Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felvesznek egészségügyi...

Felvesznek egészségügyi végzettség nélkül kórházba, valamilyen ápolói munkára?

Figyelt kérdés
A szakmámban nem tudok elhelyezkedni, de mindenképp dolgoznom kéne már szinte bárhol. Szerintetek felvesznek kórházba dolgozni?
2012. febr. 19. 14:36
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
84%
Az, hogy nem voltam még az eü közelében kissé túlzás, mivel orvos vagyok. Egy szóval sem mondtam, hogy az ápolónők nem fontosak, csupán azt, hogy azért nem ennyire összetett a dolog. Nyilván vannak olyan feladatok, amit nem adnék egy külsős kezébe (akár a gyógyszer beadása is ilyen), de azért olyan is van, amit minden további nélkül. Szerintem a hányás felmosására és az ágytál kicserélésére bárki jó, és akkor a nővéreknek lenne ideje az érdemi munkát végezni, a betegekre odafigyelni, ha már nekünk erre nem nagyon van időnk. Az újraélesztés meg azért nem mindenhol mindennapos dolog, főleg nővéreknek nem. (Mellesleg szerintem újraéleszteni illetve az elsősegély alapjait mindenkinek ismernie kellene, elég szomorú, hogy többségében az emberek nem tudják mit kell tenni vészhelyzetben.)
2012. ápr. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
8%

"Azért ne mondjunk már ilyeneket, hogy a nővérek kezében emberek élete van."


Ezt írtad te, én erre reagáltam.

Orvod létedre sokkal körültekintőbbnek kéne lenned. De valahogy mégsem tudok meglepődni az érdektelenségeden.

Az orvosok fele csak receptírásra jó.

2012. ápr. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:

Szerintem csak írta hogy orvos én is írhatok névtelenül akármit bizonyítsd be, hogy hazudok. Épp egy orvosnak kéne tudni, hogy amikor ők sehol nincsenek egy nővérnek kell tudni ellátni a beteget vészhelyzetben. (persze nem a műtétre gondolok...)

/egy tanuló ápoló/

2012. aug. 15. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
Valóban, a tanulókat veszik fel mostanában is segédápolónak -én is okj-s tanuló vagyok ,de nem kellett fél évet sem várnom, egy hónap után lett munkám.
2015. szept. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
vidéken találsz munkát közigben jegyző mellett önkorm nál...
2016. márc. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!