Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A testvérem majdnem megerőszak...

A testvérem majdnem megerőszakolt, normális ez a reakció tőlem?

Figyelt kérdés
Lassan 1,5hónapja történt az eset, hogy a testvérem nemi erőszakot kísérelt meg rajtam, szerencsére megúsztam kisebb sérülésekkel a testemen, maga a dolog végül nem történt meg. Sokat sírtam utána, mindennap eszembe jutott..mostanra enyhült a csalódottság bennem, viszont a minap voltam hasi ultrahangon. A doktor férfi volt, megkért, hogy csatoljam ki a nadrágom övét(nem járok sűrűn ultrahangra, így eszembe se jutott, hogy a méhemnél is megnézi,mert a nadrágot viszont nem gomboltatta ki). Vizsgált a doki, és hát ment egyre lejjebb, "be" a nadrágomba(ami utólag természetes)...de rám akkora ijedtség jött, hogy én azt nemtudom leírni. Újra eszembe jutottak a történtek, ha már ilyen kis dolog történik, félek hogy újra valaki megteszi velem azt, amit a testvérem. A kérdésem az, hogy ez a reakció normális ennyi idő után vagy pszichológushoz kéne forduljak?:/ 20 éves lány vagyok
2012. aug. 15. 23:37
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
74%

Sajnos egy teljesen hü lye rendőrhöz mentél!

Vannak ügyek, amelyeknél kötelesek hivatalból eljárni.

Ilyen pl. a nemi erőszak kísérlete is!!


1. Vagy visszamész a rendőrségre és közlöd, hogy ha nem kezdenek neki az ügyednek, akkor mész az ügyészségre és akkor ők is szorulnak.

2. Vagy rögtön az ügyészségre mész.

Megteheted, hogy írásban küldöd el nekik, akkor mindenképpen ügy lesz belőle.

Amennyiben nem vetettél fel látleletet, akkor kicsi az esélyed, de ha hazugságvizsgálóra teszik, akkor nyert ügyed van.


A lényeg, hogy akár hogyan is végződik, a tesód már szerepelni fog a rendőrségi adatbázisban. Amennyiben bármikor ezt megismételné bárkivel, már nem az első esete lenne!

Hajrá! Ne hagyd magad!

2012. aug. 18. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
15%

Kedves kérdező!

Akiről írsz a "testvéred", az vér szerinti édestestvéred, ugyanazoktól a szülőktől vagy te második házasságból születtél?

Persze az erőszak mindenképpen erőszak. És mennyi közöttetek a korkülönbség, hogy neki már 3 lánya van?

2012. szept. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
igen édestestvérem, ugyan az az apuka-anyuka. 10 és fél évvel idősebb nálam(neki van örökbe fogadott gyermeke is, és csak 2 vérszerinti)
2012. szept. 23. 15:51
 24/27 anonim ***** válasza:
1%
Hogy lehettél "hihetetlen jó" kapcsolatban egy ilyen erőszakos emberrel? Nem értem...
2013. jan. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
77%

Sajnos àtéltem ugyanezt, sót, még rosszabbat....anyàmnak elmondtam, leszidott, hogy ne kàromkodjak...

Rendőr? Egyszer majdnem kinyírt egy mocskos cigàny, volt làtlelet, bizonyíték, minden, és ki nyert? Hàt, nem én...pedig nagy szerencsém volt hogy nem maradtam ott....

2013. ápr. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom, én sem bízom már a rendőri segítségben, én megkaptam hogy túl kihívóan öltöztem biztos...ez ellen nem nagyon tudunk semmit tenni :/
2013. máj. 5. 19:03
 27/27 anonim ***** válasza:
24%
Külföld. A magyarok selejtek. Látod az én válaszomat is lehúzták. Sajnálom hogy magyarnak születtem, de mostár jó helyen vagyok:) elhagytam azt a fertőt, a sok szemét álszent senkiházit, itt igazi emberek közt vagyok!
2015. jan. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!