Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségem bevallotta, hogy...

A feleségem bevallotta, hogy négy éve, mikor még jegyben jártunk, megcsalt. Átmeneteileg elköltöztem otthonról, és most nem tudom, mi lesz. Mit tennétek, ha ez veletek történne?

Figyelt kérdés
2012. nov. 11. 19:52
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
 161/163 anonim ***** válasza:

Hidd el, a mostani történésekre jó pár hónap múlva úgy fogsz tekinteni, hogy érted történtek és talán még szerencsésnek is fogod mondani magad. Nem beszélve arról, ha majd évek múlva visszanézel.


Soha ne fogd szorosra a gyeplőt egy kapcsolatban, még ha ezt tervezed is a következőben, mert az tuti kitöréshez vezet. Meg kell hagyni a szárnyakat, aki ebben a szabadságban is mindig melletted marad, szeret és tisztel, ő az, aki mellett érdemes ott maradni.


Egyébként általános tapasztalat és ezt már írásban is láttam, mi több, személyesen átéltem, hogyan "viselkednek" a nők és a férfiak ebben a szituációban. A nő boldognak érzi magát, végre megtalálta az igazit, a férfi elanyátlanodik és úgy érzi, vége a világnak. Eltelik pár hónap, a nő kezd kijózanodni és már nem látja olyan rózsaszínnek a dolgokat. A férfi kezd talpra állni, rájön, hogy a nő nélkül is van élet, sőt......Ebben a magabiztosabb állapotban aztán rátalál egy olyan nőre, aki mellett érdemes megállapodnia. A nő pedig bizonytalanabb, mint valaha....

2013. ápr. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/163 A kérdező kommentje:
Ezt a férget is rendes nőnek hittem, mi rá a garancia, hogy a következő rendes nő nem lesz sem ribanc, sem bányarém? Semmi. Miről is beszélünk?
2013. ápr. 12. 19:38
 163/163 anonim ***** válasza:
Miújság kérdező?Azóta találtál valakit?
2018. febr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!