Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségem bevallotta, hogy...

A feleségem bevallotta, hogy négy éve, mikor még jegyben jártunk, megcsalt. Átmeneteileg elköltöztem otthonról, és most nem tudom, mi lesz. Mit tennétek, ha ez veletek történne?

Figyelt kérdés
2012. nov. 11. 19:52
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/163 anonim ***** válasza:
29%

OFF: "Számold meg, hogy az itt válaszoló "hölgyek" hány százaléka írta azt,

"az volt a baj, hogy elmondta" !!!


Tehát nem az volt a baj, hogy megcsalt!!

(Hiszen ők is csalják a párjukat). "


Nem csalom a férjemet, pusztán úgy gondolom, a megcsalás bevallása egyenlő a felelősség áthárításával, nesze cipeld te is a súlyát....és ezzel a tudattal élni sokkal nehezebb a megcsalt félnek mint boldog tudatlanságban. Vagy hallgasson a sírig, vagy ha kiderül, viselje a következményeit.

Azontúl a mai fogyasztói társadalomban könnyebb eldobni ami elromlott, mint megjavítani, Kérdező is írta, majd talál mást. Ha valakinek ennyit jelent ennyi együtt töltött év, akkor az meg is érdemli....Jóban igen, rosszban már nem kell. Így fogadtátok, Kérdező, ugye? 30N

2012. nov. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/163 anonim ***** válasza:
86%
Tudom,hogy túl van ragozva a téma,de kérdező,te tök hülye vagy.Az érthető,hogy aggódsz,hogy esetleg most is megcsal e,de ha így reagálsz dolgokra,akkor nem is csoda,ha a feleséged soha nem fog neked merni elmondani semmit.Pocsék lehet egy kapcsolat beszélgetés nélkül.Szerintem ő is jobban fog járni,ha keres mást.A pofon meg nagyon gerinctelen dolog volt.Gondolj bele,ő sokkal gyengébb,mint te és ha már egy pofont jogosnak érzel,akkor a verést is annak fogod,ebben meg nem vagytok egy súlycsoportban.Ennyi eszed azért már lehetne.Nagyon primitív emberre van az agresszió.Egyszerűbb lett volna leülni és megbeszélni,mint itt rinyálni idegeneknek,már bocsi.
2012. nov. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/163 anonim ***** válasza:
80%
Pofon vágtad? Gratulálok igazi férfi vagy aki helyén kezeli a dolgokat. Szóval ez megoldás, megcsalt akkor jól felképelem és lelépek. Ahellyett hogy megkérdeznéd miért tette, és leülnétek megbeszélni. Az egész olyan régen volt és talán nincs is jelentősége, talán csak egy botlás volt, és azóta soha többé nem fordult elő. Ennyi év együttlét és házasság után tényleg csak egy őskori bunkó modjára tudtad elintézni ezt a dolgot? Menj haza és beszéljétek meg, kár lenne egyetlen hibáért mindent feladni. Hiszen emberek vagyunk, senki se tökéletes, és előfordul hogy hibázzunk. Attól még nem jelenti azt hogy nem szeret téged, és hogy nem bánta meg. Legyen eszed és ne erőszakkal old meg a próblémákat, az nem vezet sehová.
2012. nov. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/163 anonim ***** válasza:
17%

Ha megcsaltak, nem csak arra van jogod, hogy megpofozd, de szerintem arra is simán, hogy jól összeverd.

Barátnőm szerint nálam nyugodtabb ember nincs, beszélt már velem úgy, mint a kutyával, és higgadt maradtam, nem volt semmi hepaj. Viszont mondtam neki, egyedül a megcsalás az, ami nálam kiveri a biztosítékot. Mondtam neki, inkább fusson akkor, mert ha elkapom, csúnya vége lesz. Nő létére elismerte, hogy akkor megérdemelné, abban az egy esetben, ha megcsalna.

Tudom úgy jön le, hogy egy agresszív állat vagyok, pedig tényleg még soha csak a közelébe sem kerültem annak, hogy vkit megüssek, pedig szerintem más mér rég ütött volna. De megcsalásnál tényleg ott a jogalap arra, hogy üss. Én legalábbis biztos szétkapnám az asszonyt.

2012. nov. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/163 anonim ***** válasza:
80%

"Ha megcsaltak, nem csak arra van jogod, hogy megpofozd, de szerintem arra is simán, hogy jól összeverd.

Barátnőm szerint nálam nyugodtabb ember nincs, beszélt már velem úgy, mint a kutyával, és higgadt maradtam, nem volt semmi hepaj. Viszont mondtam neki, egyedül a megcsalás az, ami nálam kiveri a biztosítékot. Mondtam neki, inkább fusson akkor, mert ha elkapom, csúnya vége lesz. Nő létére elismerte, hogy akkor megérdemelné, abban az egy esetben, ha megcsalna.

Tudom úgy jön le, hogy egy agresszív állat vagyok, pedig tényleg még soha csak a közelébe sem kerültem annak, hogy vkit megüssek, pedig szerintem más mér rég ütött volna. De megcsalásnál tényleg ott a jogalap arra, hogy üss. Én legalábbis biztos szétkapnám az asszonyt."


Na engem például egyszer vernél össze, simán kibeleznélek a konyhakéssel! :* Kib@szott férfiak. Könnyű a testi erőt fitogtatni! És ha a férfi kefél félre, akkor a nőnek mihez van joga hmm?

2012. nov. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/163 anonim ***** válasza:
85%
#74- ez nem az őskor...még gondolati szinten sem. Az emberek manapság már kommunikálnak, nem leütik egymást, ha valami nem tetszik. Jobb helyeken persze.
2012. nov. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/163 anonim ***** válasza:
60%

Számomra a megcsalásnál nagyobb bűn nincs. Talán azért is veszem ilyen komolyan, mert én soha nem csalnám meg a másikat, ezt is várom el.

Természetesen, ha a férfi csal meg, akkor a nőnek is joga van a dolgokhoz.

AMúgy meg mikor más farkába ülsz bele, akkor nem gondolkozol azon, hogy ki az erősebb meg a szokásos női hülyeségeken. Ha vki van olyan gerinctelen, hogy megcsalja a másikat, viselje is a komoly következményeket, akár férfi, akár nő.

2012. nov. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/163 anonim ***** válasza:
24%

Nem tudom hányadik válaszoló vagyok de jól lepontoztak mert NŐKÉNT azt írtam hogy megérdemelte a pofont.


Kívánom az összes olyan balféknek aki azt írta hogy bocsásson meg, hogy történjen velük ugyanez. Kíváncsi vagyok hányan ütnének és hányan bocsátanák meg éles helyzetben. "Hát mert 4 éve történt, mikor volt már az..." DE MEGTÖRTÉNT!!


Könnyű játszani itt a szentet hogy mindenki megbocsátana, persze, persze... azok meg is érdemlik a párjukat ha ilyen birkák.


Kérdező: vállj el, találsz hűséges asszonykát.

2012. nov. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/163 anonim ***** válasza:
27%

Na, vannak még normális nők is.

Senki sem azt mondta, hogy agyba-főbe kell verni az asszonyt. De ha ilyen gerinctelen dolgot követ el, viselje a következményeket. Ami akár tettlegességbe is torkolhat. Ha vmi baj van a kapcsolattal, meg kell beszélni, nem más farokba beleülni.

2012. nov. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/163 anonim ***** válasza:
67%

#77, ritka szerencsés ember lehetsz, ha te még ott tartasz, hogy egy alkalmi félrekufirc szerinted a világ legszörnyűbb bűne, amit egy pár tagjai egymás ellen elkövethetnek. Ezt az ember rendszerint így szokta gondolni, amikor 15 évesen az egész agyát elborítja a tesztoszteron-indukálta birtoklási vágy... aztán, ahogy szerez élettapasztalatokat, meg a tesztoszteron-szintje is állandósul, szépen lassan rájön, hogy az alapvető emberi értékek, illetve azok hiánya ami igazán számít egy kapcsolatban. Az ember párja nem attól lesz hűséges vagy nem hűséges, hogy egy céges bulin vétkezik-e, hanem attól, hogy olyankor is kitart a párja mellett, amikor más már veszettül menekülne.

Tudod, ha az ember tudhatja, hogy ha munkanélküli lesz, nem hagyja ott a párja, ha lerokkan, nem hagyja ott a párja, a pszichés beteg lesz, nem hagyja ott a párja, ha tökéletesen elviselhetetlen a stressztől, akkor is számíthat a párjára, ha kiderül, hogy nem lehet gyereke, akkor se hagyja ott a párja, ha a törvénynel kerül összeütközésbe, akkor is kitart mellette, na EZ A HŰSÉG, EZ A JÓBAN ÉS ROSSZBAN... és nem az, hogy egyszer-egyszer enged-e valaki a csábításnak.

2012. nov. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!