Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A 80 éves nagyapám összejött...

A 80 éves nagyapám összejött egy 39 éves nővel. Szeretné hogy megismerjem. De mit szóljak hozzá?

Figyelt kérdés
A nagyi 4 éve halt meg, a papa elég jól áll anyagilag, háza van, autója, igaz hogy az autója 15 éves, de van neki. És bedobta tegnap hogy megismerkedett egy nővel, csak jóval fiatalabb nála, és akkor mondta hogy 39 éves. Azt hittem leesek a székről...Azt mondta szeretné ha megismerném. De mit mondjak neki?
2012. máj. 7. 23:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
79%
-Gratulálok nagyapa! *kacsint*
2012. máj. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
49%
Tiszteld
2012. máj. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
81%
Hát nyilván a nő a pénzére és a házára hajt... Nem íratta nagypapi a gyereke(i) nevére a házát? Nem ártana bebiztosítani magatokat!
2012. máj. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

De most komolyan, egy fele annyi idős nő mit akar egy papám korabelitől? Na vajon...Még nehogy majd kirabolja.

Nagyon nem érzem hogy gratulálnom kellene hozzá.

2012. máj. 7. 23:19
 5/24 anonim ***** válasza:
21%
Ismerd meg a nőt. Egyrészt mert lehet, hogy tényleg egy kedves nő, aki talált valami vonzót a nagyapádban. Másrészt mert ha mégsem, akkor is könnyebben tudsz adott esetben tenni az ellen, hogy a nagyapád hülyeséget csináljon, ha legalább tudsz róla.
2012. máj. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
50%
Attól, hogy 80 éves, még lehet életvidám, élénk gondolkodású. Ismertem ilyet, hetente ment buszos társasággal kirándulni, gyógyfürdőbe. Neki is volt jóval fiatalabb nőismerőse, aki nem a vagyonára hajtott, csak kedvelte a modora miatt. Találkozz az illetővel, beszélgess vele sokat.
2012. máj. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
91%
Nagyanyám halála után nagyapámnál is elszabadultak a hormonok újra, mindenféle "nénit" hozott a házhoz, akik hosszabb-rövidebb ideig maradtak majd mentek. Mit szólhattam volna hozzájuk? Attól függ, melyik milyen volt. Volt, akivel viszonlag j viszonyban voltam, volt, akivek szóba sem szerettem volna állni. De mit is mondjak így utólag, csak egy dolgot, hogy "hajrá, nagyapa!" Az ő élete, segíteni nem kellett neki ebben, ha így érezte jól magát, hát, tudomásul vettem. És mindegy, milyen idős volt a néni.
2012. máj. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
84%

Nyilvánvaló, hogy egy 80 éves nagypapit is lehet szeretni de őrá már nem úgy néz egy unokája korú, mint egy igazi férfira legyünk őszinték.

Én a magam 38 évével azt hiszem dobnék egy hátast, ha egy nyolcvanéves totyakos kerülgetne. Én is leszek vén szatyor de addig míg lehet inkább valami korombélivel kavarnék egy jót. És remélem a párommal nyolcvan évesen is szeretni fogjuk egymást.

Egyszer a nagypapa is volt fiatal talán jó vágású ember is volt, de azok az idők már elmúltak, maximum a hasonló korú nagymaminak felelne meg, akivel évtizedekig együtt élt.

Nem hiszem, hogy egy fiatal, alig negyvenes annyira be lenne gerjedve mert ugye egy kapcsolathoz ez is hozzátartozik.

Megnézném, mije van a nőnek, mit ért el, milyen színvonalon él stb. Mert tényleg elég sok a gátlástalan haszonleső. Mindenképp elbeszélgetnék vele és ha negatív tapasztalatokat szereznék mindenképp tudatosítanám benne, hogy nem hagyjuk hülyére venni a nagypapit.

Mellesleg az öregtől már megkérdeztétek, hogy komolyan elhiszi, hogy egy fiatal nőnek, aki bármilyen bikát felszedhetne ő még vonzó lehet?

Tudom durva de néha nem árt ha bizonyos kérdéseket egyenesen nekiszegezünk valakinek ha nagyon nem a földön jár. Mindenesetre világosítsátok fel mi várhat rá és ne költsön rá sok pénzt. Ha csak a lére megy akkor hamar odébb áll. Nagypapi is szórakozott egyet és a káposzta is megmarad. Egyébként a mai öregek is nagy francok tudnak lenni, tudják, hogy sok nő milyen pénzéhes és meg lehet fogni őket ezzel. Lehet, hogy mégis megvan az esze az öregnek és tudja mit csinál:)?

2012. máj. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
22%
shalom!
2012. máj. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
29%
Ilyenkor kiderül, hogy mennyire hajt az ember az örökségre... az ami az övé az az övé, ahhoz is joga van, hogy eldorbézolja az utolsó éveiben. Miért is ne? Termelj és élj a saját erődből és tiszteld a másik tulajdonát, mégha szerinted rosszul is bánik vele.
2012. máj. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!