Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan köszönjek a barátom...

Hogyan köszönjek a barátom szüleinek? Én 17 éves vagyok, ők 50 körül vannak. Csókolom mindkettőjüknek jó? Vagy jó napot kívánok illik?

Figyelt kérdés

2012. jún. 7. 23:50
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó: végülis igaza volt a postásnak. Én nem is értem mit csókolgatunk -szóban- mindenféle embereket. Ezér is írtam 8 évesen még oké volt, de aztán kezdett nagyon ciki lenni. 20 évesen meg már felmerült bennem, hogy ha így köszönnék, akkor mondjuk az 50 éves postás mire gondolhat?! Jó, barát szülei mások, de akkor sem áll rá a szóhasználatom erre.
2012. jún. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti: Nem voltam még olyan korban, hogy normális lett volna a postás reakciója, de egyébként teljesen igazad van. A postás nélkül sem használtam volna már kicsit későbbtől.
2012. jún. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
mármint utolsónak, az utolsó előtti voltam :) bocs :)
2012. jún. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
59%

Bárkinek is köszönsz, legyen fiatal vagy idősebb, vagy akár veled egykorú; a napszaknak megfelelő köszönés a lehető legjobb. De tényleg.

"Jó reggelt/napot/estét + kívánok!"


Bárki bármit mond, ez egyszerűen csak udvarias - sőt, még a magázódás sem feltétele. (20 vagyok, a campuson jóreggeltet mondok A tanárnak és utána tegeződönk, B tanárnak és magázódunk, C évf.társamnak és tegeződünk...)


Amikor annyi idős voltam, mint te, abbahagytam a csókolomozást, mert már igen bizalmasnak tűnt. Csak és kizárólag akkor csókolomozok, ha apukám rokonjaihoz megyünk, csupa 70-80-90 éves néni - ők igénylik a csókolomozást.

2012. jún. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
50 éves vagyok, de fiatalabbnak nézek ki, és folyton letegeznek a fiatalok. Rettentően irritál, főleg boltban, ha egy 18 éves eladólány teszi. Ilyenkor mindig visszamagázom.
2019. aug. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!