Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felvesznek egészségügyi...

Felvesznek egészségügyi végzettség nélkül kórházba, valamilyen ápolói munkára?

Figyelt kérdés
A szakmámban nem tudok elhelyezkedni, de mindenképp dolgoznom kéne már szinte bárhol. Szerintetek felvesznek kórházba dolgozni?
2012. febr. 19. 14:36
1 2 3 4 5 6
 11/55 A kérdező kommentje:
Igen, közigazgatási, igazgatás szervezői diplomám van. Sajna, nem kapok munkát.
2012. febr. 19. 15:11
 12/55 A kérdező kommentje:
10-es! Ez a stílus nem tetszik. Én segítséget kértem b@nkó!
2012. febr. 19. 15:13
 13/55 A kérdező kommentje:
8-as! Köszi az ötletet. De hol tudnék ilyen munkát kapni?
2012. febr. 19. 15:15
 14/55 fúróferkó ***** válasza:
19%

Mi a bajod a 10. -el?

Csak felhívta figyelmedet"már ne is haragudj",hogy az ápoló az egy szakma.

Igen neked van ilyen meg olyan diplomád ,de leginkább olyan ami nem kell sehova sem.Ezt a diplomát néha meglobogtatva szeretnél bejutni az egészségügybe,ott hasonló vagy több fizetést kapni ,mint aki ezt tanulta több évig.

De ha holnap a te gyerekedet, vagy hozzátartozódat képzetlen ember látja el ,fel leszel háborodva.

2012. febr. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
77%
Igaza van a gyerekápolónak (én is az vagyok) nem vesznek fel embert azért van hiány. És végzettség nélkül nem mehetsz kórházba, az se mindegy hogy fogod meg a beteget, vagy hogy fordítod. Éveket tanulunk még az ágytálazásért is.
2012. febr. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
100%

8. vagyok.

Azért kérdeztem rá az igszerves diplomára, mert én is nagy reményekkel teli vágtam neki az egyetemnek, de még épphogy túl vagyok az első vizsgaidőszakomon, már látom, hogy nem lesz könnyű elhelyezkednem... Kezdve a leépítésekkel, ha pár év múlva lesz is munka, oda a gyakorlattal rendelkezőket fogják keresni. Nade félre a személyes tragédiámmal :)



Szokták magukat hirdetni. "Időseknek bevásárlást, főzést, mosást vállalok". Hogy mekkora rá a kereslet, arról nem igazán tudok infót, de esetleg szétnézhetsz a környékben, szomszédoknál, ismerősöknél, ahol van esetleg idős.


Annyit még megkérdeznék, hogy melyik megyében élsz?

2012. febr. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
44%
Hát én nagyon nagyon remélem, hogy nem.
2012. febr. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok.
2012. febr. 19. 16:08
 19/55 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat. Akik támadtak, azok meg keressenek más honlapot, nem ide valók.
2012. febr. 19. 16:12
 20/55 tetris ***** válasza:
100%
Van olyan munkakör, hogy segédápoló, aki a nővér mellett kisegítő munkát végez. Arra biztosan felvennének, de számítanod kell rá, hogy a legundorítóbb feladatokat fogod kapni. Ágytálazás, hányásfelmosás, ilyesmiket. Valszeg a betegmozgatást is a nyakadba varrnák, ami emelgetéssel jár. Viszont a hálás betegek esetleg adhatnak borravalót. Én a helyedben felhívnám a kiszemelt korház munkaügyi osztályát, és rákérdeznék, hogy mi a helyzet. Sok sikert!
2012. febr. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!