Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért, a nők nem emberek?

Miért, a nők nem emberek?

Figyelt kérdés

Minap egy ismerős kifejtette, hogy egy nő semmilyen körülmények között nem szellenthet, vagy büfizhet a párja előtt..... kiröhögtem, ezért megsértődött.


Ezek után kíváncsi vagyok a véleményekre.

Én 5 éve vagyok együtt a párommal: 1. simán pukizok előtte (néha még poénból ő rá is kontráz, aztán hatalmas nevetés a vége)

2. Minden további nélkül büfögök előtte, ha kell.

3. Azt sem értem, az miért ad okot a megbotránkoztatásra, hogy ha én fürdök és borotválkozom, akkor párom esetleg bejön pisilni (jó ha nagy dolga van akkor nem), vagy ő is bejön borotválkozni.


Intimitás, privát szféra, stb... jajj már, nálunk legalább is az ilyen már nem téma. Egyszer valaki nekem mondta, pl. a borotválkozós témára, hogy ezzel elveszti majd a párom az irántam érzett érdeklődését, hogy ennyire beengedem a privát szférámba. Ezt megpedzettem páromnak. Azt mondta "Ugyan már, aki ezt mondta, az jó hülye, érdekes, ha "nyalakodni" kell, akkor biztos rögtön elfelejti a privát szféráját" :D


Mikor először büfiztem párom előtt, akkor voltunk együtt 4 hónapja, nagyon elszégyelltem magam, és elnézést kértem.

Az volt rá a válasza, hogy "miért? Te is ember vagy nem? Attól, mert nő vagy nem kell visszatartanod, pláne előttem nem"


Nem azt mondom, hogy a kapcsolat elején ne fogja magát vissza az ember, de könyörgöm, mint pl. nálunk egy 5éve tartó kapcsolatban, nehogy ,már ne lehessen a fent leírt dolgokat csinálni, és érezzem magam kellemetlenül egy olyan ember előtt, ki ismeri minden mozdulatomat, és én is az övét!


Biztos sokan nem értenek velem egyet, és ELŐRE VETÍTEM nem szeretnék veszekedni, aki mást gondol, mint én, annak is nagyon szívesen elolvasom a válaszát/álláspontját, csak tegyük azt normálisan!:)


24N


2011. szept. 11. 18:23
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
67%

Nálunk sem szokás egymás előtt böfögni és pukizni.10éve élünk együtt de 1véletlen pukin kivül nem történt több baleset.

Azt irjátok nagyvécézni azért nem mert undoritó,na mi pont igy vagyunk a pukival és a böfivel,azért nem csináljuk egymás előtt mert undoritó számunkra.

Ha egyikünk bemegy a fürdibe akkor természetes hogy másik megvárja mig kijön,mi itt huztuk meg a határvonalat.

2011. szept. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
96%
Igen a nők emberek, talán ezért nem kéne direktbe fingani, ha kicsúszik ok. De az egyik barátnőm nagy dolog közben sakkozik a párjával. Szerintem ez undorító, ő nem érti miért.
2011. szept. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
64%

Az a baj, hogy a "visszafogottabb" tábor lenézi a "szabadabbat". Az ellenkezője ritkább.

Egyébként senki nem lesz jobb ember attól, hogy nem fingik.

2011. szept. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
76%
Én nem nézem le, az ő dolguk. Nekünk is van a párommal olyan dolgunk, amire más hördülne fel.Csak látom nyaralások alkalmából, hogy poént csinálnak belőle, hogy szinte fejen fingja a nőjét, hát nekem ez furcsa.
2011. szept. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:

Én tökéletesen megértem azokat is, akik meghúztak egy határt ezen a téren. Megértem, csak fura, mint, hogy nektek is fura az, hogy nálunk ez nem okoz gondot.

Az én szemszögemből így a helyes, hogy a hosszú évek alatt ne kelljen 'feszkózni', hogy jaj pukiznom kell, de vissza kell tartanom, nehogy meghallja az a személy, akivel jó esetben leélem az egész életemet!:)

2011. szept. 11. 21:13
 26/37 anonim ***** válasza:
65%

én nem emlékszek mikor volt, hogy elöször pukiztam elötte, vagy ö, de mi simàn megtesszük..azéRt mikor tudom h rottyantós jön inkàbb elmegyen WCre de a kis pukiknàl nem zavartatom magam egyàltalàn és böfögésnél se..

Söt, mi néha elmegyünk együtt kakilni :))) ennyi. nem értem én ezt, hogy mi ebbe olyan nagy szàm....mi màr ismerjük egymàst kívül belül..màr pisiltem is "helyette" :D elég nehéz volt :)

18L-19F és 20 hónaposak :)

2011. szept. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
79%
hát én nem finganék vagy pisilnék mások előtt, és jó lenne, ha előttem se mások... böfögés más, az lehet diszkréten... de nem nézem le azt, aki ennyire bátor.
2011. szept. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
52%

http://www.youtube.com/watch?v=9LlcILE_1Zo

Erről a jelenetről beszéltem. Mindenben igazat adok neki!

2011. szept. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk a családban megvan a 2 ellentét. Anyukám-és a férje, a Párom-és én.

Anyuék visszafogják magukat, anyu pláne, pedig évek óta vannak együtt.

Én az összes hosszú kapcsolatomban (3) laza voltam. Mondjuk volt egy pasi, aki orál közben véletlenül lefingott, és még röhögött is. Hát...ez volt az egyik rossz pontja...

Szóval az, hogy direktbe a másik orra alá, az gáz.

De egy helyiségben az nem. szerintem.

Én azt vallom, hogy tartom magam a buszon, az utcán, a munkahelyen, a barátok nagy része előtt, ismerősök előtt, hivatalban, postán, hát nehogy a SAJÁT otthonomban ne legyen lazán-fa@án nyugodtan.

Ha már otthon is viselkedni meg illedelmeskedni, önmegtartóztatni kell, az régen rossz. Nekem ez az intim szféra, és ha együtt élek valakivel, akkor az benne van. Ha nem tetszik, akkor dáváj!

23N

2011. szept. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%

Ja, 9 hónapja vagyunk amúőgy együtt, 3 hónapja élünk hivatalosan együtt.

23N voltam ismét.

2011. szept. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!