Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyesek miért éreznek készteté...

Egyesek miért éreznek késztetést arra, hogy minden nagy szerelmüktől legyen gyerekük?

Figyelt kérdés

Tudom persze,egy közös baba a szerelem megpecsételése,de olyan fura hallani,hogy valakinek pl. 4 gyereke van 3 apától,vagy 3 gyereke 3 anyától. Kérlek ezt ne vegyétek úgy,hogy bárkit is elítélnék,csak kíváncsi vagyok rá.

Ha valakit esetleg megbántottam,akkor szeretnék elnézést kérni tőle.


2012. jan. 22. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert mindegyikről azt hiszi hogy ő az igazi!
2012. jan. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem védekeznek. :)
2012. jan. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Hát én életemben kétszer voltam igazán szerelmes.Az első szerelem 15 évesen jött le,és 20 éves koromig szerettem.Ha akarta volna szültem volna neki,mert jó lett volna ha kettőnknek lett volna egy közös baba.Csúnyán palira vett,így a nagy csalódás miatt gyorsan férjhez mentem ahhoz a férfihez aki akkor udvarolt.Nem szerettem,de barát volt,és általa eltudtam menekülni otthonról,a bánattól.Neki szültem egy fiút..Az élet úgy alakult,hogy később elváltunk(barátok maradunk) és 10 éve újra szerelmes lettem mint lány koromban..Ez a szerelem még ma is tart de nincs közös gyerekünk..Ma már a korom miatt nem vállalnék babát..

39/N

2012. jan. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Mert mindenki azt hiszi,hogy a gyerek tart össze.Meg a férfinek szül gyereket.Hát ez nem igaz.Saját magának szüli,mert ő kel fel,ő veszti el a munkahelyét,ő pelenkáz,ő esik ki a munkalehetőségekből,ő válik házisárkánnyá a család egybentartása miatt.Mert ha van két gyerek,de rossz a házasság a harmadik gyerek biztos válást jelent.
2012. jan. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én abszolút nem szülnék senkinek. Úgyis nekem kellene eltartani és ennél nagyobb nyomort már nem kockáztatok meg!
2012. jan. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem idáig 2 szerelmem volt.Az elsőtől van egy lányom aki 15 éves már.

A jelenlegi páromtól/szerelmemtől van egy 5 évesem és 1 éves ikreink.

Annyira jó amikor leülünk és csak nézzük őket. Hogy ránk hasonlítanak, a mi vérünk, a szerelem gyerekeink. Szerintem ezért jó hogy vannak ők :-)

35.N

2012. jan. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!