Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtörtént már veled hogy...

Megtörtént már veled hogy beleszerettél a szeretődbe?

Figyelt kérdés

kérem azok a kedves válaszolók most kíméljenek akik szerint sose fogják megcsalni a párjukat, és hű de nagy bajt követ el az ember, mert a család, stb.

Szóval elég régóta ismerem ezt a srácot (felesége van, én férjnél vagyok, 28 évesek vagyunk), néhány évig nem találkoztunk, majd néhány hónapja újra találkoztunk véletlen. Sokat beszéltünk, találkoztunk, akaratlanul is mindig vonzódtam hozzá, majd néhány találkozás után rájöttem hogy amit mindig is éreztem, az a szerelem. Akármennyire is próbáltam elnyomni magamban, talán féltem az érzéstől, de beleszerettem. Kölcsönös az érzés, ezt nem kétlem abszolút.

Férjem természetesen nem tud semmit, a kapcsolatunk (és a szerető kapcsolata se) nem felhőtlen a gyerekünk születése óta kb..

Volt már valaki hasonló helyzetben, hogy folytatódott a sztori?


2012. júl. 12. 21:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%

Én igen, de azzal a különbséggel, hogy ő független, és a házasságom már amúgy is halódott, be akartam fejezni...

Most ott tartok, hogy a férjem már tud róla, hogy van valakim... akit már nem szeretőnek tekintek egyáltalán. Hogy hogy folytatódik, az még a jövő zenéje...

2012. júl. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nekünk se tökéletes a kapcsolatunk, 12 éve vagyunk együtt, 4 éve házasodtunk össze, de évek óta érzem hogy távolodik tőlem, sokat veszekszünk, főleg anyagiak miatt (én dolgozok, neki cége van, hébe hóba van bevétel). Apróságokon összeveszünk, mindenért engem okol, mindenért én vagyok a hibás, holott semmit se csinálok gyakorlatilag h ne veszekedjünk.
2012. júl. 12. 21:52
 3/23 anonim ***** válasza:
40%

nem, minek az?

a szex az szex, nem kell más

2012. júl. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
66%
Nem hiszem, hogy 8 év együttlét alatt vált világossá számodra, hogy ez egy szar kapcsolat. Ott cseszted el, hogy 4 éve férjhez mentél hozzá. Csodálkozol azon, hogy beleszerettél másba?
2012. júl. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
5%
*nem vált világossá
2012. júl. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
82%
Egy órája szerelmes dalokat hallgatok,kortyolgatok egy pohár bort,folynak a könnyeimés arra várok hogy valaki feltegyen egy ilyen kérdést.....Köszönöm.... Hogy a kérdésre is válaszoljak,igen,kibaxottul xerelmes vagyok!
2012. júl. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
30%
Hát nekem úgy volt szeretőm, hogy egyikünknek sem volt senkije, és még egymásnak sem voltunk konkrétan. :D Tehát heti 1x-2x "randiztunk" egyet. :D Egy idő után egymásba szerettünk. Ha úgy indul, hogy csak szex, akkor maradjon is így, nem szabad keverni érzelmekkel, mert nem lesz jó vége!
2012. júl. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
29%
most ugy jártam hogy 4 éve váltunk el a férjemmel és és a mostani férjemmel 1 éve vagyunk házasok akivel minden okés volt addig mígnem vágta a képembe hogy utálja a 11 éves fiam !neki is van 13 éves és persze a világ kozepe.azt hiszem nemszabadott volna hinnem neki de én nagyon szerettem ot és hittem benne!
2012. júl. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok amugy irnal errol kicsit bővebben?? Nalunka helyzet kb. mint nalatok,kiveve azt hogy neki nincs senkije,és a férjem tudja... Multkor ő tudatta velem hogy szerelmes vagyok az illetőbe mint állat.... Nalunk is a gyerek/gyerekek utan romlott meg a kapcsolat,ez mar igy törvényszerű?????Én nem akarok még egy gyereket,de ha összejönnék az uj ismeretségemmel,és ő akar,vele is ugyan

az lenne? Miert mulik el a szerelem a gyerek utan??

2012. júl. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
most már nagyon félek az egész helyzettol,mert megint csak válás lessz belole és ketten maradok a fiammal.mert az tuti hogy nem akarok férfit magam mellé!!!!most nagyon így érzek!utálom hogy állandoan terorizálja a fiam míg az ové mindig igazat mond és persze csak neki lehet hinni!foleg hogy 400km-re lakik tolunk ugyhogy messzirol jon azt mond amit akar!!!
2012. júl. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!