Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan köszönjek a barátom...

Hogyan köszönjek a barátom szüleinek? Én 17 éves vagyok, ők 50 körül vannak. Csókolom mindkettőjüknek jó? Vagy jó napot kívánok illik?

Figyelt kérdés

2012. jún. 7. 23:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
49%

Csókolom.

Hasonló korúak voltak párom szülei, mikor anno összejöttünk (16 voltam) és balhé volt abból a hátam mögött, hogy nem csókolommal köszöntem.

22/L

2012. jún. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
58%
Csókolom vagy jó napot, jó estét. Nem tudom milyen stílusúak, beállítottságúak. Amúgy nőknek kezét csókolom, férfiaknak jó napot stb illik inkább. De ma már a csókolom az elterjedtebb, így fura ha kezét csókolomozzák. Én napszaknak megfelelően szoktam mostanság köszönni jó napot,reggelt estét stb:) Az mindig jó:)
2012. jún. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
23%
Első! Mert hogy köszöntél?
2012. jún. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
50%

Én mindig napszaknak megfelelően köszönök nekik. Jó napot!-Jó estét!

A csókolom is jó. Bár én a barátaim szüleinek köszönök csókolommal. :)

Ahogy érzed!! Én amúgy a jobb, határozottabb benyomás érdekében köszönök formálisabban, tudod, ha mondjuk a szülei jogászok, ügyvédek, könyvelők, akkor Jó napot.

2012. jún. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
11%
mi sem egyszerübb a válasz: kérdezd meg tölük. tedd hozzá hogy ezt azért kérdezed, mert szeretnéd tiszteletben tartani öket, és megtudni az érzéseiket, hogyan tegyél a kedvükre. ebből látni fogják, hogy komolyan veszed öket is és a helyzetedet.
2012. jún. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
31%

A napszaknak megfelelő köszönést használnám.

Anyukám pl. utálja ha csókolomozzák.

2012. jún. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
65%

napszaknak megfelelően mindig köszönhetsz! de nem jó napot, hanem jó napot kívánok! és egy bazikedves mosollyal is érdemes megfejelni.


Csókolomot inkább csak az anyjának, és az is inkább kezit csókolom legyen. udvariasabb, kedvesebb. és mosolyt je felejtsd le!


de nem jó napot, hanem jó napot kívánok! és egy bazikedves mosollyal is érdemes megfejelni.

2012. jún. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
36%
Első vagyok: szokásos jó napot, jó estét volt a köszönésem.
2012. jún. 8. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
56%
Ku.rva jó, hogy az ember válaszol a kérdésre, és lepontozzák.
2012. jún. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem a "csókolom" kicsit bizalmasabb hangzású, mint a "jó napot, jó estét stb".


Első alkalommal lehet hogy szerencsésebb a "jó napot..." -t választani, később, ha jobban megismerkedtetek, még csókolomozhatod őket:)

2012. jún. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!