Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A testvérem majdnem megerőszak...

A testvérem majdnem megerőszakolt, normális ez a reakció tőlem?

Figyelt kérdés
Lassan 1,5hónapja történt az eset, hogy a testvérem nemi erőszakot kísérelt meg rajtam, szerencsére megúsztam kisebb sérülésekkel a testemen, maga a dolog végül nem történt meg. Sokat sírtam utána, mindennap eszembe jutott..mostanra enyhült a csalódottság bennem, viszont a minap voltam hasi ultrahangon. A doktor férfi volt, megkért, hogy csatoljam ki a nadrágom övét(nem járok sűrűn ultrahangra, így eszembe se jutott, hogy a méhemnél is megnézi,mert a nadrágot viszont nem gomboltatta ki). Vizsgált a doki, és hát ment egyre lejjebb, "be" a nadrágomba(ami utólag természetes)...de rám akkora ijedtség jött, hogy én azt nemtudom leírni. Újra eszembe jutottak a történtek, ha már ilyen kis dolog történik, félek hogy újra valaki megteszi velem azt, amit a testvérem. A kérdésem az, hogy ez a reakció normális ennyi idő után vagy pszichológushoz kéne forduljak?:/ 20 éves lány vagyok
2012. aug. 15. 23:37
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
köszönöm a további válaszokat, majd írok.:) a rendőrség nem biztos, hogy tud mit kezdeni az üggyel, mert komolyabb sérülésem nincs, a testvérem teljesen tagad..inkább csak azt szeretném, hogy elmenjen pszichológushoz, sok agresszív megnyilvánulása volt már tényleg...és látszik, hogy nem egészen tiszta az elméje:S csak nekem ez annyira rossz...hihetetlen jó volt köztünk a kapcsolat..és most szinte nincs testvérem:(
2012. aug. 16. 00:50
 12/27 anonim ***** válasza:
80%
#10-es, miért, a rendőrség tud segíteni a Kérdező kiírt problémáján szerinted? Mert szerintem a kérdésre a válasz a pszichológus.
2012. aug. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
75%
A reakciód normális (nekem se pár hét volt, mire feldolgoztam, bár én is megúsztam a lényegi részét, de legalább egy évig bepánikoltam, ha egyáltalán férfi egy méternél köelebb jött hozzám, vagy bárhol hozám ért...), ami történt, az viszont semmiképp sem... A láyait sajnálom, képzeld el, pár év múlva, ha nem veled, hanem velük lesz olyan... jó ég, és ilyenek szabadon mászkálnak...
2012. aug. 16. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
7%
Szerinted a cicológus miben fog változtatni?
2012. aug. 16. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
93%

ne már komolyan ez hihetetlen a tesód:( ez szörnyű...

Sajnos tudom mit érzel engem gyerek ként zaklattak a családunk egyik "jó" barátja.Kislányként senkinek nem mertem szólni(5 éves voltam mikor kezdte)csak nagyobb lányként meséltem el anyukámnak mikor elköltöztünk....Apukám sose tudta meg..Pedig ha akkor szólók neki tutira kinyírja a férget..

2012. aug. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
76%
15/15 vagyok mindenképp menj a rendőrségre mert van gyereke azzal is megfogja tenni!!!
2012. aug. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy írtatok...sajnos a rendőrség egy nagy nulla:) közölte(NŐ!) hogy ő elhiszi mennyire rossz lehetett, de még vér nem folyik vagy meg nem történik ezzel nem tud mit kezdeni. Mivel nem volt nagyobb sérülésem, így ezzel nem lehet semmit kezdeni...próbálkozzak a bíróságnál. Annyira dühös voltam...azért mert nem tette meg, akkor már ne tegyünk semmit?...hol van itt a bűnmegelőzés?...szóval semmit nem értem el, a testvérem továbbra is nyugodtan élhet, mert nem tudok semmit tenni...:((
2012. aug. 16. 10:59
 18/27 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon sajnálom a történteket, borzalmas lehet átélni.

Viszont végtelenül örülök, hogy végre egy nő kiáll magáért akár a testvérével szemben is. Az ilyen dolgokat nem szabad hanyagolni.

Annyi itt a kérdés, hogy "megerőszakoltak és nem merem senkinek elmondani", jó végre egy olyat olvasni, hogy Te teszel!

Bocsánat, ha nem szóltam érdemben hozzá, de ezt közölnöm kellett.

Kitartás!

2012. aug. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
köszönöm, de sajnos nem mentem semmivel azzal, hogy teszek ezért...Ő győzött, ő aludhat nyugodtan mint ahogy a rendőrség is..hiszen nem ők élték át amit én...meg kell várnom, hogy ne csak nemi erőszak kísérlete legyen, hanem tettlegesség sajnos..így pszichológushoz sem tudom irányítani a dolgot...mindenki úgy tesz, mint ha meg sem történt volna:(
2012. aug. 16. 17:08
 20/27 A kérdező kommentje:
jajj hát ami még vicc volt az egészbe, rendőrbácsi közölte, hogy szegény testvéremnek most van igazán szüksége a családjára és mutassuk meg neki hogy szeretjük..:D jó formán ő az áldozat a rendőr szerint:)))) annyira kiakadtam...mostmár teljesen tehetetlen vagyok az üggyel kapcsolatba:/ de a válaszokat nagyon nagyon köszönöm:)
2012. aug. 16. 17:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!