hülye, érdekes, ha "nyalakodni" kell, akkor biztos rögtön elfelejti a privát szféráját" :D


Mikor először büfiztem párom előtt, akkor voltunk együtt 4 hónapja, nagyon elszégyelltem magam, és elnézést kértem.

Az volt rá a válasza, hogy "miért? Te is ember vagy nem? Attól, mert nő vagy nem kell visszatartanod, pláne előttem nem"


Nem azt mondom, hogy a kapcsolat elején ne fogja magát vissza az ember, de könyörgöm, mint pl. nálunk egy 5éve tartó kapcsolatban, nehogy ,már ne lehessen a fent leírt dolgokat csinálni, és érezzem magam kellemetlenül egy olyan ember előtt, ki ismeri minden mozdulatomat, és én is az övét!


Biztos sokan nem értenek velem egyet, és ELŐRE VETÍTEM nem szeretnék veszekedni, aki mást gondol, mint én, annak is nagyon szívesen elolvasom a válaszát/álláspontját, csak tegyük azt normálisan!:)


24N


2011. szept. 11. 18:23
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
69%

Mi párommal még (:D) nem szoktuk egymás előtt, persze volt h éjszaka kicsúszik egy puki...:D De szerintem ha hamarosan összeköltözünk, az ilyen téren is fordulópont lesz, hiszen egyetértek az előttem szólóval, ne már hogy otthon is vissza kelljen tartanom...Ha meg az ember "örökre" tervezi a másikkal, akkor előbb-utóbb muszáj "kitárulkozni" :DD

23N ( +25F:) )

2011. szept. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
54%
Én utálom a fingszagot, szóval nem szoktam megtisztelni őt ezzel a dologgal. De ő simán engem (talán mert pasi). Ilyenkor persze poénkodunk a dolgunk, meg legyezem az orrom, stb. A hangos fing nem zavar. Büfi az simán, azon is nevetünk. Ha nem büdös, akkor tök oké. Zuhanyozás simán, pisi simán egymás előtt. Borotválkozás is.
2011. szept. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
54%
ja és a "Ráfogom a kutyára" ez tetszett, igen nagy:DD Majd kipróbálom xD
2011. szept. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%
igazad van. mi is így élünk. nincsenek tabuk. és én mindig azt mondtam hogy ott ahol vannak és feszengeni kell még egymás előtt is, nem jó a kapcsolat...legalábbis nem olyan, amilyennek lennie kéne. 27/nő
2011. szept. 12. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%

16 év házasságban szégyelltem magam ha kicsúszott a puki. Hányszor volt hasgörcsöm a volt férjem mellett...

Aztán váltás jött. Most 6 éve vagyok a barátommal, és nagyon felszabadító, hogy mindent lehet egymás előtt. Ez valahogy tükrözi a kapcsolatot is. Nincsenek titkok, nincs szégyenkezés. Ez sokkal jobb így. Testileg, lelkileg.

2011. szept. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a párod nem szörnyülködik ezeken a dolgokon, hanem még jót nevettek is rajta, akkor semmi gond nincs. Miért ne lehetne? Igaz, hogy mi a párommal sem tesszük ezt egymás előtt (2,5 éve vagyunk együtt), soha nem is tettük, de csak azért nem, mert ő férfi létére nagyon diszkrét ilyen szempontból, pedig én nem kényszerítem őt erre, otthon ami jólesik, elengedhetné magát. Nem tudom, erről sosem beszéltünk, de én elfogadom őt ilyennek és örülök neki végül is, hogy nem egy "disznóval" kell együtt élnem, apám pont az ellentéte, 27 évig együtt laktunk, hallgattam, szagoltam épp eleget. De ha kicsúszna neki, én csak jót nevetnék, soha nem lenne ciki. Az más dolog, hogy én a föld alá süllyednék, ha nekem kicsúszna a puki. Büfi már többször volt részemről, de csak azért, mert elég rossz gyomrú vagyok és nekem megváltás, ha birok. Viszont nem ocsmány módon, hanem próbálom diszkréten, ez persze nem mindig sikerül, de a párom soha nem mondja azt, hogy ejnye, hát nő létedre nem szégyelled magad, mindig csak mosolyog rajta, tudja, hogy nekem megkönnyebbülés egy-egy büfi. Szóval ezt leszámítva én is azt vallom, hogy miért ne lehetne, ha a másikat nem zavarja?
2011. szept. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
hát én egyszer üvöltöttem rá, hogy húzzon ki, de elég csúnyán, azóta meg is bántam. Bocsánatot kértem tőle. Viszont azóta nem nyit rám nagy WC közben. akkor még kb 1 éve voltunk együtt. én azért szóltam rá, mert nem akartam, hogy úgy lásson. De viszont puki, büfi néha kicsúszik, de szándékosan nem. Ha kicsúszik, vagy nem reagálunk, vagy jót nevetünk. :D 4 éve vagyunk együtt. nem borotválkozok előtte, pisilésnél is kivonulunk, de volt már, hogy rosszul volt, hányt és ott voltam vele. Előfordul. Nekünk így jó, egyébként semmi gondom vele, csak én gátlásosabb vagyok. De egyébként szerintem muris, és nincs is vele semmi baj.
2011. szept. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!